с
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти Форум
 
 

Новини

 

26 грудня


 

Інститут журналістики.
Засідання кафедри РЗГ (зав. В.Ф.Іванов). Новорічне вітання гурту «Катруся»!

Засідання кафедри електронних медіа і реклами (зав. В.В.Бугрим) Українського телерадіопресінституту. Віншування колег!
Акад. В.В.Бугрим взяв участь у засіданні Вченої ради Інституту реклами.

25 грудня


 

Християнин Бугрим В.В. привітав католиків друзів із Різдвом!

25 грудня


 

Кабінет Шевченкознавства Інституту філології КНУ ім.Т.Шевченка. Член правління В.В.Бугрим взяв участь у засідання правління Всеукраїнського фонду Тараса Шевченка, яке проводила праонука Великого Кобзаря Л.О.Красицька, щодо висунення кандидатів на Малу (премія Фонду) Шевченківську премію. Праця з 12-ти томником творів Т.Г.Шевченка над темою «Тарас Шевченко про козацтво».

23 – 27 грудня


 

23 – 27 грудня. Залікова сесія.
Доктор філософії В.В.Бугрим приймає заліки з таких дисциплін:
Реклама в Європі – 2 к . магістри, ІЖ
Креатив у PR – 1 к. магістри, ІЖ
Брендинг – 4 к., ІР

Вересень-грудень 2013 р.


 

У новому майстер-класі Валентина В.Бугрима «Креатив у PR» – 1 к. магістри, ІЖ уперше студентами підготовлено та розміщено на сайтах кілька ПР-інтерв’ю, зокрема з директором Інституту української політики, відомим політологом Костем Бондаренком, ведучою телеканалу та моделлю «Internation fasfion» Катериною Любчик, керівником освітньо-відпочивальної програми «Вивчення іноземної мови за кордоном» Світланою Пельт (Німеччина), відомою європейським блогером і співачкою Діаною (Лондон) ...

23 Грудня 2013 року


 

Делегат від кафедри РЗГ доц. В.В.Бугрим взяв участь у річних зборах трудового колективу ІЖ та засіданні Вченої ради.

16 Грудня 2013 року


 

Завершено підготовку першого у світі та в Європі конкурсу «Міс Реклама і Містер PR».
Ідея, продюсер, автор сценарію – Валентин Бугрим
Керівник менеджерської групи – Марія Романенко
Запрацював сайт конкурсу «Міс Реклама і Містер PR», який створила Ліна Кіт.

14 Листопада 2013 року


 

День народження Бугрима Валентина Володимировича.
Привітали рідні, родичі, друзі, колеги, знайомі, магістри, бакалаври, студенти. Зокрема: В.Синягівська, Р.Семенова, М.Петренко, Г.Федько, М. і А.Дяченки, Н. і В.Бабенки, С.Куц, О.Воробйова, М. Слуценко, І. Черненко, Г.Сирота, І. Роденко (від усього Сумського земляцтва у Києві), Г.Дубрава, А.Лісовська, Н.Боркута, Н.Вихристюк, А. Гунько, М.Черниш, О.Мирончук, О.Бобрик, Н.Дмитрієва, О.Горда, Н. Григорук, Н.Білан, В.Вдовиченко, Н.Дудка, Ю.Палько, Ю.Брюховецька, М.Березіна і група, В.Мінчев і група (1 РЗГ), Є.Зінченко, Ю.Гецко, С. Пельт (Німеччина), Г.Завгородній, який написав імениннику віршопосвяту:

Достошановний пане козацький генерале і суддя! Усим роменським товарством щиросердно відтаємо з Днем народження! Зичимо здоров’я, наснаги, козацького гарту, всих земних благ! Одночасно надсилаємо присвяту:

Навчає він як стати журналістом,
ув електронних ЗМІ вже кафедру посів.
Є міжнародним іміджмейкером “за змістом”,
а профі-журналістом – й поготів.

Суспільствознавець, фаховий історик,
до того ж – вчений-рекламіст.
Паблік рилейшнз знає без риторик,
«Посол (він) миру» й пацифіст.

Кількох законів вже давно експерт,
ньюсмейкер – українських виборів.
Нардепа ж не одного дотепер
він до парламенту привів.

Мислитель, вчений, гуманіст,
поет, дослідник, публіцист –
у нашім краї він зростав,
його ніде – не забував.

А ще він – генерал козацький,
його шануємо по-братськи.
Тож дій, козак, твори, дерзай,
знай наших – наших знай!

З усим товариством, Георгій Завгородній. 14.11.13. Е-мейлом.

7 Листопада 2013 року


 

Український телерадіопресінститут
За ініціацією голови комітету ВР з інформації та свободи слова Миколи Томенка, кафедрою електронних ЗМІ та реклами (завідувач доктор філософії Бугрим В.В.), навчальним відділом інституту організовано і проведно перший в Україні семінар «Законодавство України про рекламу і практика його застосування». Вступне слово ректора Сергія Правденка. На семінарі виступили: Андрій Лесенко (Антимонопольний комітет України); Олег Кобельков (Держспоживінспекція України); Дарія Опришко (Інститут медіа права); Олександр Ляхов (Уртелерадіопресінститут); Валентин Бугрим (Укртелерадіопресінститут). Учасникам семінару – керівникам ЗМІ та відділів реклами, редакторам, відповідальним секретарям регіональних газет, менеджерам - проректор Олександр Мухін вручив сертифікати державного зразка.

4 Листопада 2013 року


 

Телестудія. Інтерв’ю Валентина В.Бугрима про свого декана факультету журналістики КДУ ім.Т.Г.Шевченка Дмитра Михайловича ПРИЛЮКА з нагоди 95-ти річчя від дня його народження. Повністю: http://www.youtube.com/watch?v=tQsAnkUBLCU

18 Жовтня 2013 року


 

СТАЛОСЯ! Запрацював сайт Української академії оригінальних ідей, створений під керівництвом акад. Бугрима В.В. Триває процес наповнення його контентом. Дивіт. і чит: http://www.academid.blogspot.com/

17 Жовтня 2013 року


 

м. Ромни.
Славний 60-ти літній ювілей наказного отамана, генерал хорунжого Роменсього районового козацького товариства Українського козацтва, кадрового військового полковника-ракетника Олександра Мирончука. Шанованого побратима привітала старшина Роменського районового козацтва на чолі з отаманом, генерал-осавулом Георгієм Завгороднім і вручила орден «Слави». Генерал-хорунжий, товариш ювіляра і партнер із шахів привітав його ексклюзивною АртПоемоСвятою із Києва по моб. телефону та E-mail (чит.: http://kozatstvo.blogspot.com/)

14 Жовтня 2013 року


 

Покрова. День Українського козацтва. Храм. День УПА. м. Київ.
Цього дня Валентин Бугрим був в однострої генерал-хорунжого Українського козацтва. Заняття у бакалаврів (1 к.), магістрів (1 і 2 к.) РЗГ ІЖ. На прохання студентів проведено уроки «Українське козацтво: І, ІІ і ІІІ Гетьманати», які викликали велике зацікавлення у слухачів. Фотосесія студентів із генералом Українського козацтва. (Див. Фейсбук, Вконтакте та інші популярні соцмережі). Привітання студентів 1-4 курсів з Покровою і Днем Українського козацтва!
Відвідання лекції гол. редактора впливової щоденної британської г-ти «Financial Times» Лайонела Барбера (ІЖ).
Проведення засідання кафедри електронних ЗМІ та реклами Українського телерадіопресінституту. Привітання колег із Покровою і Днем Українського козацтва.
Ромни-Пустовійтівка-Недригайлів-Хоружівка. Таким був маршрут делегації Роменського козацтва у день Святої Богородиці Покровительки, під час якого відбувся молебень у Свято-Троїцькій церкві, вшанування останнього кошового ЗС П.І.Калнишевського. У Хоружівці – врочиста хода від церкви до монумента Богородиці, де відбулися молитва і козацьке коло, традиційний куліш.
У День Покрови групу козаків Роменського районового козацтва нагороджено високими відзнаками УК, зокрема: ордени 2 ступеня «Слава» отримали наказний отаман, генерал-хорунжий Олександр Мирончук і писар, полковник Андрій Кубах; орден «Честь» 3 ступеня суддя РК, генерал-хорунжий Валентин Бугрим і полковний Микола Черниш.
Всеукраїнський благодійний фонд П.І.Калнишевського (голова – І.М.Рішняк, виконавчий директор Д.І.Кулиняк) за поданням Роменського земляцтва (виконавчий директор Ф.С. Одягайло) і Роменської райорганізації «Просвіта» (голова Г.В. Дубрава) нагородив генерал-хорунжого Бугрима В.В. орденом Петра Калнишевського «За внесок у розбудову Українського козацтва і результативні пошуки архівного матеріалу та підготовку есе про останнього кошового ЗС».

12 Жовтня 2013 року


 

Національна академія статистики і аудиту.
Тут відбулися загальні збори Української академії оригінальних ідей. Нагородами «Віжи-3000» відзначено Степана Болотенюка, Петра Харченка, Віталія Карпенка. Новим президентом академії обрано Івана Ост. Шуляка. Обговорено діяльності академії. Академік Валентин Бугрим:
«Нам вкрай потрібно активізувати діяльність Відділень академії, члени яких мають збиратися кожні 3-6 місяців або ж краще, аби щоквартально та розглядати проблеми і здобутки академіків. Білл Гейтс якось сказав: “Если вас нет в Интернете – вас нет на белом свете”. Й досі не діє сайт академії. Хтось колись пробував щось зробити, а віз і нині там. Необхідно мати дані про всіх академіків і напрямки їхніх досліджень та винаходів і відкриттів. Потрібен Довідник УАОІ. Необхідно постійно давати у медіа інформацію про академію». Пропозиції були підтримані усим загалом. Ініціатива, як відомо, наказувана, – то автору пропозицій і було запропоновано зайнятися сайтом. Довідник доручено Карпенку В.П. Фуршетна комунікація продовжила ділове спілкування та конструктиви...

24-27 Вересня 2013 року


 

КиївЕкспоплаза. Виставка «Реклама. Маркетинг. Мас-медіа»-2013.
Почесний гість, керівник понад 100-ї людейної делегації акад. Валентин В.Бугрим, засновник і головний редактор Інтернет-сайт-видань (за бейджами) відвідав щорічну фахову виставку разом із колегами і студентами 1-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури трьох університетських та галузевого інститутів і академії. Відбулися ознайомлення із новинками рекламного ринку (особливо друкованої реклами) і фахові комунікації із практиками. Вперше на Виставці фігурував робот Фьодор, з яким відбулося цікаве спілкування, в результаті чого він назвав почесного гістя (пряма мова: «Вы самый разумный посетитель выставки!») і Фьодор погодився надалі йменуватися (на пропозицію) Федорін (Fedorin). Фотосесія з Федоріном, учасниками, студентами, колегами.

19 Вересня 2013 року


 

Коломия.
Тут відбулася Велика міжнародна Рада Українського козацтва з нагоди 400-річчя приходу в ці краї козаків Запорозької Січі (ЗС). На зібрання (за участі також районної і обласної влади) прибули делегації крайових козацтв України (зокрема Роменського районового у складі Сумського), з Польші, Росії, Румунії, Угорщини, Болгарії, Молдови. Відбулися – врочиста хода в одностроях та вшанування борців за волю України усіх часів – УПА, опришків, лицарів ЗС. Прийом у козаки. З промовою виступив гетьман УК М.М.Пантелюк, зарубіжні гості, представники крайових делегацій. Культурна програма за участі хорових і групових колективів карпатскього краю, гуцульстких гуртів, ансамблів із Волині, Житомира.Традиційний куліш.

10 Вересня 2013 року


 

Інститут журналістики.
Тут відбулася публічна лекція впливового американського політолога японського походження Френсіса Фукуями (став відомим завдяки вже першій полемічній книзі) «Кінець історії і остання людина» (1992) {«The End of History and the Last Man»}, «Америка на распутье»), який прибув у Київ до стенфордських стипендіатів. Гостя предстатив директор ІЖ, проф. Володимир Різун. Лекція була присвячена політичній ситуації та розвитку демократій у світі [http://www.telekritika.ua/kontekst/2013-09-11/84911; чит. також «Українську правду»] і транслювалася в online по інтернет-виданнях pravda.com.ua/ telekritika.ua/ BeTV/ liga.net/ korrespondent.net. Акад. Валентин В. Бугрим був запрошений і взяв участь разом зі своїми студентами 1-4 курсів курсу РЗГ. Фотосесія. Обмін візитками. Усе дійство відбувалося англійською мовою.

9 Вересня 2013 року


 

ІЖ.
Перша лекція В.В.Бугрима для першокурсників РЗГ «Основи реклами та зв’язків із громадськістю: Вступ до спеціальності».

2 Вересня 2013 року


 

День знань у вищих навчальних закладах України.
14.00. Засідання кафедри електронних ЗМІ та реклами (завідувач Бугрим В.В.) Українського телерадіопресінституту. Збори трудового колективу в зв’язку з початком нового навчального року.
15.00. Свято і вручення першокурсникам Інституту журналістики студентських квитків. Урочисте зібрання відділення реклами і паблік рилейшнз.

У І семестрі 2013-14 н.р. В.В.Бугрим викладає:
ІЖ:
Реклама в Європі. 2 к. магістри РЗГ. (Лекції і практичні).
Креатив у ПР. 1 к. магістри РЗГ. (Лекції і практичні).
Основи РЗГ: Вступ до спеціальності. 1 к. РЗГ (Лекції, семінари, практичні).

Укртелерадіопресінститут:
Семінари із мас-медійної реклами, менеджменту ЗМІ.
Лекції та практичні заняття з іміджмейкінгу, ПР, маркетингу, реклами.

ІР (МАУП)
Креатив у рекламі. 3 к.(Лекції, тренінги, практичні).
Основи журналістики. 4к. (Лекції і практичні).

24 Серпня 2013 року


 

День незалежності України. День села Хмелова.
Валентин В.Бугрим разом із родиною і родичами взяв участь у святкуванні Дня села і був представлений як громадський діяч, доктор філософії, академік. Стало його доброю традицією писати до дня села поему на актуально-сільські проблеми (Див «Новини» попередніх років). Цього разу була прем’єра поеми «Яблукопад»... (Повністю...)

23 Серпня 2013 року


 

День Українського прапора!
На запрошення Роменської райадміністрації Сумської області Роменське районове козацтво взяло учась у піднятті Державного прапора Роменського району (поблизу с. Пустовійтівка) в складі отамана, генерал-осавула Г. Завгороднього, заст. отамана, генерал-хорунжого О.Мирончука, судді, генерал-хорунжого В.Бугрима, наказного отамана, генерал-хорунжого П.Гончарука, писаря, полковника А.Кубаха, полковника М.Черниша, осавула А.Завгорднього та інших козаків. Відбулося патріотично-культурне дійство за участю керівництва району, гурту «Козаки Посулля» (Худ. керівник і соліст Володимир Мелешко). Ексклюзив Валентина Бугрима:
Хай буде Незалежність – вічна!
І ми збираймося щорічно
вклонитись Прапору доземно!,
щоби здіймався – височенно!!!

19 Серпня 2013 року


 

День Спаса.
09.00. м.Київ. Храм на Троєщині. Посвячення яблук, груш, меду тощо.
15.00. Хмелівський стадіон та школа. Традиційні змагання випускників із волейболу, баскетболу, шахів, тенісу на базі Хмелівського стадіону та школи. Взяли участь В.Шитюга, В.Дейнека, М.Нагорний, О.Дикий, Г.Горбатко, О.Мирончук та інші запрошені роменські спортмени.Чемпіоном шах-турніру став В.Бугрим, не програвши жодної партії.

4 Серпня 2013 року


 

Зустріч однокласників та друзів шкільних і пост-шкільних років - Валентина Бугрима, Петра Фаландаша, Віталія Дейнеки, Григорія Слуцького у Б.В.В. на садибі «На пеньках під яблунькою». Перемовини. Згадування. Дискусії. Фотосесія. (Див. «Фотогалерею»).

28 Липня 2013 року


 

м.Київ.
1025 річчя Хрещення Київської Русі. Завершено прочитання видатного історичного роману відомого українського письменника С.Д.Скляренка «Володимир».

27 Липня 2013 року


 

На запрошення організаторів акад. В.Бугрим взяв участь як глядач-вболівальник разом із своїми земляками і товаришами (В.Шитюгою, Ю. Балюрою та іншими) у розиграші фіналу першості із футболу серед сільських команд на Кубок Роменського району, що відбулося на Хмелівському стадіоні. Хмелівська команда посіла 2-у місце. Фотосесія із односельцями... (Див. «Фотогалерею»).

14 Липня 2013 року


 

День Роменського району (с. Пустовійтівка).
Парад сільських рад. Академіки Валентин Бугрим і Петро Харченко взяли участь у проходженні Хмелівської сільради, очолиши колону на чолі з головою Ольгою Рибалко. (До цього В.Бугрим склав кілька куплетів до репрезентативної пісні хмелівчан, у якій згадуються Пустовійтівка, Хмелів, Роменщина і Сумщина).
За підсумками конкурсу Хмелівська сільрада посіла 2-е місце (За словами в.о. глави адміністрації Роменського р-ну журі високо оцінило контекстно-змістову пісню та участь академіків).
Конкурс куренів. Обід і гостювання у Хмелівському курені. Перемовини із земляками. Урожайний дощ...

13 Липня 2013 року


 

Актова зала Роменського профучилища.
Презентація книги патріота-українця Йосипа Михайловича Дудки «Поклик дороги», виданої за ініціативи та сприйння Сумсьского земляцтва у Києві, письменницька делегація (Володимир Мордань, Олександр Шугай, Микола Гриценко) якого прибула у Ромни. На запрошення Надії Карпенко (дочки поета) публіцист і журналіст, проф. В.Бугрим взяв участь у презентації та у заходах, увійшовши у земляцьку делегацію.

12 Липня 2013 року


 

Сумщина. День апостолів Петра і Павла. День народження і вшануваня Петра Івановича Калишевського. 9.00-16.00.
Роменське районове козацтво разом із делегацією побратимів із Сум та Липової Долини зібралися на батьківщині останнього кошового Запорозької Січі у с.Пустовійтівка Роменського р-ну. Молебень у Свято-Троїцькій церкві. Настоятель о. Анатолій.
Делегація козаків – Микола Кобозєв, генерал-отаман Сумської крайової організації УК, Георгій Завгородній, генерал-осавул, отаман Роменських козаків, Валентин Бугрим, генерал-хрунжий, Олексанр Мирончук, генерал-хорунжий, Петро Гончарук, генерал-хорунжий, Микола Черниш, полковник – вшанували кошового у Недригайлові, поклавши квіти до його пам’ятника у центрі міста.
Традиційний прийом у козаки.
Усі козаки, хто зібрався, пройшли ходою від церкви до пам’ятника у с. Пустовійтівка, поклавши до його підніжжя квіти. Козацьке коло. Виступили Г.Завгородній, М. Кобозєв, В.Бугрим.
Козацький куліш на Веселому березі Сули. Купання. Перемовини. Виступ козацького гурту з Л.Долини.
17.00. Зустріч з академіком Петром Харченком і його родиною, родичами та відзначення свята у с. Хмелові. Чудовий виступ та спів самодіяльного баяніста Олександра Бугрима.

3-8 Червня 2013 року


 

НСК «Олімпійський». Тут відбувся Унікальний міжнародний шаховий СуперТурнір «Sberbank Open».
Турнір «SBERBANK OPEN» внесено у календар змагань Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), а також у єдиний календарний план Міністерства освіти і науки України. Відбулося відразу три турнири: «А» - для гросмейстерів світового рівня, «B» - дитячий оpen і «С» - для співрбітників Групи Збербанк Росії. Участниками цієї масштабної події були спортсмени з 11 країн: України, Росії, Бєларусі, Казахстану, Азербайджану, Болгарії, Угорщини, Германії, Індії, Туреччини.
У супертурнірі «А», у якому грали десять зірок світової величии, перемогу одержав діючий чемпіон світу з швидких шахів Сергій Карякін (Росія). Друге місце посів шостий чемпіон світу за версією ФІДЕ Веселин Топалов (Болгарія), третє – претендент на світову корону Петер Леко (Угорщина). У дитячому турнірі «В» (близько 200-х учсників) перемогу отримав 15-ти річний Павло Воронцов (Київ). У турнірі «С» серед співробітників Групи Збербанк Росії виграв Володимир Виноградов (Північно-Західний ВАТ «Сбербанк России», м. Петрозаводськ).
Валентина В. Бугрим запрошено Оргкомітетом на турнір як журналіста.
У СуперТурнірі брав участь семиразовий чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов, світова шахова легенда, з яким було зроблено фото на пам’ять.

«SBERBANK OPEN» став великою подією для світової шахової спільноти. Отримано багато хороших відгуків від учасників, шахових спеціалістів і журналістів. «Огромное спасибо “Сбербанку России” за внимание к нашему виду спорта и за организацию этого великолепного соревнования», – відзначила Діана Арутюнова, Голова Оргкомітету турніру, міжнародний гросмейстер.
Більше відомостей про турнір – на сайті www.sberbank.ua

22-23 Травня 2013 року


 

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. У ці дні відбувся традиційний щорічний чемпіонат із шахів з-поміж студентів, викладачів, аспірантів та співробітників Інституту міжнародних відносин. Учасників привітали міжнародний майстер із шахів Олена Бойцун та очільник Асоціації випускників ІМВ Дмитро Наталуха. Координатори турніру старшокурсники Андрій Прокоф’єв і Микола Налбандян. Доктор філософії, доц. Бугрим В.В., який із 1996 р. на кафедрі міжнародної інформації викладав 5 курсу «Теорію і практику міжнародної реклами», третій рік поспіль бере активно-ініціативну участь у шаховій першості. Цього разу відбулося 6 турів за швейцарською системою. Валентин В.Бугрим, набраши найбільше - 19 очок (лідируючи з +2 очки) - зайняв перше місце і став чемпіоном турніру з шахів Інституту міжнародних відносин 2013 року.

10-12 Травня 2013 року


 

Хмелів. Бджолярські, городні та садибні справи. Шах-турнір. Перемовини із земляками.

9 Травня 2013 року


 

День Перемоги

Ромни. Біля пам’ятника видатному гетьману Богдану Хмельницькому зібралися отаман Роменського козацтва, генерал-осавул Георгій Завгородній, наказний отаман Петро Гончарук, генерал-хорунжий Олександр Мирончук, генерал-хорунжий, радник крайового отамана, суддя Валентин Бугрим, полковник Микола Черниш. До пам’ятника було покладено улюблені квіти гетьмана – черемуху. Відбулося вручення генерал-хорунжому Бугриму В.В. «Наказу...» Гетьмана Українського козацтва Пантелюка М.М. та Універсалу про присвоєння йому зазначенго чергового звання «Генерал-хорунжий» та нової посади «Радник крайового отамана», яке оголосив отаман Роменського козацтва. Після цього відбулася фотосесія та святковий обід у кафе «Філін». Продовження – куліш, березовй сік за козацьким рецептом, «Козацька рада», спілкування і шах-турнір на садибі генерал-хорунжого О.М.Мирончука.

7 Травня 2013 року


 

Перекопівська ЗОШ Роменського р-ну на Сумщині. За ініціативи краєзнавця Г. Дубрави та сприяння дирекції школи тут відбулася зустріч учнів 4-11 класів із доктором філософії, академіком Бугримом В.В., завідувачем кафедри електронних ЗМІ та реклами Українського телерадіопресінститут, доц. Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка, проф. ВНЗ «Інститут реклами», генерал-хорунжим Українського козацтва «Від сільського хлопчини – до академіка і генерала». У вступі зазначено: “Я був у Перекопівці двічі, хоча за 40 років по дорозі на Київ проїжджав її багато разів. Перший раз – це був турпохід із піонерського табору (7 клас), що у с.Піски, до Перекопівки, на купально-сосновий берег чудової Сули - внаслідок якого отримав значок із посвідченням «Турист СССР”. Другий раз - ми дружили з 9-м класом вашої школи і обмінювалися делегаціями. І ось тепер – утретє. Г. Дубрава представив гостя. В.Бугрим розповів про свою наукову, педагогічну, творчу, дослідницьку діяльність, власні сайт-видання і проекти. Прочитав вірші зі збірника «Присвяти». Учні поставили 17 запитань, особливо випускники, які цікивились вступом до вищих навчальних закладах. Зустріч неодноразово переривалася аплодисментами...

Відвідання садиби Гр. Дубрави поблизу Перекопівки на хуторі Луцики (Литвинків).

Травень 2013 року


 

Рідні краї

1-2 травня. Дні солідарності трудящих.
5 травня - Великодень..
9 травня – День Великої Перемоги.
1-12 травня - рідні краї...
Із Першотравнем! Великоднем! Днем Перемоги!:

Хай буде завше: Солідарність!
Безмежними і Щастя й Радість!! -
Великдень, сповнений Добра!!!
Немеркнуча Велика Перемога!!!!
І ми усі – у сяйві РА!!!!!

26 Квітня 2013 року


 

Український телерадіопресінститут.

Тут відбувся семінар «Особливості художньо-технічного оформлення періодичного видання» для відповідальних секретарів (дизайнерів, верстальників) регіональної преси.
Завідувач кафедри електронних ЗМІ та реклами, доктор філософії, академік В.В.Бугрим презентвав мультимедійну доповідь «Сучасні рекламні інновації і тренди у друкованих засобах масової інформації», яка викликала жваве зацікавлення.

20-21 Квітня 2013 року


 

Холодний Яр (Чигиринський район на Черкащині)

Холодний Яр – колиска вольності і незалежності українців, земля гайдамаків, оспівана Великим Кобзарем, гетьманів, незборених отаманів холодноярців...
Тут відбулося вшанування борців за волю України різних епох – керівника гайдамацького повстання 1768 року Максима Залізняка, Гетьмана України Богдана Хмельницького та отамана полку гайдамаків Холодного Яру Василя Чучупака (20-22 рр. ХХ ст. Дійство відбулося у селах Медведівка, Івківці, Мельники та на хуторі Буда. У вшануванні взали участь конотопські козаки (організатори поїздки, отам., генерал-хорунжий Олександр Кравченко), представники Роменського районового товариства козаків - отам., генерал-осавул Георгій Завгородній, генерал-хорунжий Валентин Бугрим, кобзар і сотник Олександр Треус, сотник Юрій Манжела (фотовідеооператор) і булавний Микола Коваленко, козаки із Шостки, Кролевця, Батурина, Бахмача. У мітингах взяли участь народні депутати ВР України Олег Тягнибок, Микола Томенко, Ігор Мірошниченко.
Вікопомним подіям акад. Бугрим В.В. написав віршопосвяту «Вогонь Холодного Яру», яка була прочитана українському козацтву. (Повністю http://kozatstvo.blogspot.com/). Велика подяка від козацтва за організацію вшанування і за запрошення президенту історичного клубу «Холодний Яр», письменнику Роману Ковалю.

7 Квітня 2013 року


 

Благовіщення!

У другій половині дня із Сум, із канцелярії крайового отамана та від отамана роменських козаків надійшла благозвістка про присвоєння судді Роменської районової організації Українського козацтва, полковнику Бугриму Валентину Володимировичу Універсалом Гетьмана УК ІІІ Гетьманату звання «Генерал-хорунжий».
Нового козацького генерала вітали рідні, друзі, чисельні побратими, знайомі та колеги по праці - із Києва, Ромен, Хмелова, Сум, Ужгорода, Харкова...

28 Березня 2013 року


 

Доктора філософії, академіка Бугрима В.В. уп’яте переобрано на посаду в.о. професора Вищого навчального закладу «Інститут реклами»

Доктора філософії, академіка Бугрим В.В. введено і затверджено членом Вченої ради, членом Науково-методичної ради Вищого навчального закладу «Інститут реклами»; членом Вченої ради Українського телерадіопресінституту (листопад 2012 р.)

Валентин В. Бугрим разом із усіма членами Вченої ради Вищого навчального закладу «Інститут реклами» взяв участь у відкритті художньої виставки проф. Алли Руденченко та її учня, талановитого богуславського художника Вадима Горянського, яка експонується у читальному залі б-ки Міжрегіональної академії управління персоналом. Студентка Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуй-Левицького Олена чудово виконала на бандурі українську пісню та прелюдію №1 Й.С.Баха. Усіх присутніх мистецтвознавчо та експертно-екскурсійно привітав проф. Антонович Є.А Відео і фотосесія. Фуршет.

20 Березня 2013 року


 

Всесвітній День Щастя!

Усім відвідувачам і прихильникам ПСВ:
http://www.bugrym.com/
Хай щастить завжди у Всьому,-
у Великому й малому.
Щастя хай по вінця ллється
і щасливо хай живеться.
В.Б.

17 Березня 2013 року


 

Iз 7521-ю Масницею та днем Прощення всіх відвідувачів ПСВ:
Хай не тiльки лиш порою-
млинцi будуть iз iкрою!
Щоби нас усi простили,
щоб ми більше не грiшили.
Одне одного – простимо! -
тет-а-тет, у Словi й Зримо! В.Б.

Масниця – це свято на честь весняного пробудження Матінки-Природи. Його відзначають як початок нового циклу залицянь і любощів, пошуку пари з метою продовження роду. Інші назви свята: Колодій (в’яжуть неодруженим колодки), Пущення, Сиропуст, Сиропусний тиждень, Бабське свято... Молодиці (яким цього дня дозволяється) та дівчата у це свято п'ють трунки і співають давнє народне:
Не пускає мене мати
на вулицю погуляти,
А хоч пустить, то пригрустить:
Іди, доню, не барися,
у сінечки та й вернися!
Бо на дворі скоро піст,
А хто його проскаче,
Той Великодня не побаче!…

11 Березня 2013 року


 

Засідання Вченої ради Інституту журналістики. Директор ІЖ, проф. Різун В.В. проінформував присутніх: Наш колега Бугрим В.В. захистив дисертацію «Мас-медійна реклама: специфіка, типологія, креатив (теоретико-прикладні аспекти)» на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Одностайним Рішенням Спеціалізованої Вченої ради Бугриму В.В. присуджено науковий ступінь доктора філософії у галузі реклами та видано диплом доктора філософії. International Open University (Міжнародний відкритий університет) вручив Бугриму В.В. також свій Диплом доктора філософії. (Копії Дипломів – додаються).
Згідно з Міжнародними Конвенціями про вищу освіту, компетентним органам країни, що підписали цей важливий документ або приєдналися до Конвенції, рекомендовано визнавати диплом та право власника здійснювати професійну діяльність відповідно до наукового ступеня.
Доц. Інституту журналістики, кафедра РЗГ, Бугрим В.В. став першим в Україні та СНД доктором філософії у галузі реклами...
Цікавий факт: Вчена рада і Спеціалізована Вчена рада дозволили автору захищати докторську дисертацію без написання тексту (що має бути близько 400 сторінок), а у формі наукової доповіді за сукупністю праць, яких у нього лише за темою досліження близько ста.
Директор, завідувачі кафедр, члени Вченої ради та присутні викладачі тепло привітала нового доктора філософії.

9 Березня 2013 року


 

Полковник Українського козацтва, академік Бугрим В.В. і представники роменської громади Вихристюк Н.П., Черненко І.М. від себе особисто і Роменської районової організації УК привітали зі славним ювілеєм – 65-ти літтям – о. Анатолія {Анатолія Григоровича Бордака (Гунько)}, настоятеля Свято-Троїцької церкви у с. Пустовійтівка, зачитавши йому АртПоемоСвяту та вручивши дві ексклюзивні картини – портрет священника і Свято-Троїцької церкви, чудово виконані місцевими художниками...

8 Березня 2013 року


 

На 8- Березня 2013 року - відвідувачкам та шанувальницям:
Якщо поглянути нам всім
на цифру гарну 8 (в-і-с-і-м),-
одне бажання виникає,
що Душу й Серце наповняє:
Покласти ? (вісімку) до ніг
яко Достатку повен РІГ!
А ще – Здоров’я вам й Кохання,
Кар’єри і Визнання!!!

В.Б.

1 Березня 2013 року


 

Віншування усім відвідувачам персонального сайт-видання:
З першим ДНЕМ ВЕСНИ вiтаю
i КАТАРСИСУ бажаю!
Хай Весна в душi квітує!
I по-справжньому - нуртує!!! В.Б.

14 Лютого 2013 року


 

Десь Святого Валентина! Усіх відвідувачів та шанувальників зі СВЯТОМ КОХАННЯ!

З часів прадавнього ще Риму
ідуть вітаннячки Бугриму,
й усілякі віншування
в День Планетарного КОХАННЯ!
Та: якщо САМ ВАЛЕНТИН вітає,-
то - це вже дійсно, що на рік,
Добра і Щастя він бажає, -
Любові ж – цілий вік!!!

В.Б.(СамоАвторське)

Валентина В.БугРима привітали зі Святим АНГЕЛЬСЬКИМ Днем рідні, родичі, друзі, знайомі, колеги – всього 34 особи!

11 Лютого 2013 року


 

Початок ІІ семестру 2012-13 н.р. Викладання:
Інститут журналістики:
Професійна підготовка «Іміджологія». 2 к., стац., РЗГ, іспит
Реклама і зв’зки з громадськістю. 4 к., Ж., стац., іспит
Інститут реклами:
Креатив у рекламі. 3 і 4 курси, стац. і заоч.,залік
Медіапланування. 4 і 5 курси, стац. і заоч., залік
Брендинг. 5. к,. заочн., залік.
Український телерадіопресінститут:
Реклама (семінари-тренінги)
Електронні медіа (семінари-тренінги)

7-10 Лютого 2013 року


 

Поїздка у рідні краї. Зустрічі із земляками.
7 лютого. Ромни на Сумщині.
Стоматологія. Відвідання разом із Г.Дубравою Роменської міської бібліотеки ім.Антоненка-Давидовича. Вручення б-ці Автореферату докторської дисертації з філософії. Знайомство з комп’ютерним класом. Фотосесія.
Обговорення з гол. ред. В.І.Клейніхом участі у ювілейному (15-ти річчя) виданні «Ромен-цвіту». Подання автобіографічного матеріалу.
Перемовини з о. Анатолієм, С.В.Куц, Н.П.Вихристюк, О.О.Воробйовою.
Відвідання виставки М.П.Самохіна у БК.

9 лютого. ЄвроНовосілля у Шитюг О.П. і В.В. (Ромни).
Віншування. Зустріч родичів і земляків.
Щучки. Зустріч-перемовини з акад. Харченком П.А. Отримання від вченого-земляка унікальної книги «Друге пришестя»: Академіку Валентину Бугриму – з шанобливістю Необ’єктивована Людина. Петро Харченко.09.02.13.Ромни.

29 Січня 2013


 

На поважній Спеціалізованій Вченій раді відбувся захист дисертації «Мас-медійна реклама: специфіка, типологія, креатив (теоретико-прикладні аспекти)» на здобуття докторантом Бугримом Валентином Володимировичем наукового ступеня доктора філософії. Захист тривав понад дві години. Поважні члени ради – доктора і кандидати філософії, мистецтвознавства, педагогіки, технічних наук поставили дисертанту 21 запитання, на які була дана вичерпна або ж дискусійна відповідь. Рішенням Спеціалізованої Вченої ради Бугриму В.В. присуджено науковий ступінь доктора філософії та видано диплом доктора філософії. Доцент Інституту журналістики Київського національного універстету ім. Т.Шевченка, завідувач кафедри електронних ЗМІ та реклами Українського телерадіопресінституту, академік Бугрим В.В. став першим в Україні, СНД та Східній Європі доктором філософії у сфері прикладних комунікацій (реклама). Водночас партнер International Open University (Міжнародний відкритий університет) видав вченому свій Диплом доктора філософії, що відкриває можливості співробітництва і викладання у провідних університетах Європи і Америки.
Цікавий факт: Вчена і Спеціалізована Вчена рада дозволила автору захищати докторську дисертацію [без написання тексту (а це має бути 400 сторінок)] у формі наукової доповіді за сукупністю опублікованих праць, яких у нього лише за темою дослідження близько 100-а (монографії, підручники, навчальні посібники, статті у фахових виданнях, матеріали у вітчизняних і зарубіжних наукових збірниках).

28 Січня 2013 року


 

Завершення докторантом Бугримом В.В.навчання у Спільній докторантурі провідних міжнародних Академій та Інститутів докторантури. Відповідне Посвідчення.

19 Січня 2013 року


 

19 січня – Богоявлення Господнє! Саме на Водохрещу, з опівночі й до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх упродовж року, зцілюючи тілесні й духовні хвороби.Відвідання та освячення води у Троєщинському Храмі! Родинна зустріч сватів...

11-22 Січня 2013 року


 

Іспитова сесія за Болонською системою в ІЖ та в ІР...

14 січня 2013 року


 

Новий-Старий рік! Засівання на Щастя і Добро!

6-7-8 Січня 2013 року


 

Різдво! Перебування у рідних країх...
Щедрування! Колядування! Зустрічі з родичами, друзями, земляками. Застілля. Перемовини...

1-2 Cічня 2013 року

м.Київ


 

Проводжання 2012 р. і зустріч 2013 року!
З НОВОРІЧЧЯМ усіх шанувальників та відвідувачів сайт-видання!
Хай змійка мудра і цілюща –
повзе Добром й Здоров’ям багатющо!

2012 рік – особливий у життєдіяльності Валентина Володимировича БУГРИМА:

- Славний ювілей – 60-ти річчя від дня народжння! Ювіляра вітали рідні, родичі, близькі, друзі, знайомі, колеги, вихованці!
- з 1 жовтня Бугрима В.В. призначено завідувачем кафедри електронних ЗМІ та реклами Українського телерадіопресінституту;
- навчання та закінчення спільної докторантури двох провідних академій та 2-х інститутів України;
- підготовка дисертації у формі наукової доповіді (за сукупністю праць) на здобуття наукового ступеня доктора філософії;
- підготовка дисертації на здобуття наукового ступеня ... із соціальних комунікацій;
- вихід друком першого комплексного (з інтерактивом) в Україні навчального посібника «Креативу рекламі»;
- відкриття сайт-видання про нову Людину майбутнього суспільства «HomoNanS» https://sites.google.com/site/homonans/
- консалтинг кандидатів у народні депутати України;
- участь у Розширеній Раді Українського козацтва, піднятті Державного прапора на Роменщині та інших багатьох заходах УК;
- зустріч з Кубком чемпіонату футболу “Євро-2012”;
- керівництво журі VІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентської молоді та вручення нагород переможцям;
- членство у журі ІІ Всеукраїнської олімпіади студентів за напрямом «Журналістика та інформація» (перша – у СумДУ), спеціальності «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю»;
- проведення постійних занять в Інституті журналістики, Інституті реклами, Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури;
- публічні лекції, майстер-класи, семінари та практичні заняття в академіях і університетах Києва та України;
- публікації історичних (про П.І.Калнишеського, М.О.Макаренка та ін.), наукових і поетичних творів у вітчизняних і зарубіжних виданнях;
- 45-и річчя першої публікації у районній газеті;
- авторство і керівництво іміджологічними та ПР-рекламними проектами; - проведення семінарів-тренінгів в Укртелерадіоінституті;
- постійне дослідження проблем - людини, виживання, суспільства, соціуму, медіа та реклами;
- організація і проведення конкурсів з іміджмейкінгу, реклами та ПР;
- виступи та участь у зібраннях Послів миру, міжнародних, всеукраїнських та університетських науково-практичних конференціях, виставках, презентаціях;
- постійні зустрічі та перемовини із козаками, земляками, зарубіжниками; - постійні поїздки у рідні краї та по Україні;
- постійна участь у шахових турнірах;
- інше (див. Архів ПСВ http://www.bugrym.com/, а також http://soc-adver.org.ua/; http://kozatstvo.blogspot.com/)...

Докладніше

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013

 

 

 

 

 

 

  
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.