Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти
 
 

Архів новин

2006 рік

 

30 Листопада
2006

ПМ «Український дім»

м. Київ

 

 

ІІ Національний фестиваль соціальної реклами

15 принтів (плакатів) та відеоролик Майстер-студії Валентина В. БУГРИМА "РЕКЛАМНИЙ КРЕАТИВ" [студенти Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка] (Дизайнер-партнер Сергій Воронков) стали номінантами ІІ Національного фестивалю соціальної реклами. Майстер-студію нагороджено Дипломом учасника.

Творча робота "Не буває чужих дітей" зайняла 1-е місце.

Докладніше

15 Вересня
2006


м. Київ

 

 

Х Національна виставка «Реклама. Маркетинг. Мас-медіа»

"СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА ЯК ФАКТОР СУСПІЛЬНОСТІ ІНТЕРНЕТ-КОМУНІКАЦІЙ ТА БІЗНЕСУ. Мультимедійна доповідь / IV Всеукраїнська конференція "Интернет-Бизнес'2006. Реклама – двигатель Интернету". (О 17:00 Конференц-зал № 2).

Валентин В. БУГРИМ, співзасновник ВГО "За чисту Україну", член правління Спілки рекламістів України, академік, - Інститут журналістики – Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Посол Миру.

(Повністю незабаром у розділі "Публікації")

1 Вересня
2006


м. Київ

 

 

З Днем знань і початком нового навчального року!

Цього дня В. В. Бугрим був присутній на посвяті першокурсників та представленні їм викладачів у Інституті журналістики та Інституті міжнародних відносин.

У І семестрі 2006/07 н. р. Валентин В. Бугрим працює/викладає:

  • Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка
  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка
  • Керівництво навчальною, виробничою практикою та самостійною роботою студента в ІЖ та ІМВ
  • Вищий навчальний заклад "Інститут реклами" Вища школа реклами
  • Київська  школа фотомистецтва

Докладніше

31 Серпня
2006


м. Київ

 

 

Створення Міжнародної асоціації однофамільців «БУГРИМИ»

Валентин В. Бугрим, академік: "Відсьогодні ініціюю давно виношуваний задум - створення Міжнародної асоціації однофамільців "Бугрими" як нового (можливо першого в світі) родинно-громадського руху і спільноти.

Докладніше

9 Серпня
2006


с. Хмелів - м. Київ

 

 

Ювілей Бугрим Антоніни Іванівни - 80

На Пантелеймонів День - нашому найдорожчому скарбові:

З-поміж знаменних календарних дат
9-е серпня - особливо ювілейна:
Матусі і бабусі ще вісімдесят -
Така її врожайна життєнива!
Здоров’я! Радості! Добра!
На многа-многая літа!!!
Валентин і Ніна, Олексій й Аліна
.

Докладніше

29 Червня
2006


м. Київ

 

 

Знаменно-перспективна подія: кафедру організації масовоінформаційною діяльністю Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка ухвалою Вченої ради від 29.06.06 перейменовано (нарешті!)... Віднині - це перша у ВНЗах кафедра реклами та зв’язків з громадськістю - фундатором і першим викладачем яких (дисциплін) в Україні є доц. Бугрим В. В.

Докладніше

26 Червня
2006


м. Київ

Готель "Прем’єр-Палац"

 

Конференція Федерації всесвітнього миру "Відродження сім’ї, країни та світу" – "Saving Family, nation and World", – на яку Валентин В. Бугрим був запрошений як Посол Миру, співзасновник ВГО "За чисту Україну".

Докладніше

11 Червня
2006


с. Хмелів
День Святої Трійці - Зелена Неділя

 

У с. Хмелові на Роменщині Сумської області - знаменний день - 100 річчя від дня народження односельця, Героя Радянського Союзу Петра Олексійовича Вовни. З цієї нагоди тут відбулося урочисте відкриття Пам’ятного Знака П.О. Вовні. Зібралися односельці, земляки і гості.

Докладніше

22 Квітня
2006


м. Київ - 30-км Зона...

 

У рамках міжнародної конференції «ЧОРНОБИЛЬ+20: нагадування про майбутнє», на яку запрошено і зареєстровано Валентина В. Бугрима, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, співзасновника ВГО "За Чисту Україну", академіка Української міжнародної академії оригінальних ідей, дослідника проблеми відображення Чорнобильської катастрофи у ЗМІ (єдиного в світі), відбулася поїздка: Київ-Дитятки-Чорнобиль-ЧАЕС-Саркофаг-Прип'ять-Рудий ліс-с. Апачі-Київ.

Докладніше

20 Квітня
2006


м. Київ

 

Відбулася міжнародна конференція «Досвід подолання наслідків Чорнобильської катастрофи: перспективи для розвитку та соціальних пограм», організована Міжнародним благодійним фондом допомоги та дружби, на якій академік Валентин В. Бугрим виступив з доповіддю "Відображення ходу ліквідації аварії на ЧАЕС у ЗМІ (1986-2006 рр.)", яка видрукована у збірнику матеріалів Конференції з однойменною назвою...

20 Квітня
2006


м. Київ

 

Звання та врученням Диплому «Посол Миру»

Вітаємо учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, співзасновника ВГО "За Чисту Україну", літописця Чорнобильської катастрофи, члена Національної Спілки журналістів України Валентина В. БУГРИМА з присвоєння звання та врученням Диплому «Посол Миру» (AMBASSADOR for PEACE) Міжнародної федерації «За мир у всьому світі» (IRIFWP) за підтримки Організації Об'єднаних Націй (ООН) .

Докладніше

18 Квітня
2006


Поділ,
м. Київ

 

Напередодні 20-ти річчя Чорнобильської катастрофи, на запрошення Сумського земляцтва у м. Києві Валентин В. Бугрим, як деякі інші земляки-чорнобильці, взяв участь у зустрічі-екскурсії в Українському національному музеї "Чорнобиль"...

Докладніше

8 Березня
2006


м. Київ

 

Ювілейне 40-а річчя Сергія О. Воронкова, багаторічного соратника В. В. Бугрима, автора-починателя багатьох оригінально-суспільних проектів ...

Посвята

8 Березня
2006


м. Київ

 

МІЖНАРОДНЕ ЖІНОЧЕ СВЯТО!!!

Мила Пані!

Ексклюзивне Інтернет-сайтове вітання Валентина В. Бугрима

6 Березня
2006


м. Москва

 

Єдино-провідний російський сайт-видання "Соцреклама.Ру" надрукував привітання автора-керівника проекту "Все про соцрекламу" - http://www.socadver.org.ua Бугрима В. В. у зв'язку з їхньої реєстрацією як ЗМІ...

Див. також:

4 Березня
2006


м. Київ

 

День народження Миколи Семеновича Дяченка, багаторічного головного редактора Головної редакції інформації НТКУ ("Перший Національний телеканал"), нині - заст. директора ТРК "Київ", університетського товариша-побратима і телеколеги по Українському телебаченню В. В. Бугрима...

Посвята

4 Березня
2006


м. Київ

 

День народження Синягівської Валентини Ілларіонівни!

с. Штомполівка, Хоролського р-ну на Полтавщині

Посвята

3 Березня
2006


м. Київ

 

Науково-практична конференція «Телебачення і радіомовлення під час виборів 2006: законодавче регулювання діяльності та практика застосування» за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні, в якій В. В. Бугрим взяв участь як головний редактор Інтернет-сайт - видань http://www.bugrym.com і http://www.socadver.org.ua/ та екологічного журналу і газети.

24, 27 Лютого
2006


м. Київ

 

Seminars «The Bologna process»

ІЖ. Семінар щодо Болонського процесу (Seminars "The Bologna process") - для співробітників Київського національного університету ім. Т. Шевченка, організований за сприяння Освітньої програми Бі-Бі-Сі, який проводили тренери з Дублінського інституту технологій (факультет журналістики) [Ірландія] - Б. О'Ніл і Д. Квін.

Валентин В. Бугрим, як і інші викладачі Інституту журналістики, взяв активну участь у зазначеному семінарі, виступаючи у дискусіях і ставлячи запитання...

Докладніше

20 Лютого
2006


м. Київ

 

Круглий стіл «Політична реклама на виборах 2006 року». Організатор - Інститут політики (директор Микола Томенко, віце-прем'єр-міністр уряду Юлії Тимошенко).

Валентин В. Бугрим був запрошений і взяв участь у роботі круглого столу та виступив з проблемою щодо соціальності у політичній рекламі і нашумілої кампанії соцреклами "Кохаймося".

Прес-центр "Лігабізнесінформу"

16-19 Лютого
2006


м. Київ

Готель "Radisson"

 

Валентин В. Бугрим був запрошений Оргкомітетом - Європейською Академією Берліна - і взяв участь та виступив на Міжнародній конференції для представників медіа з України, Франції, Німеччини і Польщі «Професійні медіа у демократичних суспільствах».  

Був присутнім також на прийомі у Німецькому та Польському посольствах.

Див. також:

16 Лютого
2006


м. Київ

Уперше/New! Публікація на популярно-рейтинговому сайт-виданні "http://www.telekritika.kiev.ua " маніфестно-програмної статті "Падчірка українського суспільства або Хто має замовляти, створювати та розміщувати соціальну рекламу в Україні і на яких умовах?!?" академіка Бугрима В. В., співзасновника Всеукраїнської громадської організації "За чисту Україну", члена правлінь Спілки рекламістів України та Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Тараса Шевченка

Детальніше http://www.telekritika.kiev.ua/articles/133/0/6715/ і

http://www.bugrym.com/publications.htm

15 Лютого
2006


м. Київ

Як своєрідний дарунок прихильникам і дослідникам соціальної реклами – "Діяльність і публікації..." на новому сайт-виданні http://www.socadver.org.ua/ за http://www.ncuxomex.pochta.ru/library/library/socadv_lit.htm

14 Лютого
2006


м. Київ

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Ексклюзивно-авторське привітання Валентина Бугрима.
6 Лютого
2006


м. Київ

Публікація у збірнику матеріалів науково-практичної конференції факультету журналістики Московського університету ім. М. В. Ломоносова "Журналистика в 2005 году: трансформация моделей СМИ в постсоветском информационном пространстве" тезової статті - Бугрим В. В. "Законодательные проблемы социальной рекламы"

Детальніше у розділі "Публікації"
6 Лютого
2006


м. Київ

Початок ІІ семестру 2005/06 навчального року, в якому Валентин В. Бугрим працює/викладає:

Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка
Керівництво магістерськими, дипломними, бакалаврськими роботами та педагогічною практикою
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
Вищий навчальний заклад "Інститут реклами"
Вища школа реклами
Рекламні курси

Докладніше

4 Лютого
2006


м. Київ

Опубліковано підсумковий матеріал діяльності Бугрима В.В. - "Звіт про наукову та навчально-методичну роботу в 2005 р."

Подробиці у розділі "Публікації"
4 Лютого
2006


м. Київ

Повно-остаточний вихід в Інтернет-Галактику - першого і єдиного в Україні сайту-видання "Все про соціальну рекламу" - www.socadver.org.ua, що є авторським проектом акад. Валентина В. Бугрима (Дизайн – Сергій О. Воронков), презентація якого відбулася 26 січня ц. р. під час міжнародного семінару “Роль соціальної реклами як компоненту сталого розвитку суспільства” і громадських слухань “Соціальна реклама в  Україні: здобутки та перспективи”, організованих Спілкою рекламістів України за фінансової підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив Канадського агентства міжнародного розвитку.

Детальніше: www.socadver.org.ua
26 Січня
2006


м. Київ

Сьогодні у столиці України розпочалися - міжнародний семінар "Роль соціальної реклами як компоненту сталого розвитку суспільства" і громадські слухання "Соціальна реклама в Україні: здобутки та перспективи", організовані Спілкою рекламістів України за фінансової підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив Канадського агентства міжнародного розвитку .

На міжнародному семінарі автор проекту В.В.БУГРИМ і дизайнер С.О.Воронков презентували перший в Україні сайт-видання - www.socadver.org.ua - "Все про соцрекламу".

На громадських слуханнях В. В. Бугрим виступив із доповіддю "Хто має замовляти, створювати, виготовляти та розміщувати соціальну рекламу в Україні і на яких умовах?!."

Докладніше

25 Січня
2006


м. Київ

На адресу Верховної Ради України, її голови Литвина В.М. відіслано проект Закону України "Про соціальну рекламу", який розробив В.В.Бугрим, академік (Інститут журналістики та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка), співзасновник Всеукраїнської громадської організації "За чисту Україну, член правління Спілки рекламістів України, підтриманий Київською організацією СР України, Всеукраїнською громадською організацією "За чисту Україну", Українською міжнародною академією оригінальних ідей, Всеукраїнським культурно-науковим благодійним фондом Тараса Шевченка, Громадською радою України (всього понад 160 організацій)... (Дет. див. www.socadver.org.ua)

10 Cічня
2006


Москва-Київ

Запрошення Бугриму В.В. від Оргкомітету (голова проф. Засурський Я. М., заст. - проф. Шкондін М.В.) Міжнародної конференції "Журналістика -2005", МДУ ім. М.В. Ломоносова, виступити із раніше заявленою доповіддю" Законодательные проблемы социальной рекламы: Украина-Россия" .

9-28 Cічня
2006

Зимова екзаменаційно-залікова сесія Валентина В. Бугрима (приймає/проводить) у:

- Інституті журналістики
- Інституті міжнародних відносин
- Інституті реклами

Докладніше

1-7-14 Cічня
2006

З 2006-м Новоріччям, Різдвом Христовим і Старо-Новим роком! - остаточно і безповоротно насталими: Добра, Здоров’я, Щастя - усім відвідувачам сайт-видання Bugrym.com

Хай буде - у Новому році - у всіх нова життєдіяльність!!!

В.Б.

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007

 

 

 

 

 

 

  
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.