Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 

Архів новин

2002 рік

 

27 грудня
2002

Валентину Бугриму надійшло новорічне привітання від Міжнародного інституту реклами (Москва) і Студентського фестивалю реклами Miracle.

 

5 грудня
2002

У Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка, на кафедрі міжнародних комунікацій і зв'язків з громадськістю презентовано ювілей-сайт www.bugrym.com.

З сайтом познайомив сам його власник - Валентин Бугрим, розповівши про основні розділи, лінки і перспективи подальшого наповнення, нові рубрики.

Присутні, а це провідні в Україні вчені і дослідники міжнародної інформації - професор, докт. політологічних наук Євгенія Макаренко (завідувач кафедри МКіЗГ), доктор філософ. наук, професор Микола Ожеван та інші високо оцінили персональний сайт свого колеги, зазначивши актуальність його відкриття та ще й в розділі "Наука", побажавши водночас змістовного наповнення і оперативного обслуговування.

P.S: Валентин Володимирович Бугрим викладає в Інституті міжнародних відносин з 1996 року.

2002 - 2003 н.р.
  • "Інформаційний менеджмент у міжнародному бізнесі", V курс, факультет міжнародних економічних відносин
  • "Теорія і практика комунікацій", ІІ курс, Факультет міжнародної інформації (МІ)
  • "Теорія і практика реклами", І курс, друга вища, факультет міжнародної інформації (МІ)
  • "Нейро-лінгвістичне моделювання у менеджменті і творчості", ІІІ курс, друга вища освіта, факультет МІ
2001 - 2002 н.р.
  • "Теорія і практика реклами", ІІ курс, факультет МІ
  • "Телевізійна журналістика", IV курс, факультет МІ
  • "Паблік рилейшнз у державних структурах", ІІ курс, друга вища освіта, факультет МІ
2000 - 2001 н.р.
  • "Теорія і практика реклами", І курс, друга вища освіта, факультет МІ
1996 - 1997 н.р.
  • "Міжнародна реклама", ІІІ курс, факультет МІ
1 грудня
2002

Відбулася презентація ювілей-сайту www.bugrym.com на Кафедрі організації масово-інформаційної діяльності (PR і реклами) Інституту журналістики Київського національного університету ім.Т.Шевченка.

Вітаючи Валентина Бугрима з персональним сайтом, директор Інституту журналістики, доктор філол. наук, професор Володимир Різун сказав: "Валентину Володимировичу, а знаю його я вже 15 років, завжди було притаманне новаторство - у розробці нових курсів, методик, навчальних програм. Ми були разом на Міжнародній конференції "Українська мова як іноземна", де він замість доповіді провів з усіма тренінг і це мало успіх. І ось зараз - персональний сайт у розділі "Наука" (рейтинг bigmir.net) з багатьма цікавими рубриками, які я сьогодні ввечері, вдома, обов'язково передивлюся... І дуже важливо, що сайт - українською мовою."

30 листопада
2002

Вийшла в світ новаторська навчальна програма нормативного університетського курсу «Іміджологія». Її автор, Валентин Володимирович Бугрим працював іміджмейкером у парламентських виборчих кампаніях України 1998 і 2002 р.р.

Уперше курс було прочитано в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка у 2000-2001 навчальному році. Більш розширений курс, на запрошення почесного ректора Київського національного університету культури і мистецтв, народного депутата України М.М.Поплавського, читається зараз у цьому вузі менеджерам туризму і модельного бізнесу та культурологам.

З нового навчального року «Іміджологія» В.В.Бугрима планується читати в інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Президент Української академії преси, професор Іванов В.Ф. так відгукується про «Іміджологію» академіка В.Бугрима: «Дуже важливо, що це новітній і сучасний курс розробив практик і вчений, подавши 50-60% власних прикладних напрацювань. Курс націлений навчити кожного практичному іміджмейкінгу. І мені, як рецензенту, дуже важливо і приємно його благословляти в бізнес-освітню сферу. Одні такі назви, як – іміджмейкінг, конструювання іміджу, інструментарій, креатив, професія – говорять про його практичне значення...».

Курс «Іміджологія» містить всі питання до екзамену. При чому програма є своєрідним анонсом-відповідями на іспитові питання. Подається також конкретний список публікацій з іміджології. А фахово-популярний тест та матриця Іміджевої концепції стануть у нагоді і практику, і студенту, і викладачу.

Див. на сайті:

14 листопада
2002
ВЧЕНОМУ, ЖУРНАЛІСТОВІ, ПЕДАГОГУ
а к а д е м і к у

Валентинові БУГРИМУ50

 

 

Коли минає півстоліття,
То ніби Осінь? Там Зима?..
Ні! То екватор Повноліття,
Де пори року – лиш Весна...
В душі, у серці, у пориві
Твори, як завжди, тільки Диво!
І свій Вогонь, як Прометей,
Неси в майбутній ювілей!!!
Отак віншуєм тебе ми –
Усі Федьки і Бугрими,
Рідня, колеги й друзі,
Що мешкають в інформокрузі!

12 листопада
2002

Відкрито персональний сайт Валентина Бугрима. Його адреса в інтернеті – www.bugrym.com (додати адресу до Favorites).

25 жовтня
2002

25 жовтня, перебуваючи у Москві, викладач Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Валентин Бугрим взяв участь у роботі Методичної ради, що проводилася в рамках Студентського фестивалю реклами Miracle. Він став єдиним викладачем, що представляв українську освіту на Фестивалі.

У рамках теми засідання Методичної ради «Авторські методики і нестандартні форми навчання у викладанні дисциплін зі спеціальності “350700-Реклама”» Валентин Бугрим представив власну авторську розробку – «Ділова професіонально-рольова гра "Рекламна кампанія/тендер"». Головна мета запропонованої гри – шляхом рольового професійного тренінгу, в іменах-іміджах, слухачам надається можливість ефективно комуніціювати отриманою інформацією, своїми знаннями і навичками у різноманітних видах діяльності і за спеціалізованими напрямами, обіймаючи ті чи інші менеджерські або креативні посади.

Згідно з програмою роботи Методичної ради, Валентин Бугрим був головою секції «Економічні аспекти і питання ефективного менеджменту у підготовці студентів».

Див. також:

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.