с
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти Форум
 
 

Новини

 

24 Грудня 2010 рік

ІЖ

 

Працівники Держказначейства України (фахівці управліняя і відділів інформації та зв'язків з ...) отримали дипломи у Центрі підвищення кваліфікації Інституту журналістикм Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за програмою двотижневого науково-навчального модуля на базі спеціальності "Реклама і зв'язки з громадськістю".

Акад. Валентин В.Бугрим провів зі слухачами тренінгові заняття «NLP у паблік рилейшнз» та вручив їх книги з реклами і зв'зків із громадськістю.

11 Грудня 2010 рік


 

Академік Бугрим В.В. запрошений на IX науково-практичну конференцію "Буття українців". Тема конференції - "Ладування здорового способу життя в Україні''.
Провідні доповіді:
Проф. Курик - вода - основа  життя  на  планеті  земля
О.В.Фесун - духовна  доктрина  української  культури
Тетяна Литвиненко - азгарда - українська  філософія  здорового  способу  життя
Марія Грицай - про оздоровчий  вплив  на організм людини
української  народної  пісні, традиційного одягу,  ужиткових  і
харчових виробів  народних  майстрів

8 Грудня 2010 рік

КНТЕУ


 

КНТЕУ 10.00-13.00. Валентин В.Бугрим запрошений і взяв участь та виступив з темою "Сучасна підготовка фахівців реклами і паблік рилейшнз" на Всеукраїнській науково-практичній конференції "Реклама в Україні: інтеграція теорії та практики"

14.00. Правління Спілки рекламістів України. Обговорено хід підготовки до 12 з'їзду спілки, проведення якого намічено на січень 2011 р. Член правління В.В.Бугрим підтримав пропозицію голови київської організації, директора агентства "Арт-Україна" Едуарда Андрейченка про проведення з'їзду в інтерактивному режимі конференції, додавши необхідність також  живої комунікації.

6-10 Грудня 2010 рік


 

Академік Бугрим В.В. запрошений на  Міжнародну конференцію"Ідеологія відмінності" в Національному університеті"Києво-Могилянська академія". На розгляд винесено такі проблеми:
* Расизм, нація глобалізація
* Неофашизм як термінальна ідентичність Європи
* Ксенофобія на пострадянському просторі
* Біополітика расизму і соціальна сегрегація
* Антирасистське мистецтво проти мультикультуралістської візуальності

6-10 Грудня 2010 рік


 

Відбувся турнір із шахів викладачів і студентів Інституту
міжнародних відносин Київського національного університету ім.
Т.Шевченка. Гра проходила за швейцарською системою у 9 турів серед 30-х учасників, з-поміж яких - кандидати у майстри спорту, першо-і другорозрядники. Валентин В.Бугрим посів 8-10 місце.

26 Листопа-да 2010 рік


 

90 річчя Роменського краєзнавчого музею

Історик, журналіст і вчений Валентин В.БугРим, постійний відвідувач РКМ привітав колектив музею, який зібрався цього дня на відзначення – його корифея Г.Дубраву, наукових співробітників А. Янко, О.Малко (екс), Н. Нечитайло, С. Салівон, директора В.Панченка із знаменною датою.

Краєзнавчий музей у м. Ромни було організовано відділом народної освіти Роменського повітвиконкому 28 листопада 1920 р. До ювілей музею відкрито спеціалізовану експозицію та виставку творів художника Яреми Отришка (уродженець с. Великі Будки) «Живописний літопис епохи», якому виповнилося 170 літ з дня народження.

25 Листопа-да 2010 рік

Botschaft – посольство ФРН в Україні

 

Валентин В. Бугрим був запрошений і взяв участь у презентації українського видання книги видатного німецького соціолога, філософа та дослідника масової комунікації Нікласа Лумана «Реальність мас медіа» (перша її з'ява у 1996 р.), (російське видання побачило світ 2005 р.), підготовленого Академією української преси (переклад - В.Климченко, наукове редагування і передмова – д.ф. н., проф. В. Іванов, друга передмова - д.ф ілос .н. М. Мінаков , менеджмент та літературне редагування – О.Волошенюк). Видання здійсненне за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та  Гете-Інституту.

Учасники презентації – викладачі інститутів та факультетів журналістики столичних університетів, науковці, журналісти

“Реальність мас-медіа” - фундаментальний твір, який розглядає засоби масової комунікації і суспільство з точки зору розробленого самим Н. Луманом своєрідного системного підходу. Найбільш відома його цитата з цієї книги, яка розкриває сутність медіа-суспільства, звучить так: «Те, що ми знаємо про наше суспільство, і навіть про світ, в якому ми живемо, ми знаємо з мас-медіа».

Гостей вітав посол , д-р Ганс-Юрґен Ґаймзьот . На презентації виступили: голова фонду «Відродження» (Україна) Євген Бистрицький, керівник Гете-Інституту (Україна) Віра Багаліантц, референт посольства з питань політики Юрій Астов. Модератор – президент АУП Валерій Іванов.

24 Листопа-да 2010 рік


ІЖ

 

Засідання Вченої ради Інституту журналістики з усіма викладачами за участю ректора КНУ ім. Т.Шевченка Л.В.Губерського, проректорів Закусила О.К., Бугрова В.А., Григорука В.І., голови профкому Цвиха В.Ф. Фундаментальна доповідь директора ІЖ Різуна В.В. “Система журналістської освіти в Україні та світі“.

Промова ректора Губерського Л.В. щодо виховання соціально відповідальних та етико-моральних майбутніх журналістів, правдивого висвітлення подій у ЗМІ, посилення практичного складника журналістської підготовки. Виступи проректорів щодо поліпшення навчального та наукового процесу, проведення рейтингу ЗМІ, інше.

18-22 Листопада 2010 рік


 

Київ-Хмелів-Київ

Поїздка у рідні краї. Господарювння на садибі.

Шах-турнір із Суліменком В.М.

17 Листопа-да 2010 рік

Будинок кіно

 

Оргкомітет VІ Українського студентського фестивалю реклами нагородив Валентина В.Бугрима «Подякою» (голова журі І.О. Делікатна) – “як керівнику за підготовку студентів до творчого конкурсу”.

Група третьокурсників майстер-студії В.В. Бугрима «Фестивальна реклама» стала знову переможцем цього фестивалю (див. подр. на Форумі ПСВ www . bugrym . com )

20 Жовтня 2010 рік

Конференц-зал «Панорама» бізнес-центру «Кубик центр»


 

Посол миру Валентин В.БугРим запрошений Головою Правління Федерації всесвітнього миру в Україні М. В. Ільїн ом і взяв участь разом із земляками – також послами миру Г.Дубравою, В.Стрельченком, О.Малко із Ромен (за участю землячки М.Корчак) у презентації книги «Громадянин світу, який любить мир» (рос.видання) — автобіографії засновника Федерації всесвітнього миру д-ра Муна, та церемонії нагородження Міжнародної програми «Посол Миру - 2010» . Не зважаючи на те, що книга була написана для корейського читача, вона добре сприйнята у США, Японії, Великій Британії та інших країнах світу.

16 Листопа-да 2010 рік


 

День працівників радіо, телебачення, зв'язку

З професійним святом Валентина В.Бугрима привітали рідні, колишні колеги по телебаченню, друзі.

В. В.Бугрим пропрацював на Українському телебачення 8 років - від молодшого редактора до заступника головного редактора ГРІ УТ (1980-1988 рр.), після закінчення кафедри ТБ і Р ф-ту журналістики КДУ ім. Т.Г. Шевченка. Для українських і союзних глядачів було підготовлено майже 3-и тисячі актуальних телематеріалів (сюжетів, репортажів, інтерв'ю, коментарів). Подробиці - у рубриках сайт-видання “Біографія“, “Новини “ та на інших сайтах і у ЗМІ (за пошуком).

14 Листопа-да 2010 рік


 

День народження Валентина В Бугрима.

Його привітали рідні, друзі, колеги, знайомі, студенти, а також компанії МТС, Київ Star , Мейл.ru [Листівка Mail.Ru]

12 Листопа-да 2010 рік

Інститут журналістики


 

Відбулася зустріч доц. кафедри РЗГ Валентина В.Бугрима і директора дирекції з комерційної діяльності та реклами “Першого національного“ Миколи Шевчука, організована відомим спортивним коментатором і викладачем ІЖ Валерієм Костіновим та студентами його спецкурсу «Спортивна журналістика».

10 Листопа-да 2010 рік

Інститут журналістики

 

Завершено Інтернет-конкурс «РЗГ-1-10» на краще тлумачення поняття «Реклама» і «Паблік рилейшнз»(в окремих номінаціях): " Реклама"; Зв"язки з громадськістю/паблік рилейшнз", що передбачено й модульно-рейтинговим поцінуванням у навчальному процесі.

Див.: http://bugrym.3bb.ru/viewtopic.php?id=51

8 Листопа-да 2010 рік

Інститут журналістики

 

Кафера РЗГ Засідання кафедри реклами та зв'язків з громадськістю. Розгляд актуально-поточних питань, кандидатських дисертацій. Зустріч з директором ІЖ, проф. Різуном В.В. щодо вирішення проблем навчального процесу, відкриття магістратури з РЗГ, керівництва бакалаврськими і дипломними роботами та магістерськими дисертаціями. Модератор засідання – зав. кафедри РЗГ, проф. Іванов В.Ф.

18 Жовтня 2010 рік

Інститут журналістики

 

Відзначення 70-ти літнього ювілею проф. А.І Мамалиги , вченого-мовознавця з Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка, колишньої викладачки бувшого студента-журналіста Бугрима В.В.

Докладніше

13 Жовтня 2010 рік

Інститут журналістики

 

10.00. Велика нарада керівників магістерських робіт, яку провели директор ІЖ, проф. Різун В.В. і заступник з наукової роботи , доц. Корнєєв В.М.

З 1 січня 2011 р. Київський національний університет ім. Т. Шевченка набуває статусу науково-дослідного університету, що означає перехід наукової і дослідницької роботи (магістерські, кандидатські дисертації) у площину науково-прикладних, ринково-практичних. Доц. Бугрима В.В. затверджено керівником кількох магістерських дисертацій.

14.00. Прес-центр ІЖ. На запрошення організаторів В.В.Бугрим взяв участь у презетації Інтернет-проекту «Рідна країна», яку провели її автори народний депутат України Микола Томенко і член правління НСЖУ Віктор Набруско.

10 Жовтня 2010 рік


 

На форумі Російського портала Бі-Бі-Сі відкрито рубрику «Кого бы вы выдвинули на Нобелевскую премию мира?» Регіональна громадська організація “Просвіта” назвала свого кандидадата на Нобелівську премію– академіка Бугрима В.В. (м. Київ) – «за разработку Кардинально-революционной концепции нового человека будущего - ГомоНанСа. It is in the first time declared 'The cardinal newest conception of modern man perfection and transformation (Homo Sapiens Sapiens) in HomoNanS (HomoNanS) – homonansizm' on the basis of nanotechnologies' development with saving of man bioindividum» . Чит.: http://newsforums.bbc.co.uk/ws/ru/thread.jspa?forumID=12761

28 Вересня - 1 Жовтня 2010 рік

Київекспоплаза

 

Участь Бугрима В.В. і студентів 1-4 курсів РЗГ у роботі ХІ V виставки «Реклама.Маркетинг.Мас-медіа». Ділові зустрічі, перемовини, обговорення, виступи, семінари тощо...

24 Вересня 2010 рік


 

Будинок кіно. Актульні перемовини народного артиста СРСР, актора, сценариста, продюсера, керівника Київського театру гумору Валерія Степаняна і академіка Валентина Бугрима щодо організації сучасно-новітньої фахово-освітньої академії

24 вересня м. Київ. На листову пропозицію голови Сумського земляцтва у Києві І.М.Рішняка член Роменського земляцтва, академік Бугрим В.В. підготував і надіслав свої пропозиції до Проекту концепції стратегії розвитку «Нова Сумщина – 2010», що опублікована на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації. В основі пропозицій – турбота, добробут, розвиток і диверсифікація нових можливостей ЛЮДИНи, яка була і є життєдіяльною основою та головним продуктивним потенціалом суспільства... Той думаймо і дбаймо, передусім, про Людину:

Хай буде завше наше credo ,

одвічно, як Земля і Небо:

Творить Добро, Красу, Духовність! –

кувать в собі найвищу Совість!!

Плекати мудро Майбуття -

заради кращого ЖИТТЯ!!!

В.Б.

17-23 Вересня 2010 рік


 

Перебування у рідних краях

18 вересня. Участь Бугрима В.В. у хрещенні та отримання благословіння о. Анатолія, настоятеля Свято-Троїцької церкви П.І.Калнишевського у с. Пустовійтівка. Вручення о. Анатолієм посвяченої ікони П.І Калнишевського, приліченого у 2007 р. до лику Святих. І як на взаємину – прочитання та вручення о.Анатолію у церкві персональної поемосвяти з книги «Присвяти».

21 вересня. Друга Пречиста. Храм у Ромнах

22 вересня м. Ромни. Зала міської бібліотеки. Літературна зустріч з нагоди 70-ти ліття Олександра Володимировича Шугая –письменника, поета, громадського діяча (уродженець с. Бобрик) . Виступили: акад.Бугрим В.В. (про свої зустрічі з ювіляром і його тврочість), А.І.Кубах (про твори з поемою-присвятою йому), Г.В. Дубрава (про громадську діяльність). Присутні учні Роменського аграрного коледжу та їхні вчителі. Ведуча зустрічі - Світлана Круподер, бібліотекар. Прозвучав знаменитий «Роменський вальс» на слова О.В.Шугая

Вересень 2010 рік


 

Початок нового навчального року – 10\11.

У цьому семестрі Бугрим В.В. викладає (Інститут журналістики):

 • Креатив у рекламі, стаціонар, 4 курс РЗГ
 • Основи реклами та зв'язків з громадськісю:Вступ до спеціальності, стац., 1 курс РЗГ
 • Політична проблематика реклами і ПР (нова дисципліна), стац., 2 к., РЗГ
 • Сучасна реклама, стац. 4 к., РЗГ
 • Рекламний креатив, заочна форма, 5 к., бакалаври
(Розклад на сайті ІЖ та форумі БВВ)

24 Серпня 2010 рік


с. Хмелів

 

24 серпня 35-ти річчя подружнього життя Валентина і Ніни Бугримів

Віншування від дітей, онуки, батьків, родичів, сватів, а також із знаменною датою їх привітали: отаман роменських козаків, генерал-осавул Завгородній Г.Ф., генерал-хорунжий Мирончук О.М. з дружиною Галиною Миколаївною, осавул Кубах А.І., історик і краєзнавець Дубрава Г.В., сільський голова Щебетун Л.Б., секретар сільради Рибалко О.Г., отець Василій, екс-директор радгоспу Суліменко В.М., директор з маркетингу агентства-представництва Голівуду в Україні Стефан Брицький (Київ).

Святковий обід у рідному гнізді Ніни Миколаївни - на Заклимку.

19-та річниця Незалежності України

Вітання від рідних, друзів, знайомих...

10.00. Мітинг біля сільради. Виступили: сільський голова Щебетун Л.П., Ю.Б.Костюк, заступник нач. агропромислового відділу Сумської держадміністрації (хмелівець); полковник УК, академік Бугрим В.В., який акцентував увагу присутніх на козацькому факторові боротьби і збереження незалежності України, козацькій історії села та його історичному гербові, висловив міркування про відновлення у Хмелові козацької сотні і вручив свою книгу «Присвяти» Хмелівській сільраді та землякам.

21-22 Серпня 2010 рік

Хмелів-Ромни-Великі Сорочинці

 

21-22 серпня 2010 р. у Великих Сорочинцях на Миргородщині Полтавської обл., у Великосорочинській загальноосвітній санаторного типу школі-інтернату відбулася Всеукраїнська козацька науково-практична конференція "520-а річниця заснування Українського козацтва". Конференцію відкрив і вів гетьман Українського козацтва М.М.Пантелюк. Винесено чотири позиції:
1. 520 річниця заснування Українського козацтва.
2. УК -  важливий чинник у створенні незалежної держави.
3. Роль УК у вихованні... молоді. 4. Участь УК у місцевих виборах.
У В.Сорочинці прибули козацькі делегації з усіх областей України. Представники Роменської організації УК у складі отамана, генерал-осавула Завгороднього Г.Ф., генерал-хорунжого Мирончука О,М., полковників Бугрима В.В.. Гончарука П.В., осавулів Манжоса Ю., Кубаха А.І, козаків Лавренчука О.і Черних М.А. та козацького кобзара Треуса О. вз я ли участь в урочистій ході від церкви Преображення та могили останнього гетьмана Лівобережної України Апостола  Данила Павловича (1654-1734 рр.) з покладенням квітів до них та пам"ятників воїнам-визволеталям у ВВВ і М.В.Гоголю і науково-практичній конференції...
Учасники козацького зібрання відвідали Національний Сорочинський ярмарок...

Козацький куліш...

19 Серпня 2010 рік


 

СПАС – свято Преображення Господня (грецькою мовою перекладається як "метаморфоза", англійською – "трансформація" і означає повну переміну), християнське свято, яке присвячене згадці про Преображення Ісуса Христа на горі Ф(Т)авор і відоме ще з І V століття. У момент преображення Господь дав можливість трьом апостолам Петру, Яківу та Івану побачити поєднання двох начал у Христі: б ожественно го і людсько гого . З V І ст. свято Преображення Господня відзначається широко і щороку 19 серпня православними та греко-католиками, а 6 серпня - римо-католиками. У Православній Церкві — Господське двонадесяте свято, відоме також під назвою Яблучний Спас. У цей день святять яблука, груші, виноград, мед та інш. На Спаса також поминають померлих. У народі кажуть: Настав Спас – бери рукавички про запас.

Інтернет та SMC вітання Валентина В.Бугрима (ексклюзивне та на взаємність) із Спасом рідних, друзів, приятелів:

Нехай свячені яблука і груші
з медком цілющать ваші душі.
Нехай воістинно наш Спас -
достатком повнить усіх нас!

08.00. 19 серпня 2010. У залі хмелівської хати.

18 Серпня 2010 рік

Хорол - Хмелів.

 

10.00. Приїзд рідних гостей – двоюрідних сестер Валентини Синягівської з чоловіком Володимиром, Світлани Киричнко з чоловіком Олексієм. Провідини рідної тьоті Тосі. Святково-родичальний обід: Бугрим Антоніна Іванівна, Валентин і Ніна Бугрими, Аліна Бугрим-Федько з Ніколь Федько, Валентина і Володимиир Синягівські, Світлана і Олексій Кириченки, Марія і Василь Петренки, Г.Ф. Вернигора.

14.00. Кава «У Бугрима під яблунею на пеньках». Обмін дарунками...

Фотосесія на згадку. Від'їзд гостей...

14 Серпня 2010 рік

Маковія

с. Хмелів.

 

Валентин В.БугРим зініціював приїзд до себе на садибу колишього свого кращого студента-заочника по університету «Україна», міжнародного майстра з шахів Сергія Перуна та організував з ним сеанси одночасної гри...

Докладніше

9 Серпня 2010 рікХмелів. Хата і садиба.

 

 

Хмелів. Хата і садиба. День Святого Пантелеймона!

84-и річчя матінки – Бугрим Антоніни Іванівни!
Першими її привітали син Валентин, невістка Ніна, онука Аліна і праонука Ніколь.

З 15-ї години - іменинне застілля. Ветерана праці і війни прийшли віншувати – О.Г. Рибалка, секретар сільради, в.о. сільського голови, яка вручила медаль “65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-45 гг. “ та цінні подарунки; Дубрава Г.В., історик-краєзнавець (Ромни); Г.Ф. Вернигора, пенсіонер, колишня управителька садибою. Фото на згадку...

Мобтелефонні вітання надійшли від В.І.Синягівської (Хорол) і О.І. Сотник (Черкаси)[племінниці], академіка П.А. Харченка і о. Едуарда (Ромни), підприємця Н.В.Гончар (Кременчуг), сценаристки-проектантка О.П.Нестеренко (Харків).

Свої побажання передали Суліменко В.М, екс-директор радгоспу, пенсіонер; М. М. Петренко, родичка (Заклимок); сусідка О.О. Теслюк.

8 Серпня 2010 рік


 

Садиба В.М Суліменка. Сільсько-локальний шах-турнір.

1-е місце – Бугрим В.В., 2-е – Суліменко В.М., 3-є – Мохнюк О.В.

28 Липня 2010 рік


 

Хмелів. День Святого Володимира

Найпершими Володимировича привітали з цим Днем рідні і близькі.

Низка SCM і мобдзвінків від друзів і знайомих. Відзначення свята. Велика гроза і буревій, що наробив багато шкоди садибам, елмережам і дорогам.

Спомин про батька/дідуся/прадідуся Володимира Петровича...

Культурно-мистецькі, козацько-громадські, громадсько-політичні події у Шаповалівці, Києві, Миропіллі, Ромнах, Хмелові...

3 Липня 2010 рік


 

Липень-серпень – 10: відпустка (творча, трудова, мандрівна, ділова, відпочивальна...)

3 липня – від'їзд на батьківщину, на садибу – с. Хмелів на Роменщині.

Проживання з матінкою. Прийом рідних, друзів, гостей, знайомих “У Бугрима під яблунею на пеньках”. Частування медом з пасіки. Участь (ініціація, консалтинг, співменеджмент) козацьких, громадських, соціально-громадських, громадсько-політичних заходів і подій. Шахові турніри. Лагодження по садибі. Поїздки у Пустовойтівку на Сулу. Екскурсія на Скіфські кургани. Городні клопотання...

Робота над книгою “Хмелів: минувщина і сучасність“.

Довершення фундаментальної праці “HomoNanS \ГомоНанС “ , другого видання “Присвят “ .

12 липня – свято Петра і Павла. Полковника УК Бугрима В.В. представлено роменськими громадськими організаціями на орден П.І Калнишевського.

Червень 2010 рік


 

Іспитова і залікова сесія

Прийняття екзаменів і заліків:

В інституті журналістики “Професійна підготовка: Зв'язки з громадськістю у політичній сфері” (Політичний ПР), 3 курс, стаціонар, РЗГ (окрема група);

Креатив у рекламі і ПР ”, 3 курс, стаціонар, РЗГ (окрема група).

Заліки і дозаліки у заочників та стаціонарників.

У ВНЗ Інститут реклами – залік Основи креативу , 3 курс стаціонару, 4 к. заочників (групи рекламного менеджменту і маркетингу). Дозаліки 3-5 курси. Зустріч-перемовини з ректором М.П.Ліфінцевим у новому офісі.

У Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури – залік/дозалік з дисципліни “Журналістика і реклама у мистецькій діяльності”.

25-29 Травня 2010 рік


 

Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
43-ій ЩОРІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ „ЖУРНАЛІСТСЬКА ВЕСНА- 2010” – ЖиВе-2010. 
Тема - "Імпровізація" . Слоґан: “ДЖАЗУЙ ВЕСНУ!”
 
У Валентина В. Бугрима – ювілейниа зустріч. 30 років потому (1980 р.) із червоним дипломом було стаціонарно закінчено факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Докладніше

27 Травня 2010 рік


 

м. Київ. Будинок кіно. Київський міжнародний фестиваль реклами –ХІ.

На запрошення Асоціації івенторів України доцент Інституту журналістики, академік Бугрим В.В. взяв участь як експерт у ток-шоу «EVENT – приправа чи самостійне блюдо!?», виступивши з аналітикою щодо становлення івенту, його типології, перфомансу та сучасної прикладної освіти...

Перемовини - з Сергієм Перуном, міжнародним майстром із шахів, чемпіоном Києва 2000 р. щодо організації сеансу одночасної гри; директором агентства «Ясперс» Ігорем Бабієм і Сергієм Воронковим (координаторм Громадської ради України) - щодо соціальних проектів.

20.30... Event awards -2010. Виставковий комплекс «Магнат».

с. Чубинське (між Києвом і Борисполем).

Як почесний гість, Валентин В.БугРим запрошений на церемонію нагородження переможців Незалежного Міжнародного фестивалю event - проектів “Event аризація”. (Дет.: www.eventarizaciya.com.ua).

25 Травня 2010 рік


 

м. Київ. Ювілейне 75-ти ліття письменника і публіциста, відомого казкара, професора Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Юрія Феодосійовича Ярмиша. Віншувальне слово Валентина Бугрима:

Відомо-видатному українському письменнику, казкарю, публіцисту - ЯРМИШУ Юрію Феодосійовичу - професору, вченому, педагогу, генерал-осавулу Українського козацтва – на славний 75-ти літній ювілей – АртПоемоСвята

Докладніше

23 Травня 2010 рік


 

с.Пустовійтівка. Свято «Калнишева рада». Посвята нових лицарів у козаки. Обряд здійснили генерал-освул Завгородній Г., полковники Азаренков В., Іващенко О., о. Анатолій. Присутні: генерал-хорунжий Мирончук О., полковники Бугрим В., Гончарук П. та козаки Роменського козацтва.

Фотосесія.

 

22 Травня 2010 рік


 

Ромни. Конференц-зал міськвиконкому. Наукова історико-культурна конференція «Калнишевий край на теренах української історії». Мультимедійна доповідь академіка Бугрима В.В., полковника УК «Козацькі герби Роменщини».

Полковник Бугрим В. У своєму виступі також висловив думку про відродження Глинської, Смілівської, Хмелівської, Роменської козацьких сотень у складі Роменського полку Українського козацтва.

 

22 Травня 2010 рік


 

Поїздка у рідні краї...

Хмелівська школа. Будинок культури

Традиційна зустріч випускників, які закінчили школу 60, 55, 50, 45, 40, 35, 30, 35, 30, 15, 10, 5 років.

9.00-...Зустрілися однокласники, які 40 років потому закінчили Хмелівську середню школу. З 10-б присутні: Бондаренко Катя, Бугрим Валентин, Кривогуз Саша, Северин Віра, Северин Надя, Солдатенко Володя, Фаландаш Петро, Федько Шура, Фесик Оля, Штанько Володя.

З 10-а були: Балюра Оля, Данилко Міша, Жадько Ліда, Касяненко Микола, Коваль Гриша, Матвієнко Толя, Мовчан Галя, Пилипенко (Васильченко) Галя, П'явка Володя, Скляр (Масюк) Віра, Федько (Бугрим) Ніна, Харченко (Маслова) Віра. У частому мобільно-телефонному режимі була Галя Климась (з Італії).

Урочиста хода до Будинку культури та врочисто-концертна програма і виступи від ювілейник випусків. Бугрим В.В. виступав від обох 10-х класів: було прочитано вірш-посвяту шкільним рокам і О.П.Чихарю, багаторічному класному керівникові 10-б.

Застілля у класі. Чудово тамадував Шура Федько, організувавши спогади-виступи кожного з присутніх. Танці під живу музику і живий спів.

9 Травня 2010 рік


 

65-ти річчя Великої Перемоги над фашизмом

СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

У Києві, іншх містах-героях України відбулися військові паради. У містах і селах країни, зокрема, і у селі Хмелові [де залишилося всього 3 (із більш як 100) ветерани війни] відбулися врочисті мітинги...

Валентина В.Бугрима, сина учасника ВВВ, інваліда війни І групи Бугрима Володимира Петровича і учасниці ВВВ Бугрим Антоніни Іванівни привітали рідні і родичі, а також друзі і знайомі...

ПАМ'ЯТАЙМО, ДБАЙМО, ШАНУЙМО ВИЗВОЛИТЕЛІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ!...

8 Травня 2010 рік


 

Ромни на Сумщині

Рада Роменського районованого козацтва. Присутні 29 членів організації. З актуально-змістовним звітом виступив отаман роменських козаків, генерал-осавул, старійшина УК Завгородній Георгій. Відзвітували інспектор, генерал-хорунжий Мирончук Олександр; писар, осавул Кубах Андрій; суддя, полковник Бугрим Валентин, скарбник Яковенко Анатолій.

Згідно зі Статутом відбулося обрання очільників. Отаманом знову переобрано генерал-осавула Завгороднього Георгія, інспектором і наказним отаманом - генерал-хорунжого Мирончука Олександра, писарем - осавула Кубаха Андрія, суддею – полковника Бугрима Валентина, а скарбника обрано нового – полковника Бондаренка Едуарда.

Розглянуто різне: придбання одностроїв, інститут старійшинства, брак коштів та небхідність фінансової підтримки, яка потрібна для придбання клейнодів, одностроїв та проведення заходів у калнишевому краї.

Козацький куліш...

27 Квітня 2010 рік

 

27 квітня м. Суми Ательє в артучилищі. Ексклюзивна поїдка

Полковник Бугрим В.В. у присутності отамана роменського козацтва генерал-осавула Г.Ф.Завгороднього одержав пошиту полковничу козацьку форму...

26 Квітня 2010 рік


 

24 роковини катастрофи на Чорнобильській АЕС

Будучи заступником головного редактора ГРІ Українського телебачення і тележурналістом Валентин В. Бугрим брав участь у висвітленні аварії з травня 19 8 6 р. У травні-червні було підготовлено 8 сюжетів для Українського і Центрального телебачення (програми «Актуальна камера» і «Время»). Започаткував і вів інформаційний телецикл з будівництва міста енергетиків «Славутич: сьогодні і завтра»...

Опісля досліджував проблеми висвітлення катастрофи та екстремальної журналістики будучи вченим і викладачем факультету-інституту журналістики Київського університету. Опубліковано низку праць.

Докладніше

23-25 Березня 2010 рік


Сумський державний університет

 

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Журналістика та інформація» зі спеціальностей «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Реклама і зв'язки з громадськістю» згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2008 р.

На запрошення Оргкомітету В.В.Бугрим (Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка) бере вдруге участь в олімпіаді як керівник секційного журі «Реклама і зв'язки з громадськістю».

Голова журі – завідувач кафедри журналістики та філології СДУ, на базі якого проводиться олімпіада, проф. Ткаченко О.Г.

В олімпіаді взяли участь 120 студентів із понад 50-ти ВУЗів України.

Доц. Бугрим В.В. виступив на відкритті олімпіади і дав розширене інтерв'ю сумській студії «Відікон».

Докладніше

1 Березня 2010 рік

"Freedom"

м. Київ

 

 

 

Презентація Першого екологічного телеканалу Еко-ТБ

Співзасновник ВГО “За чисту Україну”, академік Валентин В.Бугрим разом із дружиною взяв участь у заході на запрошення Організаторів.

Еко-TV буде висвітлювати актуальні проблеми довкілля, фауни і флори, збереженя природних ресурсів та енергоджерел, економічного, освітнього, медичного і світського життя. Основні програми телеканалу: Світ економіки, Життя чудове, Еко дайджест, Екологія успіху, Екософія, Крик душі, Еко стиль та інші.

У концертній частині презентації для гостей співали В.Гришко, І.Бобул, П.Зібров, В.Павлік, І.Сказіна, а також Н.Валевська, групи «Лямур», «4 королі» «Джаскет» та чимало невідомих інших...

4 Лютого 2010 рік


 

 

 

У Всесвітній вільній електронній енциклопедії Вікіпедія – Wikipedia, The free Encyclopedia – розміщено англомовну статтю «Bugrym Valentyn Volodymyrovych», до якої увійшли:

Contents

 1. Biography
 2. Scientific achievements
 3. The author development and teaching of innovatory disciplines in the universities and institutes
 4. Public activity
 5. Main projects and works
 6. Articles
 7. International co-operation
 8. Links
 9. Materials about the author

16 Січня
2010 рік

Національний Палац мистецтв «Україна»

 

 

 

Заключне відзначення 360-ти річчя утворення козацької держави за участю Президента-Гетьмана України В.А.Ющенка.

Запрошений полковник УК Бугрим В.В. взяв участь в урочистостях у складі Сумсько-Роменської делегації.

Cічень
2010 рік

1 січня, 7-8 січня, 13-14 січня 2010 року... Настав 2010 рік, увінчавши першу декаду ХХХ тисячоліття... 

З Новим роком! З Різдвом Христовим! З Ново-Старим роком! – усіх відвідувачів сайт-видання Bugrym.com:

Роки минають і минають,
і лиш вони на світі знають
про нас і нашенське життя -
одвічне на Землі буття.

Ось і 10-й вже приходить...
А що людині він приносить?
Нема їй і не буде каяття,
як у минуле - вороття.

Хай білі тигри застрибають
і у стрибку вони спіймають
для нас щасливе майбуття,
щоб зажили ми до пуття!

Докладніше

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010

 

 

 

 

 

 

  
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.