Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Конференція Федерації всесвітнього миру "Відродження сім’ї, країни та світу" – "Saving Family, nation and World"

26.06.06, м. Київ, Готель "Прем’єр-Палац"

Конференція Федерації всесвітнього миру «Відродження сім’ї, країни та світу» – «Saving Family, nation and World», – на яку Валентин В. Бугрим запрошений як Посол Миру, співзасновник ВГО "За чисту Україну".

У роботі Конференції взяло участь понад 400 осіб, з яких чимало родин з різних куточків України. З програмними промовами виступили:

Д-р Хак Джа Хан Мун (дружина д-ра Муна, засновника ФВМ – UPF) - "Божа зразкова ідеальна сім’я, країна і королівство миру";

Ку Дж. Мун (син д-ра Муна) – "Божа ідеальна сім’я та світове ідеальне королівство миру".

Присутні познайомилися з Концепцією істинної гармонії в родині, важливістю родоводу, побудови Королівства миру...

Посол Миру, співзасновник ВГО "За чисту Україну" Бугрим В.В. був запрошений також на VIP-прийом, де виступив зі словом "Катарсис України".

На згадку сфотографувалися: І.М.Салій, заст. Київського міського голови, Посол Миру; Квак Чонг Хван, Голова Федерації всесвітнього миру; В.В.Бугрим, Посол Миру, співзасновник ВГО "За чисту Україну", академік: О. М. Ржавський, президент ГО "Єдина родина"; Г.Г.Яблонська, Посол Миру, Народна артистка України; А.Я Лесів, координатор проектів, співорганізатор Конференції в Україні.

Концепцуальні цінності ВФМ і громадянське суспільство України

ХХ століття позначилося Першою та Другою світовими війнами, Холодним протистоянням, безперервними етнічними конфліктами, розвитком летальних хвороб, деградацією загальнолюдських цінностей... У всіх народів було велике сподівання на ООН як інститут Миру. Та за твердженням д-ра Муна - очільника Міжрелігійної міжнародної федерації за мир в усьому світі і засновника Федерації всесвітнього миру (UPF, Нью-Йорк, 17 вересня 2005 р.), ООН зробила значний внесок у справу миру, однак не виконала впродовж 60- років (що їй минуло) основоположних завдань. Саме тому місією ФВМ є оновлення ООН та забезпечення нового лідерства на основі консолідації зусиль громадських організацій, науковців, освітян, діячів культури і релігії всього світу. Як конкретно-потужний крок - запропоновано революційний проект досягнення миру та поліпшення життя людей - побудова тунелю через Берингову протоку для поєднання Америки і Азії, об’єднання світу в єдину громаду...

Для консолідації миротворчих зусиль д-р Мун, пані Мун розпочали всесвітнє турне, яке охопило 120 міст у 70-ти країнах світу. 20 жовтня 2005 р. відбулася інавгурація ВФМ в Україні, в якій взяло участь 700 осіб, що засвідчило небайдужість українців до збереження миру. Таку ж активність демонструє й нинішня Конференція. Громадянське суспільство України, яке здавна й понині проявляє сій потужний миротворчий потенціал, все більше усвідомлює, що в сучасному світі не досягти миру лише політичними рішеннями. Саме тому у вихованні культури миру в серцях людей ключову роль мають відіграти особистісно зрілі сім’ї, високоморальні цінності, які перебувають в занепаді і потребують відродження. Міжнародна ініціатива Федерації всесвітнього миру вийшла на новий рівень поширення та охоплення країн світу щодо відродження родинних цінностей і зараз вона виступає задля миру в усьому світі через відновлення та гармонізацію Інституту сім’ї...

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.