Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Звання та врученням Диплому "Посол Миру"

20.04.06, м. Київ

Вітаємо учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, співзасновника ВГО "За Чисту Україну", літописця Чорнобильської катастрофи, члена Національної Спілки журналістів України Валентина В. БУГРИМА з присвоєння звання та врученням Диплому "Посол Миру" (AMBASSADOR for PEACE) Міжнародної федерації "За мир у всьому світі" (IRIFWP) за підтримки Організації Об'єднаних Націй (ООН) .

Нового миротворця привітали: Лауреат Нобелівської Премії Миру Джин Хінокіда, (Японія), директор Міжнародного фонду допомоги та дружби Чонг Джин Паль (Японія), Наталія Преображенська, відомий український еколог та радіаційний експерт, Народна артистка України Тетяна Яблонська, від Сумського земляцтва – прес-секретар Валентина Єфремова, Посли Миру, чорнобильці, екологи, колеги...

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.