Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Перший законопроект про соцрекламу

18.04.05

Завершено підготовку оновленої редакції законопроекту України "Про соціальну рекламу" (першого в Європі і світі), який передбачає регулювання правових відносин в сфері соціально-рекламної діяльності – принципи, обмеження, створення, виробництво, поширення соціальної реклами в мас-медіа і ЗМК тощо.

Автор законопроекту – Валентин В. Бугрим, академік Української міжнародної академії оригінальних ідей, член правління Спілки рекламістів України, координатор Міжнародної спілки іміджмейкерів.

Найважливіше, що в законопроекті вперше закладено механізми стимулювання розвитку некомерційної комунікації в Україні, визначено її як реалізатора державної і недержавної соціальної політики, встановлено відповідальність за її створення, виробництво і поширення та правові аспекти контролю. Уперше в законодавчий обіг введено сучасну рекламну термінологію: слоган, товарний знак, логотип, бренд та інші. Всього законопроект має 32 статті. Законопроектом передбачено створення Національної ради України з соціально-рекламної діяльності.

Для довідки. Громадські організації Росії лише в липні-серпні збираються, щоби сісти за "круглий стіл" для написання законопроекту про соціальну рекламу, куди, ясна річ, запрошено виступити з доповіддю українського автора-розробника Валентина В. Бугрима.

Див. також:

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.