Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

"Сумчани, єднаймося!"

26.07.05

Відбулися звітно-виборні збори Сумського земляцтва у Києві (2001-2005 рр.), взяти участь у яких запрошені Ніна і Валентин Бугрими та Аліна і Олексій Федьки (екс-хмелівці з Роменщини).

Сумське земляцтво було створено в червні 1995 р. із зібрання 200-х представників земляцької громадськості. Нині в Києві мешкає понад 150 тис. вихідців із Сумщини, хоча в Земляцтві зареєстровано 586 осіб, які й прибули до Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України.

Очікувався також Президент України В.А.Ющенко, Почесний голова Сумського земляцтва, але ще до початку, за відсутності "Рамок", стало зрозуміло, що його не буде. Та було зачитано вітання Президента зборам земляцтва.

Уперше видано і вручено всім присутнім енциклопедію "Сумське земляцтво в м. Києві", куди з фотопортретами, біографією та життєписом увійшли зазначені учасники зібрання Бугрими і Федьки.

Порадували учасників чудовим концертом земляки-артисти - кияни і материкові.

Поновлено керівництво і Раду земляцтва, яку очолив тепер В.С.Стельмах - голова Національного банку України.

Рефреном - від реєстрації до фуршету - постійно звучало: "Сумчани, єднаймося!"

 

Див. також:

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
     
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В., 2002–2004