Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 

Архів новин

2004 рік

 

16 Грудня
2004


м. Київ

Кафедра організації масовоінформаційної діяльності Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка затвердила тему дисертації доцента Бугрима В. В. "Становлення та розвиток соціальної реклами в Україні".

3 Грудня
2004


м. Київ

В Музеї-садибі І. П. Кавалерідзе на Узвозі відбулася презентація книги земляка-роменця, одного з перших творчих наставників В. В. Бугрима у шкільні роки (на початку журналістського шляху в роменській газеті) - Андрія Кубаха - "Серцебиття. Поезії".

Приїхала делегація з Ромен - Г. Діброва, О. Малкова, М. Самохін, інші. Прийшло багато членів Сумського земляцтва у Києві. Шкода, але через хворобу автор не зміг приїхати і почути сотні добрих, теплих, рецезійцно-аналітичних та ліричних слів на свою адресу, які тоді вирішено було перенести на сторінки його книги і передати йому особисто. Логічно, що опісля, земляки-роменці відвідали Майдан Незалежності і побували в Помаранчевій революції, взяли участь у мітингові і сфотографувалися. (Див. "Фотогалерею").

3 Грудня
2004


м. Київ

За організацією Валентина В. Бугрима зібралася ініціативно-активна група Роменського земляцтва в Києві, яка розглянула і схвалила своїми підписами підготовлене ним "Звернення Роменського земляцтва Сумської області в Києві до братів і сестер Східного та Південного регіонів":

ЗВЕРНЕННЯ

Роменського земляцтва Сумської області в м. Києві до братів і сестер Східного та Південного регіонів України

Ми, члени Роменського земляцтва Сумської області в м. Києві, громадської організації, яка має за програмну мету своєї діяльності всебічне сприяння розвиту і піднесенню рідного краю, державницькій політиці та національному відродженню України, звертаємося до Вас, як до єдиної історично-складеної, неподільної громади українського народу, зазначивши наступне:

Ще з древніх часів наші пращури постійно боролися за територіально-духовну цілісність. Усіх нас об'єднує наша славна історія, козацькі звитяги, Велика Перемога у Вітчизняній війні, наші непоправні втрати у вирі ХХ-го століття - громадянській війні, голодоморах, сталінських репресіях, Афганістані, Іраку, інших гарячих точках. Та знаходяться нині горе-керівники, які подають сепаратистські заяви, вводячи в оману робітників, селян, інтелігенцію, шантажуючи та створюючи напруження в українському суспільстві...

Ми не можемо допустити такого, про що писав наш Великий Кобзар:

"Доборолась Україна до самого краю,
Гірше ляха рідні діти її розпинають..."

Невже сьогодні, дорогі брати і сестри, Ви дозволите ошукати себе тим, хто не дбає за народну єдність, а переслідує лише власні корумповані інтереси, намагаючись розшматувати Україну заради особистої вигоди та збагачення і готовий розірвати Ваші кровні зв'язки з дітьми, родичами, друзями, які живуть в інших регіонах України. Ви маєте зрозуміти, що сьогодні в єдності України - головна запорука нашого надійного поступу та забезпеченого майбутнього наших дітей і внуків.

Мусимо усвідомити, дорогі брати і сестри, що наша сила - тільки в єдності, адже наші проблеми та інтереси - спільні, так само, як спільні - наша земля, наші духовні джерела, наша власність, наші флагмани національної індустрії, надбані невтомною працею всього українського народу. Усвідомлено здійснюючи своє виборче право на президентських перегонах 26-го грудня 2004 р., залишаймося навіки в одній родині-Україні. Не даймо нас роз'єднати! Ми - великий народ, спроможний сам собі дати лад у своїй хаті. Згадаймо і діймо так, як заповідав нам Великий син і Пророк нашого народу Тарас Шевченка:

"...Обніміться ж брати мої, Молю Вас, благаю!"

Тож - єднаймося, дорогі співвітчизники, - і в спільних лавах, разом - захищаймо нашу територіальну цілісність, випробувану єдність і святі - соборність та суверенітет України.

Іван Рішняк, голова Роменського земляцтва, народний депутат України

Члени Роменського та Сумського земляцтв у м. Києві: Олекса Ющенко, Анатолій Мокренко, Валентин Бугрим, Микола Сущенко, Катерина Безкровна, Валентина Єфремова, Петро Харченко, Микола Гриценко, Микола Рудаков, Михайло Шевченко, Володимир Мордань, Аліна Федько, Олексій Федько, Вячеслав Шталтовний, Павло Оробченко, Ліна Майба, Ростислав Синько, Валентина Рішняк, Ніна Бугрим, Антоніна Цвід, Владислав Бойко, Володимир Федько, Валерій Яковенко, Петро Чубаров, Анатолій Дорогой, Леонід Євтушенко, Григорій Король, Микола Душенко, Світлана Свистуненко, Сергій Проценко, Віталій Бойченко, Валентина Андреєва, Петро Галич, Михайло Журавель, Євгеній Календо, Олена Зеленська, Олена Панфіленко, Лариса Панфіленко, Валерій Строкань, Володимир Терещенко,, Світлана Виноградова, Анна Сергієнко, Юрій Бондаренко, Геннадій Макогонов...

м. Київ 3 грудня 2004 р.

18 Листопада
2004

Всеукраїнська науково-практична конференція "Соціальна реклама в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку".

Доцент Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка В. В. Бугрим виступив з великою доповіддю "Українські проблеми соціальної реклами", яку організатори назвали "головною і фундаментальною" і яка викликала жваве та конструктивне обговорення, включаючи 18 запитань. Доповідь опубліковано в збірнику матеріалів конференції. (Див. розділ "Публікації").

16 Листопада
2004


м. Київ

Валентин Бугрим вітає колег з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

14 Листопада
2004

На сайті Bugrym.com у розділі "Фотогалерея" - "Наука" з'явилися нові фото. Також відкрито нову рубрику, що буде оперативно заповнюватися - "Міста і країни"

29 Жовтня
2004

На запрошення Оргкомітету взяти участь у відзначенні ювілеїв декана факультету журналістики МДУ ім. М. В. Ломоносова, проф. Ясена Миколайовича Засурського - 75-річчя від дня народження і 45-річчя безперервного деканства, - Валентин Бугрим привітав його телеграмою та булавою з іменним написом...

7 Вересня
2004


м. Київ

Телефонний дзвінок В. В. Бугриму від патріарха української літератури Олекси Яковича Ющенка з повідомленням про вихід у світ четвертої книги "В пам'яті моїй. Кода", у якій Валентин Володимирович уклав ІV розділ "Штрихи до портрета автора", присвячений численному листуванню поета з відомими письменника і діячами культури. (Див. розділ "Книги")

Зустріч зі старійшиною літератури, на Печерську, в його квартирі. Олекса Якович подарував і підписав книгу своєму біографу, а також на його прохання - бібліотеці Хмелівської середньої школи та Роменському краєзнавчому музею.

1 Вересня
2004


м. Київ

День Знань і початок 2004/2005 навчального року. У першому семестрі Валентин В. Бугрим викладає:

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка: Інститут журналістики

Іміджологія - 5-курс, стаціонар і заочники (магістри і спеціалісти). Лекції і практичні заняття

Медіапланування - 4-й курс, стаціонар і заочники (спецкурс). Лекції і практичні заняття.

Інститут міжнародних відносин

Теорія і практика реклами - 5-й курс, стаціонар (магістри і спеціалісти). Лекції і практичні заняття.

Інститут підприємництва, права і реклами на Подолі

Рекламний креатив" - 3-й курс, стаціонар. Лекції і практикуми.

25 Серпня
2004


м. Ромни

Валентин В. Бугрим зустрівся з колегами редакції газети "Роменські вісті", м. Ромни на Сумщині, де починав свій творчий шлях і подарував їм зібрану "Бібліотечку журналіста і рекламіста". Це, насамперед, такі книги: "Гід журналіста", "Журналістське розслідування", "Гід газетяря", "Техніка репортажу", "Техніка інтерв'ю", "Репортаж у друкованій пресі", "Інфографія у пресі" та інші, видані в Києві Інститутом масової інформації, а також власні підручники і посібники: "Телебачення прямого ефіру", "Журналіст на телеекрані" та книги з реклами і паблік рилейшнз різних авторів.

"Як відомо, у райцентрі немає журналістської літератури і це справді для нас, особливо для молоді, дуже потрібні книги", - сказав у слові-подяці головний редактор Дмитро Правдюк. А потім - фото на пам'ять...

20 Серпня
2004


Київ. Президент-готель "Київський"

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Від лідера-особистості до держави-лідера"... Привітання учасникам конференції Голови ВР України Литвина В. М.

Відбулося обговорення та опрацювання шляхів впливу на зміцнення національної економіки, вдосконалення законодавчої бази та податкової політики, посилення мотивації щодо державної підтримки вітчизняних лідерів науки і виробництва, АПК, культури, застосування сучасних технологій маркетингу, менеджменту, Інтернету, ПР - в управлінні персональним і корпоративним іміджем.

Учасники були розподілені на 4-ри чималі групи для тренінгу "Визначення лідера. Практичні кроки до лідерства. П'ять сучасних лідерів України в сфері політики, бізнесу, культури, науки". Академік В. В. Бугрим увійшов до групи, де ведучим був відомий психолог лідерства Віктор В. Рибаченко і фактично став його заступником. Запропоновані Валентином Володимировичем підходи до лідерства стали основою презентаційної програми групи, яку ж за його пропозицією назвали "Локомотив". Тренінг-група, очолювана Віктором Рибаченко і Валентином Бугримом перемогла інші три групи, якими керували О. Кужель, Н. Кривуца та А. Саввов.

За оригінально-креативну участь в семінарі-тренінгові з проблем лідерства, компанія "Gregory Arber" нагородила Валентина Бугрима престижно-іміджевим костюмом, а Оргкомітет - спеціальним призом та Дипломом...

На конференції Бугриму В.В. було вручено посвідчення (за N 00008) члена Координаційної ради International Imagemakers Union - Міжнародної спілки іміджмейкерів, зареєстрованої Міністерством юстиції України як громадської професійної організації.

19 Серпня
2004


Київ.
Річковий порт. Теплохід "Еверест"

Бомонд Міжнародної асамблеї ділових кіл, взяти участь у якому запрошено Бугрима Валентина В., як члена координаційної ради Міжнародної спілки іміджмейкерів, члена правління Спілки рекламістів України, провідного вченого з політконсалтингу, іміджмейкінгу, реклами, паблік рилейшнз та мас-медіа України.

Упродовж 4-х годин відбувався фуршет-гідромоціон на Дніпрі та ділове спілкування з відомими бізнесменами, політиками, вченими, топ-менеджерами - Олександрою Кужель, Антоном Саввовим, Віктором Рибаченком, Віталієм Татенком, Наталією Кривуцею, Любов'ю Борщ, Володимиром Шевельовим та багатьма іншими.

12-18 Серпня
2004


Хмелів на Роменщині. Батьківщина

Побутово-родині справи. Ремонтно-відновлювальні роботи на садибі. Бджолярство.

Вечірнє спілкування з односельцями та роменцями про життя-буття...

11 Серпня
2004


Київ
Телефонний дзвінок від патріарха української літератури Олекси Яковича Ющенка, який повідомив, що вийшов сигнальний екземпляр заключного тому спогадів "У пам'яті моїй. Кода" з передмовою доцента Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, академіка Бугрима В. В.
3-9 Серпня
2004


Крим. Ялта. Лівадія.
ПГ "Учан-су"

Родинний відпочинок. Відвідання Лівадійського палацу, Ластівчиного гнізда, Алупки та Воронцовського маєтку.

Прогулянки Чорним морем, Ялтинською набережною, Лівадійським парком. Відео і фотозйомки. (Див. згодом "Фотогалерею").

18 Липня
2004

Славний ювілей Федьків Г. М. та І. О (с.Хмелів)

Крім сватів Бугримів В. В. і Н. М. Галину Михайлівну з 50-річчям та Івана Олексійовича з 55-річчям привітали мати, дочка і син, три сестри, зять, невістка, свати, племінники, родичі і сусіди... (З Києва, Полтави, Лубен, Пангод, Ромен, Хмелова)...

Відбулося відзначення справді унікального подвійного ювілею, на якому іменникам і надарували добре, і набажали багато...

Многая літа, Вам - наші дорогі,
Галино Михайлівно та Іване Олексійовичу!!!

17 Липня
2004

"Свято козацької слави" - "Калнишева рада" та ІІ фестиваль козацької пісні - с. Пустовійтівка Роменського району на Сумщині (Батьківщина останнього кошового отамана Запорізької Січі П. І. Калнишевського. 1790-1803).

Взяти участь у цьому славетному дійстві В. В. Бугрима, який перебував тоді у рідному Хмелові, запросили відомі місцеві історики-краєзнавці з оргкомітету Г. Діброва, В. Панченко (головний архіваріус та директор Роменського краєзнавчого музею).

Дуже цікаво й насичено, добре організовано Роменською владою і козацькими та ін. громадськими організаціями було це свято. Хоча й використали святе дійство частково для політичної агітації за Єдиного кандидата...

В. В. Бугрим зустрів тут багато знайомих - народного депутата України І. М. Рішняка та його брата, пітерського мецената В. Зеленського, краєзнавців Г. Василенка, М. Полуяна, роменського кошового В. Шевцова, фотографа М. Кириченка, з котрими було цікаве спілкування...

3 Липня
2004

"ІІІ форум журналістів України: за прозорі вибори" - взяти участь в якому було запрошено В. В. Бугрима. У свою чергу він запросив Голову Громадської Ради України Халецького В. М. та своїх колег О. П. Нестеренко і С. О. Воронкова.

На форум, грантований відомо-традиційними західними організаціями, що проводився під егідою Комітету з свободи слова та інформації ВР України, очолюваного М. В. Томенком, зібралися. в основному, представники регіональних ЗМІ (Чом не приїхати за рахунок організаторів) у Київ та провідних телеканалів України. У цілому робота форуму вигляділа так:

- організатори та запрошені виступаючі ділилися або ж накачували присутніх щодо організації висвітлення виборів Президента на основі чинного законодавства;

- з регіональних ЗМІ жодному представнику слова не було надано;

- заявленої дискусії, в якій мав виступити В. В. Бугрим щодо політичної реклами не відбулося.

В. В. Бугрим зустрів і поспілкувався з багатьма своїми колишніми і теперішніми колегами, зустрів також тих, хто 10 років потому вчився у нього реклами і ПР на виїзних семінарах-тренінгах. Зокрема, Ю. Н. Щербу, нині голову Асоціації працівників ЗМІ Криму, головного редактора кількох керченських газет...

Обід для учасників Форуму був щедрим і ситним.

1 Липня -
31 Серпня 2004


   ВІДПУСКНА ПОРА

30 Червня
2004

Збори представників трудового колективу Київського університету "Про підсумки минулого навчального року та нові завдання", на які від Інституту журналістики був делегований також і В. В. Бугрим. З великою і систематизованою слайд-доповіддю виступив ректор, академік В. В. Скопенко, котрий аналітично розглянув здобутки і проблеми навчального процесу та університетського життя.

Восени 2004 року Київському національному університету імені Тараса Шевченка - ювілейні 170...

29 Червня
2004

Завершення 2003/04 навчального року

Засідання (останнє) вченої ради Інституту журналістики, членом якої є В. В. Бугрим. Розглядалися підсумки роботи Деків і літньої екзаменаційної сесії та завдання на новий навчальний рік, на який Бугрим В. В. запропонував ввести і викладати кілька нових дисциплін, зокрема, "Іміджологію", "Рекламний креатив", "Медіапланування" (оновлені) та інші. (Детальніше про це з 1-го вересня).

Як науковий керівник, В. В. Бугрим мав 5 бакалаврів та 2 спеціалістів ІЖ; одна бакалавр з Інституту міжнародних відносин. Усі захистилися на "відмінно"...

7 Червня
2004

Сумське земляцтво у Києві влаштувало зустріч-фуршет журналістів (З нагоди їхнього професійного свята , яке відзначається 6-го червня). На порядок денний керівництвом земляцтва винесено Звіт про піврічну роботу і: "Про створення секції журналістів". В. В. Бугрим запропонував створити секцію письменників і журналістів, хоча більшість у цій громадській організації - все-таки працівники ЗМІ. Тому й зупинилися на секції журналістів.

На посаду голови секції було висунуто:

1. В. В. Бугрим, доцент Інституту журналістики, екс-заступник головного редактора Головної редакції інформації Українського телебачення ("Актуальна камера", "Вечірній вісник") , член Національної Спілки журналістів України.

2. М. І. Рудаков, головний редактор газети "Українська хата".

У своєму виступі кандидат В. В. Бугрим подякував колегам за довіру, пояснивши, що поки що - не в змозі сповна віддатися цій почесній роботі і запропонував обрати головою секції - журналіста, поета, члена Національної Спілки письменників України В. Г. Морданя, з чим і погодилися всі присутні.

28-29 Травня
2004

Журналістська весна - 2004

"Журналістика -2004: у світлі підготовки кадрів ЗМІ" - такий всеукраїнський круглий стіл-конференція відбувся в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, на якому з основною доповіддю "Онлайнова модульно-рейтингова система (ОМРС) у фаховому навчанні" виступив доцент кафедри організації масовоінформаційної діяльності ІЖ Валентин В. Бугрим (30 хв.). ОМРС, як інноваційна освітня розробка, що поглиблює даний контекст Болонського процесу, викликав численні запитання (близько 12) професорів і доцентів журналістсько-профільних факультетів та відділень ВУЗів Києва, Львова, Луганська, Чернівців, Сум...

Усім присутнім автор підготував і роздав дайджест виступу.

Повністю доповідь читайте на цьому сайті, у розділі "Публікації".

22 Травня
2004

День перепоховання і спомину Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА

За традицією, Всеукраїнський благодійний культурно-науковий фонд Тараса Шевченка, очолюваний праонукою Великого Кобзаря по сестрі Катерині - Людмилою Красицькою - у Каневі, на могилі українського Генія і Пророка, звітує про свою роботу і нагороджує премією "В своїй хаті - своя правда, і сила, і воля" - за самобутній внесок у відродження України.

Цьогорічними лауреатами Народної Шевченківської премії стали:

- Національна радіокомпанія України (президент - Віктор Набруско);

- Відомий українець - співак і композитор, лауреат Національної премії Т. Г. Шевченка, Народний артист України - Тарас Петриненко;

- Зарубіжний українець-достойник п. Жогло (Санкт-Петербург).

Премію вручали - Президент Фонду Людмила Красицька і віце-президент Фонду Валентин Бугрим Були присутні - праонук Кобзаря Валерій Красицький, члени Правління фонду - проф. Василь Шендеровський, відпов. секретар Ольга Виноградова, славетна Діана Петриненко, поет тріолетів Володимир Мордань, Тетяна і Михайло Конончуки (письменниця і літературознавець), молодий Кобзар Роман Мороз, преса...

Під час поминання до фондівського гурту завітав лідер блоку "Наша Україна", народний депутат України Віктор Андрійович Ющенко з донькою, який також пом'янув Великого Кобзаря.

21 Травня
2004

День народження Ніни Миколаївни БУГРИМ

Найпершими іменинницю привітали, звісно, ті, хто поруч з нею, - чоловік і діти; дистанційно віншували батьки, сестра, подруги, друзі, хрещениця, знайомі, колеги.

Ексклюзивне вітання було від керівництва Сумського та Роменського земляцтва у Києві, в особі Сущенка Миколи Васильовича і Валентини Олексіївни Єрмакової.

Довелося іменинниці, будучи на лікарняному, йти ще й на роботу, де колеги влаштували святковий стіл та вітання.

Нінелько! - неспокійно нашо! -
Здоров'я, Радості, Добра...
Щоби, як травень, квітувала завше
Й щасливою одвік була!!!

В. Б., О. Ф., А. Б-Ф.
14 Травня
2004

Сумське земляцтво у Києві влаштувало на теплоході зустріч-вшанування ветеранів війни і тилу та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, на яку, звісно, був запрошений Валентин Володимирович Бугрим, як журналіст-чорнобилець...

Довідка. Бугрим В. В. брав участь у висвітленні ходу ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, насамперед, у травні-липні, та вересні-грудні 1986 року, працюючи заступником головного редактора Головної редакції інформації Українського телебачення (програма "Актуальна камера"), постійно готуючи актуальні репортажі. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, категорія 2-А.

12 Травня
2004

У столичному Будинку офіцерів Роменське земляцтво у Києві влаштувало виставку художника з с. Гаїв - Федька Олексія Федоровича. В основному це натюрморти, пейзажі, а також (у фотографіях) скульптурно-ландшафтні роботи, які стоять у м. Ромен. На відкритті були присутні - голова Роменського земляцтва, народний депутат України Іван Рішняк, перший заступник Голови Сумського земляцтва у Києві Микола Сущенко, голова Спілки письменників України Наталія Околітенко та інші.

Запрошений на цю мистецьку подію Валентин Бугрим, у своєму виступі відзначив своєрідність пензля земляка, особливо картин квітів (тюльпанів), запропонувавши також створити у рідному місті "Роменську галерею", оскільки робіт вже назбиралося і багато з них пиляться у фондах музею, що палко було підтримано всіма присутніми. Тут же, під час виставкового заходу, відбулося знайомство В. В. Бугрима з нащадком Бориса Антоненка-Давидовича, ювілей якого відзначався в ці дні (народився на Засуллі у Ромені), В. Д. Тимошенком, який показав і розповів унікальні речі про Великого Українця.

9 Травня
2004

9 Травня - День Великої Перемоги!!!
Дорогі Тату і Мамо, бабусю і дідусю!

Вітаємо Вас - учасників-ветеранів Великої Вітчизняної війни - з великим Днем Перемоги... Уклінно дякуємо Вам і всім Переможцям за весну 1945 року. Бажаємо здоров'я, довголіття, незгасимої енергії... Щоби, як у пісні, не старіли душею ветерани.

Валентин і Ніна Бугрими, Аліна і Олексій Федьки

Від редакції. Бугрим Володимр Петрович - учасник визволення Києва, інвалід ВВВ I групи. У 18 років втратив ногу в боях за столицю України (1943 р.) 45 років пропрацював секретарем Хмелівської сільської ради. У квітні ц. р. йому виповнилося 79 років. Бугрим Антоніна Іванівна, учасниця ВВВ, трудівниця тилу на Полтавщині. Екс-лікар-стоматолог...
7 Травня
2004

Переддень Великої Перемоги.

Валентин В. Бугрим відвідав патріарха української літератури Олексу Яковича Ющенка, який уже тривалий час хворіє, перебуваючи тільки вдома. Привітав його з Днем Перемоги, пригостивши живильними дарами рідної землі - бугримівським медом та березово-хмелівським соком. На жаль, цього разу Олексі Яковичу лікарі заборонили 100 грамів фронтових. Поет-старійшина показав унікальні архіви родини, початку ХХ століття, зокрема, записи і фото батька - Якова Максимовича, активного самодіяльного артиста і члена "Просвіти". Обговорили поточні справи...

Цього ж дня відбулася цікава зустріч в офісі Сумського земляцтва у Києві - з керівниками громадської організації - В. А. Лисенком, М. В. Сущенком, а також учасником штурму Рейхстагу та Параду Перемоги 24 червня 1945 р. В. Д. Буденним, відомим поетом тріолетів В. Г. Морданем, відповідальним секретарем Чернігівського земляцтва у Києві Б. В. Іваненком. Усі присутні щиро привітали з Днем народженням екс-відповідального працівника Ради Міністрів України Г. П. Михайлову, що завітала до офісу земляцтва, родичку відомого українського міністра закордонних справ Шевеля Г. Г.

30 Квітня
2004

УВАГА! ACHTUNG! ATTENTION!

Студентам II курсу Інституту журналістики, дисципліна "Реклама інформаційної продукції".

ОНЛАЙНОВА МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА - ЗНОВУ В ДІЇ!

Віднині Ви можете в режимі реального часу знайомитися з результатами свого навчання та рейтингом, відвідавши рубрику "Новини" сайту www.bugrym.com.

Оновлення - щопонеділка, ввечері!!!

15-18 Квітня
2004

На запрошення Оргкомітету VІІІ Всеросійської міжнародної конференції завідувачів кафедрами реклами, зв'язків з громадськістю та суміжних дисциплін, заснованої РАРА-АКАР (Асоціація комунікаційних агентств Росії), Валентин В.Бугрим взяв участь у її роботі і виступив на пленарній секції "Реклама" з доповіддю "Онлайновая модульно-рейтинговая система в рекламном образовании" та на секціїї "Творчість" - з полемічним повідомленням - "Можно ли научить рекламному креативу в ВУЗе?", що мали резонанс і зацікавленість колег.

Перебуваючи в Москві, вдалося також побувати у храмі Василія Блаженного, зробивши запис у книзі відвідувачів; на факультеті журналістики МДУ ім. М. В. Ломоносова; у Музеї книги та на факультеті книжної справи і реклами Московського держуніверситету друку, де і проходила міжнародна конференція з реклами.

Відбулася серія ділових зустрічей В. В. Бугрима з:

В. О. Євстафьєвим, президентом АКАР, президентом РГ "Маxima", проф.;
О. П. Ситниковим, президентом ГК "ИМИДЖ-контакт", проф.;
Л. С. Макароном, гендиректором компанії "ПРОНТО Москва"("Из рук в руки");
О. Д. Бородаєм, деканом Вищої школи реклами Моск. гум. у-ту, проф.;
Тіною О. Баракалай, креативним директором РА "Баркстел";
Б. М. Головком, проф. кафедри реклами МДУД (земляком) (Див. також фотогалерею сайту)
та багатьма іншими учасниками конференції.

Вийшли друком матеріали минулорічної конференції "VІІ Всероссийская конференция заведующих кафедрами рекламы.../Сб. материалов" СПб. - 18-19 апреля 2003 г. - М.: АКАР, 2004. - 174 с.

Тут надруковано роботи українських авторів:

Бугрим В. В. "РеклаМастер" как базовая игра-тренинг спецкурса "Рекламный менеджмент". - С. 12-16
Бугрим А. В. Тенденции развития, специфика и классификация телевизионной рекламы. - С. 66-70
Федько А. И. Состояние и перспективы развития Интернет-рекламы в Украине. - С. 150-155.

У резолюції конференції також відзначено участь викладачів реклами з України і Азербайджану.

2 Квітня
2004

Академік В. В. Бугрим взяв участь у Міжнародній конференції "Соціально-економічний розвиток прикордоння України в контексті сусідства з Європейським Союзом", заявивши "Проблеми врегулювання транскордонного мовлення". Конференцію організовано Національним інститутом проблем міжнародної безпеки за сприяння Фонду ім. Ф. Еберта.

Цього ж дня відбулося засідання кафедри організації масовоінформаційної діяльності Інституту журналістики, на якому розглянуто важливі поточні питання, а також було поздоровлено з Днем народження нових викладачів - Олену Дендерук (Паблік рилейшнз) і Тараса Шевченка (Інформаційне право)... Валентин Бугрим вручив іменинникам по набору книг з реклами і паблік рилейшнз.

26 Березня
2004

Валентина В. Бугрима запросив на свою першу корпоративно-елітарну презентацію диска унікально-комп'ютерної музики "Crazy Simphony" Олександр Лисенко, знайомство котрих відбулося під час однієї з поїздок до Москви. Ще тоді автор сказав: можливо, це кардинальна подія в моєму житті.

28 хвилин звучали шість творів у затамуванні присутніх. "Певне, - сказав Валентин Бугрим у своєму тості-промові, - ми, у такому невеличкому колі автора і його чарівної дружини, звукорежисера, дизайнера, є свідками народження композитора неокомп'ютерної музики. І, на жаль, чомусь думається, що про все це, а головне його визнання до нас прийде через Захід. Воістину давнє, у своїй Вітчизні нема пророків. Але автору також слід бути наполегливим, бо під лежачий камінь вода не тече. Та й прізвище зобов'язує! Пропоную обов'язково організувати широку презентацію із залучення преси. Віват, неосимфоністу Олександру Лисенку!"

25 Березня
2004

На початку року Всеукраїнський культурно-науковий фонд Т. Шевченка оголосив конкурс серед учнів Деснянського р-ну "Розмовляємо у повсякденні українською". Тепер у школі ім. Хо Ше Міна підбивали врочисто підсумки і вручали переможцям та всім учасникам нагороди президент фонду, праонука Великого Кобзаря Людмила Красицька, член правління фонду Валентин Бугрим, відомі поети Микола Сом, Анатолій Мойсеєнко, Володимир Мордань.(Усі мешканці Троєщини). Акцію фонду спонсорував депутат Київською міськради Ю. Карпенко. Були присутні також представники посольства В'єтнаму в Україні.

23 Березня
2004

Опівдні В. В. Бугрим відвідав старійшину вкраїнського письменства О. Я. Ющенка і розповів йому про цікаву зустріч Сумського земляцтва з нагоди 65-ти річчя області та пригостив власним хмелівським медом. Правда, Олексі Яковичу вже передали довідник "Сумщина в іменах" (у якому він і розміщений, і часто цитується; газети, пляшку "Ювілейної" тощо). Поет не зміг бути на зустрічі, оскільки після інсульту 4-ри місяці перебуває вдома. Потім відвідувач допоміг знаменитому земляку вкласти передмову з відгуків про його творчість М. Рильського, О. Гончара, П. Майбороди та ін. до його нової книги, що ось-ось з'явиться у видавництві О. Теліги.

На згадку О. Я. Ющенко підписав В. В. Бугриму свої нові твори "Прозріння" (Поезія) і "Проліски" (Вокальні твори на його вірші) ...

18 Березня
2004

Нарешті відбулися звітно-виборчі збори Київської організації Спілки рекламістів України, на які прийшли провідні керівники і фахівці рекламного бізнесу. Оскільки за заявою (липень 2003 р.) в. о. голови Київської організації В. О. Кузьянц склав свої повноваження, - за минулий період прозвітував Голова Спілки М. І. Старощук. В обговоренні, як правило, звучали пропозиції щодо нових секцій, напрямків діяльності. Роботу організації за звітний період було визнано задовільною.

На посаду голови Київської організації було запропоновано кандидатури:

Ткаченка Олександра В'ячеславовича, директора групи рекламних агентств із транспортної реклами.

Бугрима Валентина Володимировича, члена правління Спілки рекламістів України, провідного українського вченого-рекламолога.

Відомий фахівець Інтернет-реклами і журналіст, видавець Володимир Шаїнський зазначив, що обрання академіка Бугрима В. В. головою додало б вагомості іміджу і статусу Київської організації. Сам Бугрим В. В. у своєму виступі сказав: "Дякую колезі за висування і оцінку. У цій залі багато достойників, які могли б очолити організацію. Водночас на даному етапі вважаю, що нею має керувати провідний директор, керівник потужного рекламного агентства, який має певну свою інфраструктуру, особливо нині, коли держава перестала фінансувати Спілку. Тому ще раз дякую за довіру і пропоную підтримати пропозицію правління Спілки, членом якого я є, як ви знаєте, - кандидатуру Ткаченка Олександра..."

Зрештою, після того як Бугрим В. В. зняв свою кандидатуру, на посаду голови Київської організації було обрано Ткаченка Олександра В'ячеславовича.

Відбулося також фуршетно-продуктивне спілкування колег.

13 Березня
2004
У Палаці культури " Україна", відбулася врочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців загальнонаціональної програми "Людина року", на яку був запрошений академік Бугрим Валентин Володимирович і яку, за повідомленням кореспондента сайту С. Румбешти, він не добув до кінця… - "оскільки стало нецікаво і монотонно. Коли премії вже починають вручати якісь моделі і міси та нагородження послів чи інших зарубіжників відбувається без конкурсу, чи ще до відкриття конверта уже відоме ім'я (трапився такий прокол, як підтвердження того, що всі і так усе знають), а на сцені невідомі аматори від культури (типу "Джентльмен -шоу", не кажучи вже про добру половину "нагороджених", - то це просто профанація".
12 Березня
2004

З нагоди 65-річчя Сумської області, в Колонному залі ім. М. Лисенка Київської філармонії відбулася врочиста зустріч Сумського земляцтва у Києві і делегації материка (130 осіб, а всього - близько 500 чоловік): звітні збори, нагородження, вручення премії О. Олеся, цікавий концерт, фуршет, комунікація земляків, фотографування тощо.

Та можливо, що найважливіше - на це річне зібрання і ювілей області було спільно зроблено:

1. Видано енциклопедичний довідник (608 стор.) "Сумщина в іменах".

2. До цієї Енциклопедії видано ілюстроване видання (дійсно, унікальне, бо в ньому вміщено раритетні ілюстрації від давнини до сьогодення).

3. Видано альманах "Земляки" - про киян, земляцтво тощо.

Бугрима В. В. у ньому згадують у зв'язку з поїздкою Земляцтва до Чорнобиля та іншою діяльністю.

Усі ці видання як презенти, разом з "Сумською горобинною", роздали усім після фуршету.

Обласні Земляцтва для України - зовсім нове явище. Такий потужний громадський рух можна пояснити патріотично-комунікативними факторами, ностальгією та бажанням допомогти материнській землі, а також взаємоспівробітництвом.

(Валентин Бугрим)

(Див. також фотогалерею сайту).

9 Березня
2004

190 річчя з дня народження геніального пророка і Великого Кобзаря України Тараса Григоровича Шевченка.

О 12-й годині від Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Тараса Шевченка квіти до його пам'ятника у Києві поклали - праонука, Президент фонду Людмила Красицька, члени Правління фонду Валентин Бугрим, Анатолій Качан, Петро Засенко, Ольга Виноградова та інші.

У фонді відбулося вшанування пам'яті поета-пророка.

На 17-ту годину ця ж делегація вирушила до Національної опери, де була присутня на врученні Національної премії Тараса Шевченка 2004 року та святковому дійстві.

8 Березня
2004

Мила Пані!

Ніжно-цнотливі первістки-проліски, кришталево-медовий березово-клиновий сік, енергодайне сонячно-ласкаве проміння - як дар Божий і Всесвіту тільки Вам у ці весняні святкові дні.

Тож прийміть і моє ексклюзивно-персональне корпоративно-сайтове віншування:

Здоров'я, Радості, Добра!
Любові, Щастя, Благодаті!
Хоча в житті по-всякому бува,
Але сьогодні - наймиліше свято...

І хочу я подарувати -
Щоденного завжди визнання,
А також хочу побажати,
Що в однім слові - квітування!!!

Кладу я "8" (вісімку) до Ваших ніг,
Щоб все найкраще стало 8 (безкінечним)!

Завжди Ваш, www.Bugrym.cоm

25 лютого
2004

Вийшли друком в Інтернет-світ нові видання:

Бугрим В. В. Реклама інформаційної продукції/Навч.-метод. комплекс: програми дисципліни, лекції, прикл. модулі, тести, онлайнова МРС, джерела тощо.

Бугрим В. В. Реклама і паблік рилейшнз/Навч.-метод. комплекс: програми дисципліни, лекції, прикл. модулі, тести, онлайнова МРС, джерела тощо.

Бугрим В. В. Рекламний креатив/Навч.-метод. комплекс: програми дисципліни, лекції, прикл. модулі, тести, онлайнова МРС, джерела тощо. 2-е вид., доп. і переопр.

Повністю матеріали дивіться у розділі сайту "Публікації"

9 лютого
2004

Почався ІІ семестр 2003/04 навчального року. У ньому В.В.Бугрим викладає в:

- Інституті журналістики:

  • "Реклама інформаційної продукції" (нова дисципліна, II курс - редактори та менеджери);
  • "Реклама та паблік рилейшнз" (III курс - журналісти, редактори, менеджери, міжнародники, іноземці);
  • "Реклама та паблік рилейшнз" (II вища освіта - журналісти).
- Інституті міжнародних відносин:
  • II вища освіта - міжнародна інформація.
- Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури:
  • "Журналістика і реклама в мистецькій діяльності" (III курс - група арт-менеджерів та мистецтвознавців).
- Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна":
  • V курс - керівництво дипломними роботами студентів.
- Державній академії керівних кадрів культури і мистецтва:
  • "ПР-рекламні технології" (IV курс гуманітарного факультету);
  • "Іміджологія" (V курс того ж ф-ту).
3-6 лютого
2004

У Москві, на факультеті журналістики МДУ ім. М. В. Ломоносова відбулася міжнародна науково-практична конференція "Журналистика в 2003 году: обретения и потери, стратегии развития" і "Законодательство о СМИ бывшего СССР: общие проблемы, новые решения", на які академік Бугрим В. В. був запрошений виступити з доповідями.

Конференція була досить представницькою - працювало 33 круглих столи і 21 секція, пленарне засідання та зібрання навчально-методичного об'єднання (усього понад 500 учасників).

Валентин В. Бугрим виступив з доповідями - "Виды регулирования рекламной деятельности" (Дет.: www.medialaw.ru) і "Онлайновая модульно-рейтинговая система в университетском рекламном обучении" (за міжнародною експертизою є першою і новітньою) (Дет. див.:www.bugrym.com), а також взяв участь у дискусіях на круглих столах "Терроризм и СМИ: актуальные проблемы", "Подготовка и переподготовка кадров времен медиарефоромы", "Реклама и паблик рилейшнз", "СМИ как информационный ресурс выборных кампаний", "Телевидение и радиовещание", "Медиапсихоология и СМИ"...

Як відомо, у ті дні, 6-го лютого в московському метро стався теракт, було підірвано вагон, 39 невинних жертв.

Та, слава Богу, обійшлося...

У поїздці з В. В. Бугримом до Москви був київський мистецтвознавець Олександр В. Кузьянц, з яким відвідано Третьяковську галерею, де зараз експонується постійно діюча виставка "Мистецтво ХХ-го століття" (40 залів). Їхнім куратором по Москві був Володимир Кузьянц, заст. ген. д-ра ТОВ "Север"(3-й дистриб'ютор у місті з пива), який возив по градостольній, приймав у себе та на дачі в Підмосков'ї, влаштувавши на завершення салют-фейєрверк на честь київських гостей...

1-14 cічня
2004

Новоріччя і Різдво Христове!

Радуйся, Земле! Син Божий народився! Славімо його!!!

Новорічно-Різдвяні віншування надійшли від Спілки рекламістів України, Фестивалю Реклами Miracle, Міжнародного Інституту Реклами, президента телекомпанії "Перспектива" В. Г. Орлова, праонуки Тараса Шевченка Л. О. Красицької, старости Роменського козацтва В. С. Шевцова, президента Української академії преси, проф. Іванова В. Ф., зав. кафедри Інституту міжнародних відносин, проф. Макаренко Є. А., РА "Bates Ukraine", Видавничого дому "Гурт", родичів, колег, друзів та знайомих...

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007

 

 

 

 

 

 

 

 
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.