Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

Перша у ВНЗах Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю!

29.06.06, м. Київ

Знаменно-перспективна подія: кафедру організації масовоінформаційною діяльністю Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка ухвалою Вченої ради від 29.06.06 перейменовано (нарешті!)... Віднині - це перша у ВНЗах кафедра реклами та зв’язків з громадськістю - фундатором і першим викладачем яких (дисциплін) в Україні є доц. Бугрим В.В.

Кафедру організації масовоінформаційною діяльністю Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка започаткували 1997 року директор ІЖ, проф. Москаленко А.З., доценти Іванов В.Ф (перший завідувач) і Бугрим В.В.(перший викладач). Останнього було переведено з кафедри телебачення і радіомовлення, де він провикладав майже 10 років "Тележурналістику" і "Рекламу" (Останню - з лютого 1992 р.). Але оскільки предмет "Реклама" у доц. Бугрима В.В. займав найбільше годин за навантаженням, то йому директор і запропонував перейти на новостворювану кафедру, яку тоді не дали назвати назвати - кафедра реклами і паблік рилейшнз. Та збулося... Ухвалою Вченої ради КНУ ім. Т.Шевченка від 29.06.06 її перейменовано (нарешті!)... Віднині - це перша у ВНЗах кафедра реклами та зв’язків з громадськістю, яка створена як випускова... Це означає, що згодом буде зареєстрована спеціальність "Реклама та зв’язки з громадськістю", відкрито відповідне відділення в Інституті журналістики. [Звичайно, точніше треба б було назвати "кафедра реклами і паблік рилейшнз", оскільки "зв’язки із громадськістю" - це лише розділ ПР, разом з політичним, комерційним, корпоративним, екстремальним та інш. PR-ом. До речі, у Києво-Могилянській академії та і у Національному університеті культури і мистецтв вже існують кафедри (саме) паблік рилейшнз].

Отже, підготовка спеціалістів з реклами та паблік рилейшнз для відповідної високопотужної в Україні комунікаційної індустрії - починає набувати легітимності...

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.