Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

У Києві розпочалися - міжнародний семінар "Роль соціальної реклами як компоненту сталого розвитку суспільства" і громадські слухання "Соціальна реклама в Україні: здобутки та перспективи"

26.01.06, м. Київ

Сьогодні у столиці України розпочалися - міжнародний семінар "Роль соціальної реклами як компоненту сталого розвитку суспільства" і громадські слухання "Соціальна реклама в Україні: здобутки та перспективи", організовані Спілкою рекламістів України за фінансової підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив Канадського агентства міжнародного розвитку .

На міжнародному семінарі автор проекту В. В. БУГРИМ і дизайнер С.О.Воронков презентували перший в Україні сайт-видання - www.socadver.org.ua - "Все про соцрекламу".

На громадських слуханнях В.В.Бугрим виступив із доповіддю "Хто має замовляти, створювати, виготовляти та розміщувати соціальну рекламу в Україні і на яких умовах?" (Читайте у розділі "Публікації")

Мета семінару і заходів:

•  осмислення основних проблем ринку соціальної реклами в Україні,
•  сприяння формуванню інформаційної платформи для її розвитку,
•  налагодження постійних контактів між практиками-рекламістами з метою підвищення якості (креативність, ефективність впливу) соціальної реклами.

Завдання:

•  провести аналіз ринку соціальної реклами в Україні.
•  поширити результати досліджень та виробити практичні рекомендації для спеціалістів, причетних до виготовлення та розповсюдження соціальної реклами.
•  надрукувати та розповсюдити матеріали проекту серед рекламних агенцій, навчальних закладів, державних органів влади, міжнародних організацій.

Цільова аудиторія: рекламісти, співробітники рекламних агенцій та причетних до соцреклами бізнес-структур, представники громадських організацій, органів державної влади та ЗМІ.

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.