Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Зустріч випускників

28.05.05, с. Хмелів - м. Київ

Ювілейне 30-ти річчя випускників Хмелівської середньої школи!

Ювілейне 25-ти річчя випускників факультету журналістики Київського університету ім. Т. Шевченка! - які закінчував Валентин Володимирович Бугрим.

Хоч розірвись на пополам!

Спілкування з однокласниками [по мобільному телефону (так склалося?)] , зустрічі з однокурсниками... крізь літа і материки, моря та океани. Спогади... Враження... Тости...

Традиційне свято журналістської весни!!! Міжнародна науково-практична конференція "Журналістика 2005 у контексті сучасних професійних стандартів і трансформації журналістської освіти" Виступ "О світньо-технологічні інновації фахового навчання" (Практика унікально-інтегрованого майстер-класу "МарКоД" із застосуванням Інтернет (онлайн/офлайн) модульно-рейтингової кредитної системи).

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.