Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 

Архів новин

2003 рік

 

29 грудня
2003

Як уже повідомлялося, в Інституті журналістики триває масштабно-наскрізний експеримент, суть якого полягає в тому, що на три тижні (з 15-го грудня) впроваджено ділову гру "Практикум з фаху". Інститут перетворився на медіа-холдинг.

Куратор-консультант В. В. Бугрим веде професійний тренінг з студентами-менеджерами 3-го курсу. Для цього створено повноциклове рекламне агентство "Перископ" з відділами: прес-реклами, телерадіореклами, іміджевої реклами, Інтернет-реклами на чолі з директором, арт-менеджерами, креаторами та веб-дизайнерами. Головне завдання агентства - прорекламувати кафедральний журнал "PR.@M.A" (Паблік рилейшнз. Маркетинг. Реклама), інститутські видання "Світ комунікацій","Образ", фахово-експериментальні студентські газети, журнали, телевізійні і радійні програми.

Уже виготовлено 15 оригінал-макетів рекламних повідомлень, імідж-модулей, банерів тощо, які тепер буде розміщено у зазначених виданнях...

Контакт з РА "Перископ": 211-45-63;
E-mail: adv_pr@gala.net

10 грудня
2003

Шановні рекламні креатори-третьокурсники!

У зв'язку з переходом Інституту Журналістики 15-го грудня 2003 року на "Практикум з фаху", ми раніше, 12 грудня у п'ятницю з 14-ї години, проводимо Залік.

На жаль не всі встигли завчасно (на середу, 10 грудня), як і домовлялися, подати свої модульні роботи, саме тому я не можу підбивати підсумки і акумулювати Ваші модульні і загально-модульні рейтинги...

Але, як тільки Ви це зробите, то так і зразу... - все буде на сайті!

У цілому ж - Ви репрезентуєте унікально-справжній реактивний креатив. Ви здібні і талановиті у рекламній творчості особистості ( І про це я скажу Вам персонально-ексклюзивно)!!!

В. В.

P. S. День без реклами - місяць без прибутку... На Залік готується Вам приємний телевідеосюрприз!!!

30 листопада
2003

Увага! Achtung! Atention!

Студентам ІІІ курсу Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, дисципліна "Рекламний креатив".

Віднині поточні результати навчання за модульно-рейтинговою системою розміщуються на сайті www.bugrym.com

Інформація оновлюється щоп'ятниці.

Останнє оновлення 30 листопада 2003 року.

28 листопада
2003

Сьогодні В.В. Бугрим склав "Науковий звіт за 2003 рік".

Це - основний підсумковий документ викладача Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. Він включає близько 10-ти позицій з найважливіших науково-прикладних сфер діяльності.

З найвагомішого, що було зазначено у Звіті, - діяльність персонального сайту "www.bugrym.com. Розділ "Наука"; Розробка "Онлайнової модульно-рейтингової системи в освіті" та "Онлайнової модульно-рейтингової" і "Модульно-рейтингової системи у рекламному навчанні" (за попередніми експертизами) вперше в світовій вищій школі; участь у роботі Міжнародного науково-практичному форумі з реклами (м. Москва) та Всеросійській нараді завідувачів кафедр реклами, PR та суміжних спеціальностей (м. С-Петербург) та інше.

24 листопада
2003

На запрошення народного депутата України, ректора Київського національного університету культури і мистецтв Михайла М. Поплавського Валентин В. Бугрим побував на його Гранд-шоу "Моя Любов", що відбулося в Національному Палаці "Україна" при повному аншлазі.

В інтерв'ю кореспонденту сайт-редакції www.bugrym.com С. Румбешті для рубрики "Новини" він сказав: "До Михайла Михайловича неоднозначне ставлення. І в мене було також, це при тому, що я знав його афоризми - "Поет не глотка, а душа" чи "Я співаю, що показати рівень нашої естради". Але сам же співаючий ректор спростував це. Останній його сольний концерт, традиційно перед Днем народження, особливо у порівнянні з попередніми, - це не скільки його соло, а суперсучасне шоу з 11-ма зйомочними камерами (дві спарені на рейках), 8-ма відеоекранами, лазерними розписами, кращою хореографією і хорошою постановочною режисурою. А головне - великою участю здібних студентських груп.. Їхні дебюти на головній сцені України".

14 листопада
2003

День народження академіка Валентина В. БУГРИМА.

У рідних стінах Alma mater - Київського національного університету ім. Т. Шевченка його привітали директор Інституту журналістики, проф. Володимир Різун;
Президент Української академії преси, завідувач кафедри організації масовоінформаційної діяльності, проф. Валерій Іванов, колеги...

Щиросердні вітання впродовж дня висловили - Президент Всеукраїнського культурно-наукового фонду Тараса Шевченка, праонука Великого Кобзаря Людмила Красицька і правління фонду; Головний редактор ТВО "УТН" Національної телекомпанії України Микола Дяченко; Керівники Громадської організації "Сумське земляцтво у Києві" Володимир Лисенко і Микола Сущенко; Живий класик української літератури Олекса Ющенко; Головний архіваріус Роменського краєзнавчого музею Григорій Діброва...

Найпершими поздоровили Валентина Бугрима з Днем народження батьки Антоніна Іванівна і Володимир Петрович, дружина Ніна Миколаївна, дочка Аліна і зять Олексій, а також близькі родинні друзі Румбешти С., О., В. і Москаленки В., А., Т. та численні родичі з Хмелова, Полтави і Хорола, знайомі і друзі.. Сюрпризним був дзвінок-вітання з Далекого Сибіру від лікарів нафтовиків Віти і Олександра Постнікових...

У свій День народження Валентин Бугрим, у рамках засідання кафедри організації масовоінформаційної діяльності, представив два унікальних навчально-методичних проекти, над якими працює з 1990 року, поетапно впроваджуючи їх, - "Модульно-рейтингову систему підготовки фахівців з реклами" та "Онлайнову модульно-рейтингову систему в освіті". За попередніми даними експертів кількох міжнародних організацій - це своєрідне ноу-хау є першою і новаторскою розробкою сучасних підходів у світовій освіті... За рішенням кафедри Модульно- рейтингові системи В. Бугрима буде представлено на Вчену раду Інституту журналістики та в Міністерство освіти і науки України. Детальніше див. онлайновий матеріал на цьому сайті, розділи: "Новини" - Увага! Achtung! Atention! та "Публікації"

13 листопада
2003

На запрошення Роменського земляцтва у Києві , Всеукраїнського благодійного фонду Петра Калнишевського, Національної Спілки художників України В.В. Бугрим взяв активну участь у вечорі пам'яті видатного Українця, останнього Кошового отамана Запорозької Січі, свого славетного земляка-державотворця Петра Івановича Калнишевського (200-річчя з дня смерті). Вісімдесятип'ятилітнім він був ув'язнений Катериною -II на Соловки і провів на каторзі 25 років, нехтуючи всілякими посулами цариці. Петро Калнишевський прожив 112 років, не скорившись підступній Імператриці.

Відомі українці Леонід Череватенко, Анатолій Мокренко, Олекса Ющенко, калнишезнавець Данило Кугульняк, режисер (майб. 15-ти серійного фільму про П.І. Калнишевського) Володимир Васильєв та інш. розповіли багато цікавого з його життя і діяльності.

В. В. Бугрим розповів присутнім, що цього літа у складі української делегації побувало чимало молоді, в тому числі, і студенти Інституту журналістики, одна з яких сказала: Це ж треба було побувати на Соловках, щоб відчути себе Українкою.

13 листопада - ще одна сумна дата в українській історії. Цього дня сталася розправа і руйнація козацької столиці - Батурина, про що також йшлося на вечорі пам'яті Петра Калнишевського.

10 листопада
2003

Засновнику першої в Україні і СРСР інформаційно-комерційної газети "Посредник" (1988 рік), Президентові Міжнародного газетно-книжкового концерну, Заслуженому журналістові України Владлену В. Новожилову - 70. Від імені Спілки рекламістів України з ювілеєм корифея української реклами привітали Голова Спілки, Михайло Старощук і член Правління Спілки Валентин Бугрим, вручивши йому оригінальну адресу і козацько-"Гетьманський" дарунок. З Валентином Володимировичем Владлена Володимировича єднає давня дружба і співробітництво - над першим Законом України "Про рекламу"(1996 р.), участь у Міжнародній рекламній біржі (1994 р.), численне спілкування на засіданнях і з'їздах Спілки рекламістів України, зустрічі зі слухачами Вищої школи реклами і паблік рилейшнз та студентами Київського університету.

На згадку про свій ювілей В.Новожилов подарував В. Бугриму Повне зібрання своїх книг.

24 жовтня
2003

За ініціативою і під керівництвом В.В.Бугрима - почав діяти студентсько-молодіжний реклам-клуб "КРАБ"(Назва запропонована студентом Інституту журналістики Тарасом Хуторним (клуб рекламних активістів-бугримістів).

На перше засідання до молоді прийшла Наталія Шталтовна, директор з new-бізнесу міжнародного агентства N1 в Україні - "Bates Ukraine". Вона розповіла про діяльність агентства на українському інформаційно-рекламному ринку, успішне ведення клієнтів(ТНК, Мягков, Roshen, Київстар GSM та ін.), продемонструвала на слайдах і комп'ютерному моніторі креативні підходи в рекламі. Присутні - студенти Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин 3-го, 4-го і 5-го курсів поставили чимало цікаво-потрібних запитань, відповідь на які була як комерційних компас у рекламному бізнесі.

Найбільш активну молодь Н. Шталтовна нагородила оригінальними сувенірами "Bates Ukrаine" і запросила до співробітництва...

22 жовтня
2003

У Колонному залі Національно філармонії відбувся авторський вечір поета-академіка Бориса Олійника з нагоди 55-ти ліття творчої діяльності, привітати якого разом з живим класиком Олексою Ющенком прийшов Валентин Бугрим. (Зараз Валентин Володимирович укладає бібліографічний покажчик Олекси Яковича.- Прим.ред.).

Борис Ілліч читав багато нової поезії, присвяченої гострим сьогоднішнім проблемам. Звучали пісні на його вірші у виконанні відомих Народних артистів України.

Сердечно вітав Бориса Ілліча політичний бомонд України - голова ВР України В.М Литвин, Київський міський голова О.О.Омельченко, міністр культури і мистецтв України Ю.П.Богуцький, керівник блоку "Наша Україна" В.А.Ющенко, лідер комуністів П.М.Симоненко, багато народних депутатів, поетів-лауреатів.

13-15 жовтня
2003

У Москві відбувся Науково-практичний форум з реклами - Науково-методична рада Студентського фестивалю реклами "Miracle": "Професійна підготовка спеціалістів для рекламної індустрії: світовий досвід" і Міжнародна науково-практична конференція "Рекламна індустрія і сучасне суспільство", на які єдиним з України був запрошений Бугрим В. В. (Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка).

Вийшов збірник матеріалів-тез Науково-практичного форуму, в якому надруковано два матеріали українського автора: "Регулирование рекламного рынка в Украине"; "Модульно-рейтинговая система в рекламном обучении".

Повністю матеріали див. на сайті, в розділі "Публікації".

11-15 жовтня
2003

У Москві відбувся Студентський фестиваль реклами - Miracle-2003. З України, з Києва, з творчо-навчальної реклам-студії Валентина Бугрима були завчасно представлені на конкурс:

Шевердіна Ю. - 4 роботи у номінаціях "Соціальна реклама", "Реклама в пресі";
Козловська Н.- 3 роботи до номінацій "Соціальна реклама", "Рекламна продукція";
Фоміна О. - одна робота в номінації "Соціальна реклама";
Ситенко О. - дві роботи - номінації "Соціальна реклама" і "Прес-реклама";
Ягода М. - одна робота в номінації "Телевідеореклама", а також командна робота до номінації "Інтернет-реклама"

Див. також:

19 вересня
2003

Нову спеціалізацію "Реклама і паблік рилейшнз" презентує Кафедра організації масовоінформаційної діяльності Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка на VII Міжнародній виставці "Реклама. Маркетинг. Мас-медіа".

Початок –12:00, виставковий центр "Київекспоплаза", конференц-зал № 3.

Модератор – В.В.Бугрим.

15 вересня
2003

Спілці рекламістів України - 10 років!

Цього ж дня відбувся VIIІ з'їзд рекламістів, який проголосив нову стратегію.

Члена правління Спілки рекламістів, Бугрима В.В. було нагороджено "Золотим знаком" за значний внесок у розвиток вітчизняної реклами та з нагоди 10-ї річниці від дня заснування Спілки.

15 августа
2003

Оргкомитет Международного научно-практического форума (9-10 октября 2003 г. - Москва) пригласил академика В.В.Бугрима выступить с докладом, а также принять участие в работе Научно-методического совета Международного института рекламы - 12-14 октября 2003 года. Заявки с темами Докладов уже отправлены и включены в программу.

4 - 6 липня
2003

Валентин Бугрим узяв участь у семінарі "Прикладні політичні технології: аналіз і проектування", на якому були присутні гості з різних областей України. Семінар було організовано ініціативною групою зі створення Асоціації політичних консультантів України, (АПКУ).

Перші два дні семінару пройшли в знайомствах, доповідях і розробках варіантів спільної діяльності політичних консультантів України, а також у моделюванні ігрового полігону "Кампанія з виборів губернатора N-ської губернії".

Учасники "кампанії" детально зімітували справжній виборчий процес: затвердили "законодавчу основу виборів"; проаналізували сценарну частину - географічний, промисловий, агропромисловий, фінансовий, інвестиційний і політичний "клімати" ігрового "регіону".

На семінарі працював медіа-холдинг, де друкувалися листівки і газети. А виборні штаби готували і проводили теледебати. На "полігоні" була навіть власна умовна "валюта", за яку купувалися послуги ігрових "ЗМІ". У процес моделювання виборів залучили і звичайних громадян, які мешкали неподалік, і навіть їхніх дітей...

У "виборах губернатора" переміг кандидат В. Паращенко, в ролі якого виступав Валентин Бугрим.

На 3-й день семінару відбулася Установча конференція Асоціації політичних консультантів України.

По закінченні семінару Валентин Бугрим дав інтерв'ю.

Див. також:  

Джерело: piar.kiev.ua
6 червня
2003

Шановні друзі і колеги - журналісти!

Вітаю Вас з нашим професійним святом і, передусім, бажаю його обов'язково відзначити, у компанії і на природі!

Я віддав професійній журналістиці і, зокрема, телебаченню майже 10 років (Див. на цьому сайті розділ "Кар'єра")...

Журналістика нині зовсім інша?.. Але якою б вона не була, я бажаю ЖУРНАЛІСТОВІ завжди узгоджувати свої публікації і дії з СОВІСТЮ...


Нових Вам творчих і кар'єрних злетів,
Ваш www.bugrym.com

5 червня
2003

Валентин Бугрим привітав директора Інституту журналістики Володимира Різуна з присвоєнням звання "Заслужений працівник освіти України", яке було присвоєно згідно з Указом Президента України від 5 червня 2003 року з нагоди Дня журналіста.

22 травня
2003

У День перепоховання тіла Великого Кобзаря о 8 годині ранку у складі делегації Всеукраїнського культурно-наукового фонду Т. Шевченка Валентин Бугрим поклав квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченку в Києві і дав коротке інтерв'ю пресі.

Далі - поїздка до Канева. На могилі Т.Г.Шевченка Фонд звітував про свою роботу.

Президент Фонду, праонука Кобзаря, Л. Красицька і член правління Фонду В.Бугрим вручили Малу Шевченківську премію цьогорічним лауреатам А.Г.Погрібному, Ю.В.Шевельову (Україна) та М.Гарасевич (США).

16 травня
2003

Сумське земляцтво влаштувало зустріч ветеранів Великої Вітчизняної і учасників ліквідації аварії на ЧАЕС на теплоході "Гранд". Як учасник висвітлення ліквідації аварії на ЧАЕС (у травні 1986 - травень 2003 р.р.). взяв участь у заході Валентин Бугрим. Перемовився з живими класиками літератури Д.Г. Білоусом і О.Я. Ющенком.

25 квітня
2003

Зі Святом Великодня!

18-19 квітня
2003

У Санкт-Петербурзі відбулася VІІ Всеросійська конференція завідувачів кафедрами реклами, зв'язків з громадськістю і суміжних дисциплін "Практика викладання спеціальних дисциплін", яка проводилася в рамках "Днів і ночей Російської реклами". Академік Бугрим В.В. виступив на пленарному засіданні з доповіддю "РеклаМастер как базовая игра-тренинг спецкурса "Рекламный менеджмент", розповівши і продемонструвавши унікальну розробку . Були численні запитання...

У збірнику матеріалів VІ конференції завідувачів кафедрами реклами вийшла стаття В.Бугрима "Рекламная кампания/тендер". Стор.125.

Як учасник "Тижня реклами у Санкт-Петербурзі" В.Бугрим взяв участь у церемонії нагородження переможців першою Національною премією Російської академії реклами (Театр "Балтийский Дом").

25 березня
2003

На ім'я академіка Валентина Бугрима надійшло запрошення узяти участь у VII Всеросійській конференції завідуючих кафедрами реклами, PR і суміжних дисциплін, яка відбудеться 18-19 квітня 2003 року у Санкт-Петербурзі.

Основна тема Конференції - "Практика викладання спеціальних дисциплін". У рамках Конференції працюватимуть секції "Реклама", "PR" і "Креатив".

8 Березня
2003

Мила Пані!

Ніжно-цнотливі первістки-проліски, кришталево-медовий березово-клиновий сік, енергодайне сонячно-ласкаве проміння - як дар Божий і Всесвіту тільки Вам у ці весняні святкові дні.

Тож прийміть і моє ексклюзивно-персональне корпоративно-сайтове віншування:

Здоров'я, Радості, Добра!
Любові, Щастя, Благодаті!
Хоча в житті по-всякому бува,
Але сьогодні - наймиліше свято...

І хочу я подарувати -
Щоденного завжди визнання,
А також хочу побажати,
Що в однім слові - квітування!!!

Кладу я "8" (вісімку) до Ваших ніг,
Щоб все найкраще стало 8 (безкінечним)!

Завжди Ваш, www.Bugrym.cоm

14 лютого
2003

Любі друзі!

Ось і настав День Святого Валентина. І ми можемо, нарешті, висловити один одному свою Любов, Симпатію, Щирість, Прихильність, Увагу і Повагу!..

Коли сам Валентин вітає, -
То - це уже на цілий рік
Добра і Щастя він бажає,
Але найбільш - Кохання Світ...

З часів прадавнього ще Риму
Любов - в подяці Валентину
Однофамільцеві ж Бугриму,
Доручено вітать як Валентину!

Ексклюзивно-листівочне інтерактивне привітання

7 лютого
2003

Цього дня у Києві зустрілися земляки-сумчани - це майже 350 вихідців Сумщини, нині мешканців столиці України, які працюють в різних сферах економіки, медицини, культури тощо.

У Звітній доповіді, академіка Української академії оригінальних ідей, доцента Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка В.В.Бугрима було названо серед активно діючих членів.

З Метрополії на конгрес прибули глава Сумської держадміністрації В.П.Щербань та інші керівники області, мери міст і районів, артисти філармонії, народні депутати України.

В рамках проведення конгресу, вийшов перший номер газети Сумського земляцтва - "Земляки".

На конгресі також було повідомлено про підготовку до друку солідної енциклопедії "Сумщина в іменах".

1 лютого
2003

На ім'я Валентина Володимировича Бугрима надійшло запрошення взяти участь у науково-практичній конференції "Журналистика в 2002 году. СМИ и реалии нового века.", що проводиться у Москві Факультетом журналістики МГУ під головуванням декана факультету журналістики МГУ, професора Я.Н.Засурського. Конференція відбудеться 3 - 5 лютого 2003 року.

29 - 31 січня
2003

У ці дні Валентин Бугрим провів заняття з "Рекламного менеджменту" на 4-му курсі заочного відділення Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Розглянувши основні теми курсу, викладач познайомив студентів-заочників з Умовами участі в V Міжнародному фестивалі студентської реклами "Miracle", що викликало серед слухачів велике зацікавлення.

Див. на сайті:

Див. також:

24 - 25  січня
2003

Приймання заліків та іспиту в ці дні В.В.Бугрим закінчив у Міжнародному Соломоновому університеті, куди він був запрошений викладати свої новаторські курси проректором Д.О.Розенфельдом:

2002-2003 н.р. І -й семестр
ІV курс. Факультет економіки - "Маркетинг мас-медіа І" (Залік)
V курс. Факультет економіки - " Рекламний менеджмент" (Залік)
V курс. Факультет економіки. Спеціалізована група "Економіка ЗМІ", - "Маркетинг мас-медіа -ІІ".

21 січня
2003

Викладання нового інтегрованого спецкурсу "Журналістика і реклама в мистецькій діяльності" В.В.Бугрим продовжив в Українській національній академії образотворчого мистецтва і архітектури для спеціалізованої групи "Арт-менеджмент" у мистецькій діяльності", 3-й курс.

До академії Валентин Бугрим був запрошений ще у 1998 році керівництвом факультету теорії та історії мистецтв, зокрема, відомим академіком-мистецтвознавцем М.О.Криволаповим та мистецтвознавцем Г.О.Лавердовою.

14 січня
2003

У перший день Старо-Нового року, остаточно і безповоротно насталого 2003-го, В.В.Бугрим продовжив викладання курсу "Іміджології", прийом заліків і екзаменів в Інституті культури (II і III курси).

Уперше було розпочато викладання "Журналістського маркетингу" студентам-заочникам в Інституті кіно і телебачення (IV і V курси). Для цього Бугримом В.В. уперше в Україні підготовлено комплексний модуль "Журналістський маркетинг" (Маркетинг мас-медіа. Лекції. Тренінги. Семінари.)

У Київському національному Університеті культури і мистецтв акад. Бугрим В.В. викладає з 2000 року:

Інститут кіно і телебачення:

2000 - 2001 н.р. Кафедра дикторів і ведучих телепрограм (на запрошення заслуженого діяча мистецтв, проф. Слободяна М.І.):
- Тележурналістика IV курс, стаціонар
- Сучасна тележурналістика V курс, стаціонар

2001 - 2002 н.р. Тележурналістика. Вступ до професії. I курс, стаціонар
Тележурналістика V курс, стаціонар (художній керівник курсу, народна артистка СРСР А.М. Роговцева)
Основи сценарної майстерності V курс, стаціонар
Журналістський маркетинг IV і V курси, стаціонар; IV і V курси, заочне відділення

2002 -2003 н.р. Інститут менеджменту і бізнесу н.к. "Іміджологія"
Факультет менеджерів міжнародного туризму - ІІІ курс, стаціонар, ІІІ курс, заочники
Факультет менеджерів шоу-бізнесу - ІІІ курс, стаціонар, ІІІ курс, заочники
Факультет менеджерів модельного бізнесу - ІІІ курс, стаціонар, ІІІ курс, заочники
Факультет економіки - ІІ курс, стаціонар, ІІІ курс, заочники
Інститут культури

Див. також: В.В.Бугрим. Комплексний модуль "Маркетинг мас-медіа(Журналістський маркетинг)"

9 січня
2003

Відбулася зустріч В.В.Бугрима (на запрошення) з новообраним головою Хмелівської сільської ради (Роменcького району) М.П.Федьком. Бідкаючись про злиденність багатьох мешканців, розпаювання земель, малобюджетність, сільський голова повідомив важливу новину: зі слів керівника району ніби-то вже остаточно виділено кошти на проведення газопроводу до с. Хмелова. Зрозуміло, що газифікація надасть "друге дихання" хмелівському життю, і ймовірно, що підніметься ціна на нерухомість.

8 січня
2003

У редакції міської районної газети «Роменські вісті» відбулася творча зустріч В.В. Бугрима з головним редактором газети «Роменські вісті» Д.С. Правдюком, заступником головного редактора, поетом А.І. Кубахом, головою Роменської «Просвіти», головним архіваріусом краєзнавчого музею, істориком Г.В. Дібровою, в.о. директора комбінату «Ромним'ясо», старостою Роменського народного хору, співаком В.С. Шевцовим та іншими.

Відбулася зацікавлена розмова з актуальних політичних, соціальних, економічних, освітніх та журналістських проблем сьогодення.

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.