Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Бугриму Володимиру Петровичу - 80!

22.04.05, c. Хмелів

Уродженець села Хмелова Роменського району на Сумщині. У 18 років (1943 р.) призваний до Червоної Армії. Визволитель Києва і України. Важкопоранений у жовтні 1943 року в боях за звільнення від фашистських загарбників столиці України під селом Нові Петрівці. Учасник і ветеран Великої Вітчизняної війни. Нагороджений 4-ма орденами і 17-ма медалями. З 1945 р. по 1985 р. - секретар Хмелівської сільської ради Роменського р-ну Сумської області. Ветеран праці. З 18-ти років - інвалід Великої Вітчизняної війни І-ї групи.

З нагоди 80-ти річчя Бугрима В.П відбулася дружня вечеря та святковий салют у с. Хмелові.

Із славним Ювілеєм - дорогий наш батьку і дідусю!

Син Валентин, невістка Ніна, онука Аліна і Олексій (чоловік), свати, рідні, сусіди, знайомі...

Володимира Петровича привітали - Головний редактор програми "Вісті" Першого Національного телеканалу Микола Дяченко, родина Сергій і Ольга Румбешти з Києва, краєзнавець з Ромен Григорій Діброва, давній хмелівський приятель Олексій Чихар; Українське радіо, газети: "Сумщина", "Роменські вісті", "Тандем", "Молодь України", надрукувавши про його бойовий і трудовий шлях великі статті...

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.