с
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти Форум
 
 

Новини

 

16 Грудня
2009 рік

м. Київ

 

 

Засідання правління Спілки рекламістів України

Член правління Бугрим В.В. взяв слово щодо організації молодіжного крила Спілки (має бути автономна організація у складі Спілки) і проінформував присутніх про Всеукраїнську студентську олімпіаду з журналістики, видавничо-редакційної справи, реклами і зв'язків із громадськістю, де він очолює фахове журі, яка відбудеться 23-26 березня 2010 р. на базі кафедри журналістики і філології (завідувач - проф. Ткаченко О.Г.) Сумського державного університету.

 

28 Листопада
2009 рік

м. Київ

 

 

День пам'яті жертв Голодомору

Запали свічку

На запрошення Оргкомітету та керівництва офіційної делегації Сумщини, група Роменської районованої організації Українського козацтва – генерал-осавул Завгородній Г.Ф., полковники Бугрим В.В., Гончарук П.В., Шевцов В.С. взяли участь у цереморіальних заходах біля Меморіалу пам'яті жертв голодоморів у зв'язку з 76-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Докладніше

25 Листопада
2009 рік

м. Київ

 

 

Початок занять після карантину в Інституті журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

14 Листопада
2009 рік

м. Київ

 

 

День народження Валентина Володимировича БУГРИМА

Найпершими його привітали рідні і родичі – матінка Антоніна Іванівна, дружина Ніна Миколаївна, дочка Аліна і зять Олексій, онучка Вероніка (Троєщина); своячениця Марія Петренко, хрещениця Юлія Северин (Заклимок); двоюрідна сестра Валентина Синягівська (Хорол), троюрідна сестра Раїса Семенова (Ніжин), сваха Галина (Хмелів), троюрідна племінниця Олена Бойко (Київ) ...

Докладніше

17 Жовтня
2009 рік

м. Ромни

 

 

Старійшина Українського козацтва, отаман Роменського районованого козацького товариства, генерал-осавул Г.Ф.Завгородній у присутності генерал-хорунжого О.М.Мирончука та козаків і козачок урочисто вручив Універсали та відзнаку полковнику Бугриму В.В. та свою поетичну Присвяту.

Докладніше

14 Жовтня
2009 рік

Пустовійтівка

Роменщина

 

 

На батьківщині останнього кошового Запорізької Січі П.І.Калнишевського на козацькому зібранні було зачитано Універсали та Накази Гетьмана Українського козацтва М.М.Пантелюка і отамана Сумського обласного козацького товариства, генерал-отамана УК М.Кобозєва про присвоєння козацьких звань, зокрема, по Роменському районованому козацькому товариству, Хмелівському куреню:

Полковник Українського козацтва - Бугрим Валентин Володимирович, осавул;

Чималий гурт громадян Роменського району було посвячено у козаки і козачки.

Докладніше

7 Жовтня
2009 рік

Національна філармонія України. Колонна зала ім. М.В.Лисенка

 

 

Ювілейний симфонічний вечір з нагоди 75-ти річчя видатного українського лікаря-фітотерапевта, письменника, поета – патріота – Євгена Степановича Товстухи, якому Валентин В. Бугрим написав поемосвяту.

Докладніше

10 Вересня
2009 рік

м. Київ, ІЖ

 

 

На засідання кафедри РЗГ Валентином В.Бугримом започато новітню в Україні, Європі і світі бомондно-мистецьку традицію – арт-галерейні поемосвяти. Першу у Києві таку поетичну арт-присвяту разом із авторською збіркою «Присвяти» вручено Президентові Української академії преси, завідувачу кафедри реклами і зв'язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка, професору та академіку Валерію Феліксовичу Іванову.

9 Вересня
2009 рік

м. Київ, ІЖ

 

14:10-15:30 Першопочаткова лекція доц. Бугрима В.В. студентам 1-го курсу спеціальності "Реклама і зв'язки з громадськістю" – "Реклама у світі і світ реклами. Відеоколекція "110 років кінотелерекламі". Участь студентів-першокурсників у ХІІІ Національній виставці "Реклама. Маркетинг. Мас-медіа" та конкурсах і фестивалях реклами (Подробиці – на форумі сайта)

17:30. Навчальна прес-конференція Валентина В.Бугрима зі студентами-журналістами 2-го курсу ІЖ (організована доц. Білан Н.І.) з нагоди виходу в світ книги «Присвяти».

8 Вересня
2009 рік

м. Київ, Троєщина

 

 

Генеральний директор в-ва "Discover" С. Дичаковський передав автору, В.В. Бугриму тираж книги «Присвяти» (340 екз.).

20:00 Родинна презентація книги. Присутні: автор, Антоніна Іванівна Бугрим, Ніна Бугрим, Аліна Бугрим-Федько, Олексій Федько, Вероніка Федько. Кожному із присутніх прочитано кілька поемосвят із збірки «Присвяти».

7 Вересня
2009 рік

 

 

Сталося! Вийшла у світ перша поетична книга: БУГРИМ В.В. Присвяти/Ексклюзивні віршування//Збірка.-К.: Discover, 2009.-150 с.

З анонсу: У першій поетичній збірці журналіста, вченого, педагога, мислителя, дослідника, новатора Валентина В.Бугрима подано вірші в оригінальному жанрі – присвят, героями яких є реальні люди: батьки, рідні, друзі, знайомі, колеги, земляки у їхньому життєдіяльному контексті.

Докладніше

1 Вересня
2009 рік

м. Київ

 

 

День знань. Початок нового навчального року – 2009/10

Велика зала. Інститут журналістики. Урочистості на День першокурсника. Посвята у студенти...

Зустріч працівників кафедри РЗГ зі студентами спеціальності "Реклама і зв'язки з громадськістю" та їхніми батьками. Вручення студентських квитків...

На спеціальність РЗГ вступило 69 студентів (бюджетний конкурс був 40 осіб на одне місце).

У І семестрі н.н.р. Валентин В. БУГРИМ викладає:

Інститут журналістики (стаціонар)

 • Основи реклами і зв'язків з громадськістю: вступ до спеціальності – 1 курс РЗГ (лекції і семінари – групи 1-2, 2-2);
 • Вид діяльності у медіа галузі: вступ до виду діяльності – 2к. РЗГ (лекції)
 • Професійна підготовка: організація роботи рекламної і ПР агенції – 2 к. (практичні заняття)
 • Професійна підготовка: іміджологія (лекції і практичні) - 3 к. РЗГ (лекції і практичні, гр., 1, 1-1)

Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури:

 • Реклама та рекламні засоби – 4 курс, дизайнери (лекції і практичні)

25 Червня
2009 рік

 

 

Ювілей засновника – Почесного президента Української академії оригінальних ідей, мислителя, концептора "Триєдиного" Петра Андрійовича Харченка.

Триптихне привітання академіка-земляка Валентина В. Бугрима ювіляру у картинній рамці започало нову субстанцію у світі, яке було виголошено (вивішено на почесному місці котеджу).

Докладніше

29 Травня
2009 рік

 

 

Любительський шаховий турнір "Шах-Троєщина" (біля ТД "Фестивальний").

Бугрим В.В. переміг у турнірі, набравши найбільше очок, – 9, здолавши сильних титулованих учасників.

28 Травня
2009 рік

16:00, Інститут журналістики, Велика актова зала

 

 

Мультимедійна презентація-захист Проекту "Best вчитель Awards" – "Журналістська весна -2009" – бакалаврська робота студентів Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Номінації: "Кіногерой"; "Захоплення".

Відбулася епатажна церемонія нагородження викладачів Інституту журналістики.

Доцент кафедри РЗГ Валентин В.БугРим став переможцем у номінації "Кіногерой" – за роль дона Корлеоне із фільму "Хрещений батько" і нагороджений спонсорськими призами журналу "Натали" та фірми "Майка".

Докладніше

27 Травня
2009 рік

 

 

17:00 Національна Спілка письменників України Презентація книги Станіслава Маринчика із Ічні на Чернігівщині "Сузір'я талантів" (про видатних земляків). Ведучий – письменник, Герой України Юрій Мушкетик (він же й автор передмови).

Засновник і почесний президент Української міжнародної академії оригінальних ідей, письменник П.А Харченко і дійсний член-академік, публіцист та поет В.В.Бугрим вручили Маринчику С.Г. Диплом і посвідчення академіка УМАОІ та привітали його із знаменними подіями.

Спілкування з автором та автограф у книзі, з академіком М.Курдюком, літкритиками М.Шудрею і О.Довгим, оперним співаком В. Буймістером, послом Я. Ковалем, поетом С.Шевченком, кобзарем і лірником В. Нечепою... Придбання книги Оксани Пахльовської " Ave, Європа". Фуршетна комунікація.

27 Травня
2009 рік

 

 

14:00 Брейн-ринг між командами викладачів та студентів Інституту журналістики (Прес-центр). Доц. Бугрима В. В. запрошено у команду викладачів. Модератор, арбітр, аудиторія. Чотири тури інтелектуально-ерудиційних бліц-запитань... І переконлива перемога команди викладачів з рахунком 28,5:18,5. Нагороди від спонсорів – журналу "Натали", компанії "Beeline", Майстер-класу міжнародної освітньої корпорації, мережі шкіл англійської мови "Oxford klass".

20 Травня
2009 рік

 

 

 

Почалося завершення останнього етапу газифікації рідного села Хмелова Роменського району на Сумщині. Нагадаємо, що факел і перші 5-ть осель на Тучі було увімкнено 5 грудня 2008 року. З багатьох причин, об'єктивних і суб'єктивних, дуже складно проходила газифікація села, що відображено у "Поетичні газохроніці Хмелова".


с. Заклимок, Роменський район, Сумщина
Автор фото: Аліна Бугрим-Федько

Докладніше

12 Травня
2009 рік

 

 

 

Зйомки у Проекті «Best педагог» – "Журналістська весна -2009" – бакалаврська робота студентів Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Номінації: "Захоплення"; "Кіногерой.

Відеопоетичний фрагмент "Моє захоплення – бджоли і шахи". Зелений двір ІЖ. 15.30.  

Мізансцена з фільму „Хрещений батько” [ «Крёстный отец» ("The Godfather")] — гангстерської драми режисера Френсиса Форда Копполи , екранізованого за однойменним романом Маріо Пьюзо (Mario Puzo) (1920 1999) — американського письменника, критика, сценариста і белетриста (за походженням — італієць), виданого 1969 року.
Слоган: «Настоящая сила не может быть дана, она может быть взята...»

Епіграф книги: "За каждым богатством кроется преступление..." О. Бальзак

Валентин Бугрим – у головній ролі - дона Віто Корлеоне. (Фрагмент приходу д. Корлеоне і зібрання родини, звернення до молодшого сина Майкла).

Докладніше

23 Квітня
2009 рік

 

 

ДВОРІЧЧЯ ОНУЧКИ – ВЕРОНІКИ ФЕДЬКО. Родинно-кумівське відзначення. Урочисто-ексклюзивна присвята: Новій Людині у сучасному світі – онучці ВЕРОНІЦІ на дворіччя:

Докладніше

19 Квітня
2009 рік

м. Київ

 

СВІТЛЕ СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ!

Пасхальні освячення і родинна трапеза. Привітання о. Віктора, Гр. Клименка, Гр. Діброви (м. Ромен), Н. Литвиненко-Орлової (Мурманськ), Г.М., І.О. Федьків (Хмелів), М.А.Зубарєвої (Київ) та інших...

Докладніше

15 Квітня
2009 рік

м. Київ

 

Передання до видавництва "ART - press" першої поетичної збірки:

Валентин В. Бугрим. ПРИСВЯТИ. - К., 2009. - 95 с.

26-30 Березня
2009 рік

 

 

Перебування на садибі у с. Хмелові. Переговори з П.А.Харченком (щодо просування "ТриЕго"), Г.О.Клименком (щодо бізнес-пропозицій), Г.В.Дібровою (щодо підготовки та публікації статей на історично-краєзнавчі теми).

3-й тур шахового турніру чемпіонів Бугрим В.В. - Суліменко В.М. Рахунок: 8:10.

24 Березня
2009 рік

м. Суми

 

Зустріч-перемовини з відповідальним секретарем Сумської організації Національної Спілки письменників України Л.В.Шевченко (Ромен). Тема – проблеми присвоєння Шевченківської премії, українська поезія, волхвеми, язичество і православ'я тощо...

23-25 Березня
2009 рік

м. Суми

 

 

 

На кафедрі журналістики та філології Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Журналістика та інформація"зі спеціальностей "Журналістика", "Видавнича справа та редагування", "Реклама і зв'язки з громадськістю".

Фахове журі з РЗГ очолювали доценти Інституту журналістики А.І.Башук і В.В.Бугрим. Голова загального журі - завідувач кафедри ЖтФ СДУ, проф. Ткаченко О.Г. Голова оргкомітету - Д. Карпуша, перший проректор СДУ.

 

20 Лютого
2009 рік

 

 

 

Приглашение

Кафедра электронных средств массовой информации факультета журналистики Оренбургского государственного университета проводит 30 апреля 2009 года Региональную научно-практическую конференцию

СМИ И ОБЩЕСТВО, ПРОБЛЕМЫ ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ.
(К 75-летию Оренбургской области)

Приглашаем Вас принять участие в работе конференции, посвящённой проблемам взаимодействия СМИ и общества.

Докладніше

17 Лютого
2009 рік

 

 

 

Професор ВНЗ "Інститут реклами" В.В.Бугрим взяв участь у засіданні ректорату цього спеціалізованого вищого навчального закладу, на якому обговорено важливі питання навчального процесу і наукової роботи.

Разом з ректором, проф. Ліфінцевим М.П. обговорено завершення підготовки першого вітчизняного підручника „ Теорія і практика сучасної реклами”, у якому Бугримом В. В. підготовлено три великих розділи з медійної реклами та глосарій.

16 Лютого
2009 рік

 

 

Відбулося засідання клубу "Релігія і наука", на якому з лекцією "Порівняння морального образу Ісуса Христа з історичними образами засновників інших світових релігій” - виступив Сергій Цьома, священник, кандидат богословських наук, а у полеміці - "Розмірковуючи над історизмом Ісуса Христа”– на запрошення організаторів - акад. Бугрим В. В.

13 Лютого
2009 рік

 

 

 

Зустріч-перемовини з керівником Духовного центру (на Володимирській) О.А. Щербаковою. (Унікально-стилізований офіс). Олена Анатоліївна щойно повернулася з Москви, з Всеросійської конференції „Журналистика - 2008”. Привезла збірник, де видруковано тези концепту Бугрима В.В. про Гомонанса, а також книги від давнього друга-колеги доц. Тхагушева Ігоря Нухієвича – про ювілей кафедри та покажчик праць викладачів кафедри ТБ і РМ факультету журналістики МДУ ім. Ломоносова М.В.

Засідання кафедри реклами та зв'язків із громадськістю (ІЖ). Провів засідання завідувач, проф.Іванов В.Ф. На порядку денному – новий навчальний семестр, керівництво бакалаврськими роботами, навчальні програми за Болонською системою, різне.

У Валентина В.Бугрима – 3 магістри і 5 бакалаврів (поки що) (по ІЖ).

9 Лютого
2009 рік

 

 

 

СТАЛОСЯ!?!

У Москві, у Московському державному університеті ім. М.В.Ломоносова вперше опубліковано концепт-тези академіка Бугрима В.В. з фундаментальної праці життєдіяльності - "Кардинально-новітня концепція вдосконалення й трансформації Сучасної Людини (Homo Sapiens Sapiens) у ГомоНанС (HomoNanS) та формування прикладної неотеорії ГОМОНАНСИЗМУ". Зокрема: Преобразование самого человека из Homo Sapiens Sapiens - Homo Sapiens Informatics в HomoNanS (Homo Nano Sapiens) на основе нанотехнологий и дальнейшая его поступь, предпологающие сохранение человеческой индвидуальности, преодоление глокальных природних, техногенных и общественных катаклизмов, проблем выживания в экстремальных условиях... С 148.

Докладніше

8 Лютого
2009 рік

 

 

 

Отримано запрошення на бізнес-перемовини... Виявилося семінар з MLM компанії "AmWay": Дніпропетровський десант у Київ.

(Перше долучення та найбільш (що цікавило) вивчення мережевого маркетингу відбулося ще у 1995-97 рр., у Київському політехнічному інституті. Тоді справа зі студентами - не пішла).

Семінар проводився фахово (як завжди). А от у спілкуванні з деякими процентниками – багато проколів. Хто його знає, може й справді – це ефективна діяльність (якісні товари, низькі ціни, відсотковий заробіток плюс своя мережа процентна тощо) і не лише у час кризи. Адже вже дуже багато великих компаній працюють за таким маркетингом. В.Б.

Лютий
2009 рік

 

 

 

Початок ІІ семестру 2008-09 н.р.

У цьому семестрі В. В. Бугрим працює/викладає:

 • Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка – "Реклама інформаційної продукції", лектор. 2 курс, ВСР, стаціонар. Заочний - 3-й курс, іспити - у червні. "Соціальна реклама" – спецкурс, 2 курс РЗГ, стаціонар, залік.
 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка - керівництво магістерськими роботами.
 • Керівництво навчальною, виробничою практикою та самостійною роботою студент ів ІЖ .
 • Керівництво бакалаврськими і магістерськими дипломними роботами в ІЖ .
 • Вищий навчальний заклад "Інститут реклами" - "Рекламний креатив", 3 курс , стаціонар; 4 курс, заочники; 2-а вища освіта (залік). Лекційні і практичні заняття.
 • Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури – "Журналістика і реклама у мистецькій діяльності", 3 курс, мистецтвознавці, арт-менеджери (залік). Лекційні і практичні заняття.

 

5 Лютого
2009 рік

 

 

 

Розпочато конкурс "Рекламний креатив – це..." для студентів, які вивчають рекламу, на форумі.

4 Лютого
2009 рік

 

 

 

Засідання правління Всеукраїнського культурно-наукового благодійного фонду Тараса Шевченка

Пом'януто (40 днів) лауреата Фонду Т. Ш.Шевченка – Олексу Яковича Ющенка, патріарха українського письменства.

На порядку денному...

Докладніше

27 Січня
2009 рік

 

 

 

День Святої Рівноапостольної Ніни

Найкращі вітання Бугрим Ніні Миколаївні:

Хоча надворі зимо-темно,
але для тебе благоденно:
Добра! Здоров'я! Благодаті! –
На службі (мед.) і в рідній хаті!!!

Нехай диводійні молитви святої Ніни покровительствують і зцілюють усіх людей...

 

23 Січня
2009 рік

 

 

 

Четверта публічна лекція проф. ВНЗ "Інститут реклами" Бугрима В. В. для студентів-заочників 3-4 курсів факультетів рекламного мистецтва і рекламного менеджменту цього навчального закладу з циклу "HomoNanS і гомонансизм. Концепт-гіпотеза" – " HomoNanS: сутність майбутньої людини".

21 Січня
2009 рік

 

 

 

Третя публічна лекція акад. Бугрима В. В. з циклу "HomoNanS і гомонансизм. Концепт-гіпотеза" – "HomoNanS: сутність і образ майбутньої людини". 5-6 курси, 2-а вища спеціальностей "Журналістика", "Видавнича справа і редагування", заочне відділення (понад 120 слухачів). Дисципліна – "Іміджологія".

Січень
2009 рік

 

 

 

2008 рік, який був насичений багатьма цікавими та важливими подіями і водночас справами, проблемами - став історією.


с. Хмелів, Роменський район, Сумщина

Хіт-парад домінантних подій у життєдіяльності Валентина В. БУГРИМА.

Докладніше

1 – 14 січня
2009 рік

З Новим роком! І Різдвом!! З Новостарим роком!!!  

Багато вітань отримано у ці дні...

Ми вітаємо один одного, зичимо здоров'я, добра, щастя, благодаті...

Дуже поширеними стали SMS -віншування.

Докладніше

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009

 

 

 

 

 

 

  
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.