Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 

Архів новин

2005 рік

 

26 лиcтопада 2005

м. Київ

Виборчий процес - 2006

В Україні офіційно розпочалися парламентські перегони з виборів до Верховної Ради, які мають відбутися 26 березня 2006 року. Уперше "Вибори - 2006" будуть партійно-пропорційними, тобто, висувати своїх кандидатів можуть, згідно із Законом, лише партії, а громадяни одноосібно (мажоритарно, як раніше) тепер не мають права обиратися до парламенту...

Відомий у колах політконсультант, іміджмейкер, PR , медійний та рекламний фахівець Валентин В. БУГРИМ розробив і пропонує для реалізації низку ексклюзивно-ефективних виборчих, інформаційно-технологічних, PR -соціальних та PR -громадсько-мистецьких проектів, зокрема :  

Комплекс великомасштабних та локальних ефективно-резонансних проектів/акцій/кампаній загального внутрішньоукраїнського і регіонального, (місцевого) та міжнародного формату "Україна. ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ - 2006"®. м Київ, 2005-06.

 

Докладніше

11 лиcтопада 2005

м. Київ

Х з'їзд Спілки рекламістів України

Член правління СР України Валентин В. Бугрим був делегатом і очолював редакційну комісію з прийняття резолюції з’їзду, який ухвалив, зокрема:

  • Новий статут Спілки рекламістів;
  • Нову стратегію діяльності СР;
  • Розробку законопроекту "Про соціальну рекламу в Україні" (автором якого є член правління СР України, академік Української міжнародної академії оригінальних ідей, член Національної Спілки журналістів України В. В. Бугрим).

26 липня 2005

м. Київ

"Сумчани, єднаймося!"

Відбулися звітно-виборні збори Сумського земляцтва у Києві (2001-2005 рр.), взяти участь у яких були запрошені Ніна і Валентин Бугрими та Аліна і Олексій Федьки (екс-хмелівці з Роменщини).

 

Докладніше

6 Червня
2005

День українського журналіста

Зі святом, шановні колеги! Чистого, справедливого та безпристрасного вам - Пера, Камери і Мікрофона! Валентин Бугрим, екс-заступник головного редактор ГРІ УТ Держтелерадіо України (1985-88 рр.), тележурналіст Українського телебачення (1980-1988 рр.)

28 Травня
2005

с. Хмелів - м. Київ

Ювілейне 30-ти річчя випускників Хмелівської середньої школи!

Ювілейне 25-ти річчя випускників факультету журналістики Київського університету ім. Т. Шевченка! - які закінчував Валентин Володимирович Бугрим.

Хоч розірвись на пополам!

Докладніше

16 Травня - 1 Червня
2005

Початок літньої заліково-екзаменаційної сесії. Валентин В. Бугрим приймає іспити та заліки.

Докладніше

4 Травня
2005

Розпочато добровільно-громадський проект "Експертне поцінування соціальної реклами", який розробив Валентин В. Бугрим. Проектом, сприяння якому надає Київська організація Спілки рекламістів України (голова Едуард Андрейченко, директор рекламного агентства "Україна-Арт") передбачено реалізацію запитань та відповідей різноманітного спрямування з тематичних, творчо-виробничих та законодавчих проблем соціально-рекламної діяльності в Україні.

1-2 Травня
2005


З Міжнародним днем трудящих!

Гуртуймося у новій Україні задля Блага! Добра! Щастя!

1 Травня
2005


 

Великдень

З великим і світлим святом Пасхи, шановні відвідувачі сайт-видання. Христос Воскресе!

22 Квітня
2005


с. Хмелів

Бугриму Володимиру Петровичу - 80!

Уродженець села Хмелова Роменського району на Сумщині. У 18 років (1943 р.) призваний до Червоної Армії. Визволитель Києва і України. Важкопоранений у жовтні 1943 року в боях за звільнення від фашистських загарбників столиці України під селом Нові Петрівці. Учасник і ветеран Великої Вітчизняної війни. Нагороджений 4-ма орденами і 17-ма медалями. З 1945 р. по 1985 р. - секретар Хмелівської сільської ради Роменського р-ну Сумської області. Ветеран праці. З 18-ти років - інвалід Великої Вітчизняної війни І-ї групи.

З нагоди 80-ти річчя Бугрима В.П відбулася дружня вечеря та святковий салют у с. Хмелові.

Докладніше

18 Квітня
2005


Завершено підготовку оновленої редакції законопроекту України "Про соціальну рекламу" (першого в Європі і світі), який передбачає регулювання правових відносин в сфері соціально-рекламної діяльності – принципи, обмеження, створення, виробництво, поширення соціальної реклами в мас-медіа і ЗМК тощо.

Автор законопроекту – Валентин В. Бугрим, академік Української міжнародної академії оригінальних ідей, член правління Спілки рекламістів України, координатор Міжнародної спілки іміджмейкерів.

Докладніше

16 Квітня
2005


"Бульвару" - 10 років

З цієї нагоди у Палаці культури "Україна" відбувся грандіозний вечір-концерт, який тривав 6,5 години. Щотижневик вітали: примадонна Людмила Гурченко, мета -і мегазірки - Софія Ротару, Йосип Кобзон, Валерій Леонт'єв, Тамара Гвердцетелі, Борис Моїсеєв, Вєрка Сердючка, Михайло Поплавський, Любов Успенська, В'ячеслав Малєжик, Олександр Пономарьов, гумористично-пародійний дует "Свитязь". Родина Бугримів - Валентин Володимирович і Ніна Миколаївна та родина Федьків - Аліна Валентинівна і Олексій Іванович, запрошенні на ці урочистоті, вручили свою ексклюзивну квіткову композицію - Софії Ротару, яка пішла, як завжди у зал, і курсувала якраз повз них у партері.

Див. також:

Докладніше

11 Квітня
2005


"Все суще Сущенка віта
і многії Вам, многая літа",
- так починається великий вірш-привітання Валентина В. Бугрима - Миколі Васильовичу Сущенку, багаторічному заступнику голови Сумського земляцтва у Києві, одному з екс-керівників Сумського обкому Компартії України, енергійно-добрій Людині з нагоди його 75-річчя, що відзначалося в залі урочистостей Кабінету Міністрів України.

Докладніше

7 Квітня
2005


Студенти навчально-творчої майстерні Валентина В.Бугрима "Рекламний креатив" стали переможцями Українського студентського фестивалю реклами у двох номінаціях.

Редакція сайт-видання вітає переможців і наставника й бажає їм також безальтернативних призів на Молодіжномоу фестивалі соціально-екологічної реклами "ОДУВАНЧИК" (Fast-Еко-фест") .

Докладніше

5 Квітня
2005


Дано старт давній ініціативі Валентина В. Бугрима - організувати і провести в Україні Фестиваль соціальної реклами. І ось нарешті - створено Оргкомітет і Дирекцію Молодіжного фестивалю соціально-екологічної реклами "Fast-Еко-Фест" та оголошено прийом творчих робіт.

Докладніше

1 Квітня
2005


На знаменитому сайта компанії "Бі-Бі-Сі", у популярному Інтернет-форумі "БибиСева": лучшие первоапрельские розыгрыши" - серед найперших надруковано жарт-розігрування Валентина Бугрима й успішну технологію їх здійснення, якою поділився автор...

Див. також:

1 Березня
2005


Київ

Валентин Бугрим разом з дружиною відвідали Церемонію вручення нагород Міжнародного рейтингового конкурсу засобів масової інформації "Золоте перо", що проходила у Національному палаці "Україна". Вони поспілкувалися з мас-медійним бомондом та заслухали урочистий концерт.

Див. також:

Лютий
2005

У журналі "Волонтер" №1 (33) за 2005 рік вийшла публікація Валентина Бугрима спільно з Сергієм Воронковим, присвячена характерним рисам зомбування, під назвою "Особливі прикмети зомбування".

Цією публікацією журнал розпочинає знайомити читачів з доробком Валентина Бугрима "Пам'ятка антизомбі. Зомбування / Антиманіпулювання".

Див. також:

14 Лютого
2005


Київ

Засідання кафедри організації масовоінформаційної діяльності (ОМІД) Інституту журналістики.

Розглянуто теми бакалаврських і магістерських робіт. Поточні справи.

Докладніше

14 Лютого
2005

Любі друзі!

Ось і настав День Святого Валентина. І ми можемо, нарешті, висловити один одному свою Любов, Симпатію, Щирість, Прихильність, Увагу і Повагу!..

Докладніше

7 Лютого
2005

Початок ІІ семестру 2004/2005 навчального року.

У ньому В. В. Бугрим викладає у:

- Інституті журналістики;
- Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури;
- Інституті реклами.

Докладніше

5 Лютого
2005


Москва

Виступ Бугрима В. В. на секції "СМИ и терроризм" - "Проблемы регулирования отражения терактов на телевидении Англии и России". (Див. "Публікації")

Докладніше

4 Лютого
2005


Москва

Виступ Бугрима В. В. на секції "Телевидения и радиовещания": "Обновление СМИ в Украине".

Відвідання Третьяковської галереї (Спільно з київським мистецтвознавцем Олександром Кузьянцем).

3 Лютого
2005


Москва

Відвідання Державного музею образотворчого мистецтва ім. О. С. Пушкіна (Спільно з київським мистецтвознавцем Олександром Кузьянцем - куратором культурної програми В. В. Бугрима у Москві).

2 Лютого
2005


Москва

Международная научно-практическая конференция "Журналистика в 2004 году: СМИ в многополярном мире".

Выступление Бугрима В. В. на заседании УМО (учебно-методического объединения) факультетов журналистики ВУЗов РФ : "Мастер-класс рекламного креатива".

27 Cічня
2005


Київ

Круглий стіл "Міжнародний імідж України" за участю дослідників, вчених, народних депутатів.

Виступ В. В. Бугрима у дискусії на тему: "Проблема тотожності внутрішнього і зовнішнього іміджу(ів) України".

14-31 Cічня
2005

Зимова сесія. Лекції. Консультації. Прийом іспитів і заліків у:

- Інституті журналістики
- Інституті міжнародних відносин
- Інституті реклами

Докладніше

1-7-14 Cічня
2005


Київ-
Хмелів-
Ромен-
Київ

Новоріччя. Рідзво Христове. Старий-Новий рік

Побажання усім відвідувачам мого персонального сайт-видання: " У Новому році - нове життя!"

З повагою, Валентин В. Бугрим

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007

 

 

 

 

 

 

 

 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.