Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 
Новини

 

"FAST-EКO-ФЕСТ"

05.04.05

Прес-реліз

Бери престижну участь у Молодіжному фестивалі соціально-екологічної реклами

і отримуй гран-пріІ, 1-й, 2-й, 3-й призи та спеціальні нагороди...,

а також тусуйся на елітарному

Бомонді і майстер-класах, створюючи благородно-катарсисний креатив з тематики:

виживання людини; збереження природи і довкілля; поводження з відходами; забруднення міст і сіл; охорони фауни і флори; моралі; господарювання на землі; чистоти рік, озер, ставків та лісів, парків, садків, вулиць, садиб; чорнобильського відлуння; катарсису - душі, справ, громади, суспільства, політики, економіки, промисловості, влади, (іншої проблематики), - подаючи свої матеріали до номінацій:

Друкована реклама (листівка/флаєр/плакат - оргигінал-макет)

Газетна і журнальна реклама (оголошення, повідомлення, імідж-модуль, іміджева стаття - оригінал-макет)

Телевізійна реклама (літературний сценарій/кіносценарій/відеоролик)

Радіореклама (сценарій/аудіоролик) Інтернет-реклама (модуль/банер) Екологічна реклам-фотографія

Учасник чи команда (у складі 2-3-х осіб) може(уть) подати свій матеріал до КОЖНОЇ НОМІНАЦІЇ у зазначених жанрах. Формат оригінал-макетів - А4 або А3. Іміджева стаття 3-5 сторінок (А4) з ілюстраціями. Літературний і кіносценарій та радіосценарій реклами - до 1-ї сторінки А4. Відео та аудіоролик - хр. до 1 хв. Банер - 234х60 або 468х60 пікселів. Інтернет-модуль - А5. Екофотографія 18х24 см.

Рекламні роботи подаються у паперовому і електронному варіанті (на дискеті чи дискові) із вихідними авторськими даними (у конверті) та надсилаються або приносяться на адресу: Київ-021, Кловський узвіз, 4. Офіс 4. Фестиваль реклами "FAST-EКO-ФЕСТ" (Дотримання умов є обов'язковим).

У фіналі - презентація авторських робіт та нагороджувальна церемонія, яку забезпечують організатори ФЕСТИВАЛЮ СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНОЇ РЕКЛАМИ "FAST-EКO-ФЕСТ" - Всеукраїнська громадська організація "За чисту Україну", Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина Молода", Спілка рекламістів України, Міжнародна спілка іміджмейкерів за участю Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, Національного університету культури і мистецтв, ВНЗ "Інститут реклами" і за сприяння Державної компанії "УКРЕКОКОМРЕСУРСИ"

Інформаційна підтримка - журнал "ЕКО плюс", газети "Комсомольская правда в Украине", "Україна молода", "Молодь України", "ЕКО", ТБ, Радіо, Інтернет.

Постійно відчинені екодвері для меценатів і спонсорів...

Контактуйте на 8-050-444-36-38; 495-1000*3026 та e_uni@ua.fm oleksa@pochta.ru

 

Повернутися до списку новин

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.