Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Seminars «The Bologna process»

24, 27.02.06, м. Київ

Семінар щодо Болонського процесу (Seminars "The Bologna process") - для співробітників Київського національного університету ім. Т. Шевченка, організований за сприяння Освітньої програми Бі-Бі-Сі , який проводили тренери із Дублінського інституту технологій (факультет журналістики) [Ірландія] - Б. О'Ніл і Д.Квін.

Валентин В. Бугрим, як і інші викладачі Інституту журналістики, взяв активну участь у зазначеному семінарі, виступаючи у дискусіях і ставлячи запитання???...

На семінарі розглядалося:

  • Загальна інформація щодо Болонського процесу;
  • Тенденції у журналістській освіті;
  • Розробка навчальних планів відповідно до Болонських норм;
  • Розробка навчальних програм журналістської освіти;
  • Контроль якості вищої освіти відповідно до Болонських норм;
  • Болонський процес та зміни навчальних програм у перехідних країнах: Болгарія і Польща...

До відома: З 1990 року В. В. Бугрим застосовує модульно-рейтингову систему навчання; з 2003 р. уперше у світовій вищій освіті розробив і впровадив "Інтернетну (онлайн/офлайн) модульно-рейтингову кредитну систему навчання", апробованому на міжнародному рівні, - що є нині складовими Болонської системи... (Окрім, Інтернетної (онлайн/офлайн системи) [Neo The Bologna process of Valentin V. Bugrym].

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.