с
Персональний сайт Валентина Бугрима   
 
>> Новини Business Біографія Кар'єра Публікації Книги Фотогалереї Лінки Контакти Форум
 
 

Новини

 

25-30 Грудня 2012 року


 

Залікова сесія в Іж та ІР...

18 Жовтня 2012 року


 

ІЖ 14.10. Академік Бугрим В.В. взяв у часть в організованій цікавій зустрічі Сергія Вовка (екс-директора зі стратегічного планування РА «Лео Бернет», екс-провідного працівника РА «Огілві ...» (нині на власних “творчих хлібах”) зі студентами 4 і 1 к. РЗГ і по закінченні її, подякувавши, вручив на скейтборді (С.В.) йому свою книгу «Креатив у рекламі», за яку він щиро подякував і побіцяв прочитати...
17.00. м.Київ. Бізнес-центр «Інком». Зібрання Послів миру Федерації Всесвітього миру.
Посол миру В.В.Бугрим взяв участь у зібрання Послів миру та Міжнародній конференції Федерації Всесвітнього миру «До великої країни через велику національну ідею» [Universal Pease Federation. International conference. Toward a Great Country Through Great National Idea].
Відбулося спілкування і фотосесія із Жаком Маріоном (Генеральний секретар Євразійської Федерації Всесвітнього миру), Суміко Макіно (Посол миру, Японія), Валентиною Єфремовою (Посол миру, Україна), Михайлом Ільїним (Голова Української Федерації Всесвітнього миру), Андрієм Лесівим (гол.редактор часопису «Справи Сімейні»), Іриною Родченко (Сумське земляцтво) та іншими колегами.

14 Жовтня 2012 року


 

Велика Покрова! День Українського козацтва! Валентина В.Бугрима, полковника УК (і на взаємин) зі святами привітали рідні, родичі, а також отаман Роменського козацтва Георгій Завгородній, полковники Михайло Курдюк (Тростянець на Чернігівщині), Микола Черниш (Ромни), земляки С.В.Куц, Н.П.Вихристюк, О.О.Воробйова, М.П. і В.В.Олефіри, друзі, знайомі...
10.00. Пуск водогону у рідному селі Хмелів Роменського району на Сумщині. Пробурено кілька скважин середньою глибиною 95 м і поставлено потужні гідронаноси – у центрі села, на Жилавці, Пронівці, біля 16-ти квартирного будинку. Пуск води здійснив односелець, електромонтер Володимир Рибалка. Віднині люди і оселі з гарантованим водопостачанням, оскільки у власних колодязях вода фактично зникла. Див.подр. у «Водохроніці Хмелова" (гідропоема), виголошеній у День села (Новини за 24 серпня ц.р.).
70 років Українській повстанській армії. У Києві під егідою ВО «Свобода» відбулося відзначення події та хода.

4 Жовтня 2012 року


 

Лектор і викладач дисципліни «Реклама і зв’язки із громадськістю:Вступ до дисципліни», кафедра РЗГ, ІЖ, В.В.Бугрим оголосив на Форумі персонального сайт-видання КОНКУРС «РЗГ-1-12» на краще тлумачення поняття «РЕКЛАМА» і "ПАБЛІК Рилейшнз". Подр.: http://bugrym.3bb.ru/viewtopic.php?id=92#p476 17.00. м.Київ. Зібрання Послів миру. Учасники були проіформовані про те, що 3 вересня на 93 році пішов із життя доктор Мун, засновник Всесвітньої Федерації Миру, видатний фінансист і гуманіст сучасності. Їм було представлено ритуальний відеозвіт. 2-14 вересня у Південній Кореї відбувалося прощання. Співчуття висловили 40 екс. і чинних Президентів, зокрема Л.М.Кравчук. У Великій залі Світового центру миру було 35 тис. людей, поза – 25 тис., всього за два тижі – понад 200 тис. осіб. Була присутня українська делегація, яку очолювала голова Федерації жінок України, Посол миру Т.Ю.Коцеба. У ритуалі брав участь хор із 300-х чол. та Симфонічний оркестр. Трансляція тривала 4 год. Висвітлювали десятки ЗМІ, окрема BBC, СNN, АP та інші... Тема зібрання Послів миру – «Підготовка молодої сім’ї до шлюбу». З презентацією вступив голова Української федерації послів миру Михайло Ільїн. Доповідь «Родинний дім» зробила Валентина Єфремова. Валентин В.Бугрим виступив в обговоренні, акцентувавши увагу на сучасних факторах шлюбу: 1.Фактична фінансова, квартирна (інша) неспроможність молодої родини, що є важливим соціально-економічним фактором її утворення та існування. 2. Наявність між учнями, студентами, молодими людьми – умовно кажучи, «ринкових відносин». 3. Поширена практика цивільного співжиття. 4. Впровадження шлюбного контракту. Учасники зібрання отримали Запрошення на Міжнародну конференцію Послів миру «Українська національна ідея», яка відбудеться 18 жовтня ц.р. в Києві. Йшлося також про Всесвітній конгрес родин, який відбудеться 15-18 березня 2013 р. у Сіднеї. Подр.про конгрес: www.wcfcydney2013.org

1 Жовтня 2012 року


 

Академіка БУГРИМА Валентина Володимировича затверджено на посаду завідувача новоутвореної кафедри електронних медіа та реклами провідного мас-медійного ВУЗу України.

25-28 Вересня 2012 року


 

КиївЕкспоПлаза. 16-а виставка реклами, маркетингу, мас-медіа - REX-2012. Дебют 1 РЗГ-12 із завданнями. Огляд експозицій. Перемовини. Набір рекламної групи... 28 вересня. Конференц-зал № 4. Перемовини та вручення директору РА «Україна-АРТ», заст. голови Спілки рекламістів України Андрейченку Е.В. як рецензенту книги «Креатив у рекламі». День студента. Валентин В.Бугрим як автор провів «AdBookАтракціон» своєї книги серед численної аудиторії студентів київських ВНЗів, які спеціалізуються на рекламі, маркетингу. Жоден з них не зміг відповісти на три запитання, а, отже, й отримати книгу. Навчальний посібник «Креатив у рекламі» автор вручив модератору зібрання, викладачу Олександрі Микулі.

15 Вересня 2012 року


 

День рідного райцентрового міста РОМНИ (Колись Ромен). Делегація Роменського і Сумського земляцтва в Києві у складі - голови Рішняка І.М., членів земляцтва Бугрима В.В., Вітренка Ю.М., Єфремової В.О., Кухарчука Ю.В. взяла участь у святі міста, яке 69 років потому було визволено від німецько-фашистських загарбників. На бульварі Т. Шевченка, навпроти пам’ятника Великому Кобзареві, обабіч доріжки розгорнулися оригінальні експозиції роменських шкіл. Земляцька делегація приєдналася до почесних гостей свята – глави Сумської облдержадміністрації Ю.П.Чмиря, міського голови М.К.Калашника, голови райдержадміністрації В.П.Сєріка та інш. очільників області і району. Гідом виставкового огляду був О.І.Саєнко, радник керівника області, кандидат у народні депутати ВР України (161 округ), ген. директор Роменського заводу продовольчих товарів. Цікаве спілкування біля виставочки 5-ї школи «Бджоли і мед». Гостювання у курені. Насиченою була і культурна програма свята. Подробиці - у газеті «Вісті Роменщини». Перемовини із багатьма земляками... Прийом «Forda» із ремонту. Поїздка на садибу. Господарські справи...

7 Вересня 2012 року


 

Роменська районна бібліотека. 12 вересня – Роменська міська бібліотека ім. Антоненка-Давидовича. Тут відбулися презентації унікальної книги “Роменщина літературна “.-Суми:Еллада, 2012.-463 с.,, до якої увішли біографії поетів, прозаїків, літературознавців та кілька їхніх творів – із середини 19 ст. до нашого часу. Упорядники Г.П.Стрельченко і І.М.Овчаренко. В.В.Бугрим розміщений на сторінках 70-72.

6 Вересня 2012 року


 

ІЖ. Вступне заняття (перша зустріч) на 1 курсі, РЗГ. Присутній представник компанії «Укркалендар» і «Пошана» з іміджово-інформаційними проектами. AdBook-Атракціон. Виставлена книга В.В.Бугрима «Креатив у рекламі». Запитання: Про що була перша у світі реклама, яка документально зберігається в одному із відомих музеїв? Що означає, з якої мови і як перекладається «Слоган»? Хто провів першу в світі рекламну кампанію?
Тема: « Світ реклами і реклама у світі».

1 Вересня 2012 року


 

День знань.
У першому семестрі 2012-13 навчального року В.В.Бугрим викладає: ІЖ Основи реклами і зв’язків із громадськістю:Вступ до спеціальності. – 1 курс, стац.(РЗГ). Лекції. Мотивація споживача у рекламі. – 5 курс, спеціалісти (Р). Лекції і практичні.(Стац.) Реклама у Європі. – 2 курс, магістри (Р). Лекції і практичні. (Стац.) Майстер-клас з реклами. – 5 курс, спеціалісти. Тренінги, практичні. (Стац.) ВНЗ «Інститут реклами» (МАУП) Брендинг. – 4 курс, стац. Лекції, семінари,практичні заняття.

24 Серпня 2012 року


 

21-а річниця Незалежності України. День села Хмелова. Стадіон заповнений хмелівцями і гостями. Сільський голова Рибалко О.Г.запросила на сцену главу Роменської райдержадміністрації В.П.Сєріка, голову райради С.В.Хоронька, радника глави Сумської облдержадміністрації, депутата облради, кандидата у народні депутати ВР О.І.Саєнка, академіків Бугрима В.В. і Харченка П.А. Виступи. Ведуча:Водохроніка Хмелова. Поетична прем’єра. Слово автору - Валентину Бугриму

23 Серпня 2012 року


 

Межа Роменського району біля с. Пустовійтівка. На запрошення Роменської райдержадміністрації Роменське козацтво у складі отамана, старійшини УК, генерал-осавула Георгія Завгороднього, наказного отаман, генерал-хорунжого; Петра Гончарука;районового судді, полковника Валентина Бугрима; полковників Микола Черниша і Володимира Мелешка, курінного Олександра Лавриненка, булавного Юрія Манжели та інш. взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора. Підняття Прапора. Виступ гурту «Посульські козаки».

10 Серпня 2012 року


 

Вихід друком у світ першої навчальної книги в Україні: Валентин Бугрим. Креатив у рекламі. Посібник з інтерактивом.-К.:ВПЦ «Київський університет», 2012.-303 с. (з кейсом та ілюстраціями). Замовлення книги за: advkiev@gmail.com

8 Серпня 2012 року


 

Дитячий майданчик біля буд. 46-А. (вул. О.Бальзака). Зустріч із представниками депутата ВР В.Д. Борисова. Обговорення проблем благоустрою будинків і Троєщини.

4 Серпня 2012 року


 

Безлюдівка під Харковом. Чудове відпочивальне озеро і бесідки. Другий день весілля О. і В. Савченків на Природі. Застілля. Спілкування з молоддю. Шашлики. Таксопроїзд Харковом. Від’їзд із першої столиці – у другу столицю. України. В.Бугрим: ”Я не був у Харкові 10 років. У 1978 р. проходив виробничу практику на Харківському ТБ (Держпром). У 2000-му р. (здається) проводив семінар з реклами для великої мережевої компанії. Тут мешкає чимало моїх однокласників. Як нам мене, місто почистішало, кращі дороги стали (правда, Євро-12 було ж), більше квітів, багато транспорту, іноземних фірм. І таке ж велелюдне. Особливо – знаменитий залізничний вокзал...”

3 Серпня 2012 року


 

Штомполевка-Лубни-Пирятин-Київ-Харків. Весілля Вікторії і Олександра (Савченка). Ресторан «Мистерия». Родинна участь (В. і Н.Бугрими, А.Бугрим-Федько і В.Федько). Весільна посвята: У день цей радісно-врочистий, липнево-спектний, небочистий, У Харкові побрались Віта й Саша, вони обоє – гордість наша! Усіх в «Мистерии» зібрали, де ми їм Щастя побажали, назавше вірного Кохання, долать бар’єри у Житті,- всього найліпшого в Бутті! В.Б.

1 Серпня 2012 року


 

Під’їзд буд. № 46-А, вул. О.Бальзака. Зустріч із депутатом Київської міськради Грушко. Обговоренн проблем благоустрою будинку.

29 Липня 2012 року


 

Хмелів-Лохвиця-Пирятин-Лубни-Штомполевка-Хорол (Полтавщина): Весілля Наталії (дочка двоюрідної сестри Світлани Кириченко) і Максима. Участь і Присвята: Лине всюди по окрузі, що весілля у «Медузі», що побрались Макс і Ната,- на Добро і мамам й татам, і присутнім тута людям. Отож будем віншувати, щастя й радості бажати, Ну, а вірного кохання, аж ізвечора й до світання! В.Б.

28 Липня 2012 року


 

День Святого Володимира. Садиба Шитюг Володимира і Олексадри (с.Хмелів). Збір Володимирів і Володимировичів та Володомирівних. Гості з Хмелова, Ромен. Застільне спілкування. Частування медом.

27-28 Липня 2012 року


 

Садиба-с.Хмелів. Великий мед. Цього літа букетний медозбір:з квіту садів, акації, липи, різнотрав’я, люцерни, гречки, соняшника тощо...

25 Липня 2012 року


 

Хмелів-Лохвиця-Сенча-Лубни-Штомполевка (Хоролського р-ну на Полтавщині): 60-ти літній ювілей Володимира Синяговського (чоловік двоюрідної сестри Валентини). Присвята: Добрий, чуйний Володимир і гостинний й тихо-мирний. Має нині славну Дату, Отож – будемо вітати: Хай завжди здоров’я буде, хай шанують тебе люди. Нехай радують онуки і не буде в тебе скуки! І щоб пенсія зростала, бо її то зовсім мало. Ювілей ти маєш вліта: многая- многії тобі літа! В.Б.

23 Липня 2012 року


 

Ромни. Зустріч та передача отаману Роменського козацтва Г.Ф.Завгородньому полковником УК Бугримом В.В. авторської публікації у г-ті «Вісті Роменщини» «Святий праведник Петро Калишевмський». Перемовини з краєнавцем Г.В.Дубравою про «Календар ювілейних дат». Передача публікації про П.І.Калнишевського. Мобл.Перемовни з директором фірми «Укркалендар» щодо розгортання 4хх іміджологічник проектів за участю акад.Бугрима В.В. та його команди.

18 Липня 2012 року


 

Хмелів. Стешенків ставок. Галявина. Зустріч друзів вулиці і школи: Валентина Бугрима, Володимира Шитюги, Петра Фаландаша, Віталія Дейнеки. Натур-домашнє застілля. Спогади. Шахи. Велика гроза. Гостювання В. Дейнеки на садибі.

12 Липня 2012 року


 

День Святих апостолів Петра і Павла! с. Пустовійтівка Роменського р-ну Сумської обл. Зібрання Роменського козацтва. Присутні: Крайовий отаман Сумського обласного козацького товариства, генерал-отаман Микола Кобозєв; крайовий писар, генерал-хорунжий Віктор Азаренков; крайовий осавул, полковник Василь Гордієнко; отаман Сумського Слобідського козацького полку, полковник Володимир Шатунов; крайовий хорунжий, осавул Микола Дудка; отаман Роменського козацтва, генерал-осавул Георгій Завгородній; наказний отаман, генерал-хорунжий; Петро Гончарук;районовий суддя, полковник Валентин Бугрим; полковники Микола Черниш і Володимир Мелешко, курінний Олександр Лавриненко, булавний Юрій Манжела та інші. Молебень у Свято-Троїцькій церкві. Правив службу – настоятель церкви, козацький капелан, о. Анатолій. Прийом і висвята у козаки. Виступили: Г.Завгородній, М.Кобозєв, В.Бугрим. Хмелівське козацтво поповнилося новобранцями:Валерій Зінченко, Ніна Вихристюк, джури - Антон Рибалка, Дмитро Мельник, брати Жмути. Хода до пам’ятника П.І.Калнишевському. Козацьке коло з актуальних проблем козацтва, краю, країни. Куліш. Купання у Сулі.

11 Липня 2012 року


 

Міськрайонна газета «Вісті Роменщини» (Сумщина) надрукувала розлогу статтю: Валентин Бугрим, академік, історик, полковник Українського козацтва. «Святий праведник Петро Калнишевський». Повністю стаття опублікована на сайті Роменського козацтва: http://www.kozatstvo.blogspot.com/p/blog-page_2.html

5 Липня 2012 року


 

ВПЦ «Київський університет». Здано до друку: Валентин Бугрим. Креатив у рекламі: Навчальний посібник.-305 с. (З ілюстраціями)

28 Червня 2012 року


 

День Української Конституції Хмелівська садиба. Зустріч-перемовини В.Бугрима, М.Гриценка, М.Руденка: про - вибори, сільське життя, поезію і літературу, PR. Обмін авторськими книгами. Кава на пеньках під яблунькою...

9 Червня 2012 року


 

м. Умань на Черкащині. Тут, на священній козацькій землі відбулася Розширена Рада Генеральної старшини Українського козацтва. В Актовій залі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Шевченка зібралися делегації від усіх крайових організацій УК. Роменська делегація була у складі: Г.Ф.Завгородній, отаман, генерал-осавул; О.М. Мирончук, наказний отаман, генерал-хорунжий; П.В.Гончарук, генерал-хрунжий, районовий осавул; В.В.Бугрим, районовий суддя, полковник; полковники М.А.Черниш і В.Г.Мелешко, курінний Лавриненко О.Ю, булавний Манжела Ю.В., хорунжий Лавриненко Т.Ю. та інші, всього 14 козаків на чолі з Сумським крайовим отаманом, генерал-отаманом Кобозєвим М.М. і генерал-хорунжим В.М.Азаренковим, краєвим писарем. На порядку денному: 1. Про 244-у річницю гайдамацького руху під орудою Максима Залізняка та Івана Гонти. Виступ черкаського крайового генерал-отамана О.Туза.
2. Звернення УК щодо збереження української мови як єдинодержавної.
3. Урочистий похід містом і вшанування козацьких ватажків біля Каменю М.Залізняку та І.Гонті. Інформація Уманського отамана В.Сивака.
4. Про створення Фонду для збирання коштів на пам’ятник М.Залізняку та І.Гонті.
5. Мітинг представників УК, влади і громадськості. Виступи: Василь Шкляр, письменник, автор роману «Чорний ворон»; Зоя Солярик, сотник, депутат Роменської міської ради та інші.
6. Вручення нагород УК. Прийом, висвята у козаки. Концерт.
7. Приїзд у Христинівку. Панахида біля пам’ятника Івану Гонті.
8. Куліш біля ставка. 9. Відвідання дентропарку «Софіївка»...
З великою програмною промовою на зібранні українськго козацтва виступив Гетьман УК М.М.Пантелюк, який акцентував увагу на славному минулому козаччини, консолідації, державності і соборності українського суспільства, патріотичному вихованні молоді, зміцненні статусу УК, розширенні міжнародних зв’язків.
Відбулися перемовини генерал-осавула Г.Ф.Завгороднього і полковника Бугрима В.В. із Гетьманом УК М.М.Пантелюком під час яких йому було вручено ексклюзивно-ефективний «Проект формування та розвитку іміджу Гетьмана Українського козацтва ІІІ Гетьманату Миколи Миколайовича ПАНТЕЛЮКА». Проект підготовлено групою фахівців із іміджмейкінгу та паблік рилейшнз під керівництвом акад.Бугрима В.В.
У Христинівці, біля пам’ятника І.Гонті відбулися також перемовини очільників Роменського козацтва із відомим українським письменником В.М.Шклярем.
Див. також фоторепортаж з Умані: http://www.kozatstvo.blogspot.com/

6 Червня 2012 року


 

Укртелерадіоінститут. Семінар «Засоби масової інформації і вибори». Акад.В.В.Бугрим взяв участь у дискусії.

1 Червня 2012 року


 

1 червня-31 серпня Відпустка: творча, ділова, козацька, відпочивальна, перемовна, бджолярська, спілкувальна, ювілейна, весільна, шахівна, мандрівна... Київ-Хмелів-Заклимок-Сміле-Пустовійтівка-Гаї-Басівка-Ромни-Штомполевка-Лохвиця-Сенча-Пирятин-Хорол-Харків-Прилуки-Київ...

6 Червня 2012 року


 

День українського журналіста. Члена Національної Спілки журналістів України, тележурналіста (1980-1984 рр.) екс-заступника головного редактора ГРІ Українського телебачення (1984-88 рр.), засновника і головного редактора сучасних газети, часописів, сайт-видань Бугрима В.В. із професійним святом привітали рідні, родичі, колеги, знайомі, зокрема: генерал-хорунжий О.М.Мирончук; поетеса, депутат Роменської райради Н.Й.Дудка (м.Ромни); ректор Інституту реклами МАУПу, проф. Коміренко В.І.; агрожурналіст О.Горда; редактор ВПЦ «Київський університет» І.А.Кирницька; голова фонду Т.Шевченка, праонука Кобзаря Красицька Л.О., (м.Київ); підприємець Ярмак Н.Г.(м.Прилуки); журналіст А.О.Лісовська і редактор А.Г.Корнієнко (м.Київ), засновник і головний редактор тижневиків М.П. Грищенко; дизайнер С.О.Воронков і артистка Г.С.Воронкова (м.Київ), студенти-випускники...
17.00. Правління Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Т.Шевченка. Присутні Л.О.Красицька, В.В.Бугрим, П.П.Засенко, А.Л.Качан, М.М.Кононенко, В.А.Шендеровський, О.М.Виноградова. Розгляд присудження Премії Фонду - Малої Шевченківської премії 2012 року.

30 Травня 2012 року


 

ІЖ КНУ ім. Т.Шевченка 11.00. Кафедра РЗГ. 12.00. Вчена рада ІЖ .15.00. Вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам і магістрам. Уперше в історії України група студентів кафедри РЗГ отримала дипломи «спеціаліста реклами і зв’язків із громадськістю», вдруге - дипломи «бакалавра реклами і зв’язків із громадськістю».

29 Травня 2012 року


 

Укртелерадіоінститут. Семінар «Друковані засоби масової інформації і мультимедійні технології»(Для головних редакторів регіональної і місцевої преси). В.В.Бугрим: “Сучасні інновації і тренди у друкованій рекламі” (Мультимедійна доповідь).

25 Травня 2012 року


 

УНІАН Підведення підсумків VІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентської молодіі. Голова Оргкомітету, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок П.М.Петриченко, голова журі, акад. Бугрим В.В., член журі, народний депутат Ураїни В.С.Марущенко вручили дипломи переможцям конкурсу.

16 Травня 2012 року


 

Хмелів і Роменщина. Випадання великих дощів (на городах і вулицях великі калюжі) – на врожай. Два дощі у травні... А ще дві мряки...

13 Травня 2012 року


 

Майдан Незалежності. Зустріч з кубком чемпіонату футболу Євро-2012
Фото і подробиці за:ua.eurotrophytour.uefa.com (1b9008q7)

12 Травня 2012 року


 

Кафедра РЗГ ІЖ. Захист іміджологічних проектів на визначені об’єкти, підготовлених за унікально-ефективною «Колоіміджмейкінговою технологією акад. Бугрима В.В.»

7-8 Травня 2012 року


 

с.Хмелів на Роменщині Підведення водопроводу до садиби...

3 Травня 2012 року


 

Ромни. Перемовини з Г.Ф.Завгороднім, О.М.Мирончуком, П.О.Гончаруком, М.А. Чернишом, Г.М.Мирончук щодо розвитку роменського козацтва ІІІ Гетьманату...

29 Квітня - 6 Травня 2012 року


 

Поїздка на садибу. Огород. Бджоли. Травнева каша. Родичальні застілля... Зустрічі і розмови із земляками...

18-20 Квітня 2012 року


 

м. Херсон ХДУ
У ці дні у Херсонському держуніверситеті відбулася ІІ Всеукраїнська олімпіада студентів за напрямом «Журналістика та інформація» (перша – у СумДУ), спеціальності «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю». Від Київського національного університету у складі журі були доценти Бугрим В.В. і Шмига Ю.І., які провели для учасників також майстер клас «Інновації сучасної рекламної діяьності». Голова журі проф. Александров В.І. (Одеський ун-т ім. І.Мечникова), заст. голови журі – декан факультету філології і журналістики ХДУ, проф. Олексенко В.П.
1-е місце у спеціальності «РЗГ» виборола студента ІV курсу кафедри РЗГ ІЖ Невмикіна Валерія. Акад. В.В.Бугрим подарував бібліотеці факультету свої книги. Учасники і члени журі побували на фестивалі «Молода хвиля», Міжнародному інноваційному форумі «Херсон туристичний» та ознайомилися і пам’ятками міста.

12 Квітня 2012 року


 

Національна філармонія України
На запрошення Оркомітету Посол миру В.В.Бугрим взяв участь у відзначенні 25-ти річчя Україського фонду культури, який заснував і безмінно очолює видатний гуманіст, Герой України, поет Борис Ілліч Олійник. На рахунку Фонду – ініціювання і проведення національних і міжнародних культурологічних проектів,резонансних громадських заходів тощо. Від Роменського відділення фонду культури ювілярам вручено хліб-сіль та оригінально-художні подарунки

12 Квітня 2012 року


 

На Чистий четвер 12 квітня 2012 року – наше велике і світле предпасхальне свято весняного очищення

Настав четвер Чистий –
катарсисно-врочистий.
Омиймося ж водою –
джерельною святою,
до того ще як сонце
загляне у віконце:
щоб і душа, і тіло –
ніколи не боліли!
У купіль - писанки кладемо,
як талісман їх бережемо.
Зіб’єм пасхальне тісто
і у селі, і в місті...

Валентин В.Бугрим

8 Квітня 2012 року


 

Вербна неділя!

Тоненьким прутиком
з вербовим котиком,
легеньким дотиком
не я б’ю., верба б’є,
і здоров’єя додає!
Будь великим як верба
і багатим як земля.
Радісно собі говоримо,
що свято не за горами,
бо вже через тиждинь,
буде в нас Великдень!

Інтерпретація В.Б.

7 Квітня 2012 року


 

Благовіщення!

Зі святом цим Весна приходить,
від сну природа оживає
і Сонце людям, Землі годить, -
своїм теплом, щозавше має!
В.Б.

6 Квітня 2012 року


 

Всеукраїнська конференція «Культура мови – культура нації». ІЖ.

Учасники – журналісти, керівники газет і телерадіоорганізацій, викладачі і студенти інституту журналістики. Доц.Бугрим В.В. представляв кафедру реклами та зв’язків з громадськістю ІЖ КНУ ім. Т.Шевченка.

27 Березня 2012 року


 

Семінар «Реклама у друкованих ЗМІ» (для керівників і спеціалістів відділів реклами державних регіональних і місцевих газет України).

Укртелерадіопресінститут Держтелерадіо України. ТБ-студія Присутні – 50 осіб.
Вступне слово – ректор інституту, Заслужений журналіст України, багаторічний головний редактор газети ВР «Голос України» Сергій Правденко. Модератор і доповідач – засновник і головний редактор газети «Еко-ленд», часописів та Інтернет сайт-видань, член Спілки рекламістів України, фундатор українського рекламознавства, академік Валентин Бугрим. 10.30-11.50. 12.00-13.30 ТЕМА: Методологія і методика підготовки рекламних публікацій для регіональних та місцевих газет або ефективний рекламний креатив!

17-18 Березня 2012 року


 

Поїздка у рідні краї.

Київ-Ромни-Хмелів-Заклимок-Хмелів-Київ Поминальна субота. Шах-турнір Бугрим В.В.-Суліменко В.М. (4:0) Відвідання садиби. Перемовини з Гр.Дубравою щодо «Календаря ювілейних дат». Перший проліт бджолосімей...

12 Березня 2012 року


 

Стаття “Iсторiя України. Останній кошовий Запорозької Сiчi – Калнишевський Петро Iванович». Автор - Валентин Бугрим

У Всеукраїнськiй громадсько-полiтичній правозахисній газетi «Правда і кривда».-№ 10 (275) 2012 р. (наклад 25 тис. прим.) опублiковано розлогу (1,5 шпальти А3) статтю “Iсторiя України. Останній кошовий Запорозької Сiчi – Калнишевський Петро Iванович». Автор - Валентин Бугрим, академiк, iсторик, публiцист, полковник Українського козацтва

8 Березня 2012 року


 

На 8 Березня 2012 року – ЖІНОЦТВУ - рідному і близькому, знайомому, усім відвідувачкам сайт-видання:

З чудовим Святом Вас вітаю,
Добра і Щастя Вам бажаю!-
Весни. Оновлення. Кохання!
Щоби збулися всі бажання!
Кладу я Вісімку (?) до ніг,
щоб безкінечним стало свято,
щоби всього було багато,
достатку ж - переповен ріг!!!
В.Б.

1 Березня 2012 року


 

Початок Весни.

Нинішня весна і зима нагадує минулорічно-шкільні зими і весни, особливо радянського часу, коли після 3 чверті, 23 березня лише появлялися проталини, капіж та струмочки...

Весна – пора оновлення,
тілесних сил відновлення,
душі сповна катарсис,-
людського “Ego“ базис! В.Б.

22, 23, 28 Лютого 2012 року


 

Публічна лекція акад.Бугрима В.В. «Микола Омелянович Макаренко – організатор музеїв і спів-фундатор української вексилології».

Валентин В. Бугрим побував у відомій Міжрегіональній академії управління персоналом, у ВНЗ «Інститут реклами», де приймав іспити та заліки з рекламних дисциплін у студентів-заочників 4-5 курсів. На діловій зустрічі-перемовинах із ректором Інституту реклами Ліфінцевим М.О. йшлося про нові навчальні дисципліни, підготовку магістерських програм, підручників тощо. Відбулося також знайомство з МАУП. Пряма мова: МАУП, де я не був майже 10 років, нині це велика сучасна освітня інфраструктура – 6 великих інститутів, 36 тис. студентів із 24 країн. Цікаво-оригінальний кампусний ландшафт: Парк Трипільської культури, каплички, пам’ятні знаки Великому князеві Володимиру, Великій княгині Ользі, ресторан “Гетьманский” і т.п. Тут, можливо, після Франківського і Шевчеківського університетів - найбільш відчутно панує національно-український патріотизм...

17-19 Лютого 2012 року


 

Національний музей мистетва ім. Богдана і Варвари Ханенків. Західноєвропейська колекція.

На Запрошення Організаторів «Культурного проекту» доц. Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Валентин В.Бугрим взяв участь у лекторії "Як розмовляти з дітьми про мистецтво” французького мистецтвознавця і педагога, консультанта Міністерства освіти Франції Франсуази Барб-Галь за тематикою: 16 лютого, четвер, 11:00 Мистецтво від Середньовіччя і до XVII століття (Умовність простору, релігійні сюжети, портрет, натюрморт...) 17 лютого, п'ятниця, 11:00 Мистецтво XIX століття (Пейзаж, побутовий жанр, імпресіонізм...) 18 лютого, субота, 11:00 Мистецтво ХХ століття (Абстракція, значення матеріалу, „життя” кольорів...) 19 лютого, неділя, 11:00 Встановлення зв’язку між мистецтвом сучасним та давнім. Тривалість лекцій - 3 години. Відбувався діалог В.В.Бугрима і Ф.Барб-Галь стосовно портрета Королеви Єлизавети (Люс’єн Фрейд) і Президента В.В.Путіна (Карл Лагерфельд). Сенс – перед владою будь-яка людина є маленькою, що зумів передати британський художник (онук засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда) і відомий французький кутюр’є незалежно один від одного? {Маленькі (як паспортні) фейсові портрети з короною}... Компаративістика: http://smallbay.ru/freud.html та http://station.ru/community/blogs/redakciya_rsn/ archive/2012/02/08/385238.aspx

9 Лютого 2012 року


 

Публічна лекція акад.Бугрима В.В. «Микола Омелянович Макаренко – організатор музеїв і спів-фундатор української вексилології».

До 135-ти річчя від дня народження видатного вченого і великого патріота України.
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. Факультет теорії та історії мистецтва.12.30-14.30

4 лютого 135-ліття від дня народження Миколи Омеляновича Макаренка – видатного вченого і великого українського патріота До знаменної дати видатного земляка підготовлено монографію:
Валентин В. БУГРИМ, академік, історик, публіцист
МИКОЛА ОМЕЛЯНОВИЧ МАКАРЕНКО: ВЕЛИЧ ЖИТТЯ, ДІЯЛЬНОСТІ, ТВОРЧОСТІ (АРХЕОЛОГ, МИСТЕЦТВОЗНАВЕЦЬ, МУЗЕЄЗНАВЕЦЬ, ХУДОЖНИК, РЕСТАВРАТОР, ПЕДАГОГ) Почато публікацію перших розділів книги “М.О.Макаренко - видатний археолог“, “М.О.Макаренко і козацтво”, “М.О.Макаренко і Реріхи М.К та Б.К” та інших в Інтернет сайт-виданнях та Інтернет-виданнях: http://www.bugrym.com/ (Публікації); narodna.pravda.com.ua; http://morale-blog.blogspot.com (Проект «Моральні авторитети сучасної України»), у різних ЗМІ.

Про Всеукраїнський круглий стіл «Микола Омелянович Макаренко – видатний вчений і великий патріот України» у м. Ромни на Сумщині (4 лютого 2012 р.) і актуально-важливе Звернення громадськості чит.: http://morale-blog.blogspot.com/2012/02/135.html

1 Лютого 2012 року


 

Початок ІІ семестру 2011-12 навч. року (1 лютого-31 травня, у зв’язку з Євро-2012 (на місяць скорочено)

У ІІ семестрі Валентин В.Бугрим викладає...

ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ:
Професійна підготовка «Іміджологія» – 2 курс, стац.РЗГ (лекції, практичні, тренінги)
Навч.-виробнича практика – 4 курс, стац., РЗГ
Навч.-виробича практика – 1 курс, стац., РЗГ
Рекламний креатив -5 к., для всіх спеціальностей, заочники

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА і АРХІТЕКТУРи (НАОМА)
«Журналістика і реклама у мистецькій діяльності» – 3к., ФТІМ (арт-менеджери, мистецтвознавці)

ВНЗ «ІНСТИТУТ РЕКЛАМИ»
Рекламний креатив – 4 к., вечірнє відділення

19 Січня 2012 року


 

З Водохрещею!:

У Водохрещу – День Святий,
такий жаданий й дорогий, -
від Василя й Маланки,
козацтво нашої паланки
поринуло ув ополонки
йордані славної Сули,
куди усі ми прибули
на повне омовеніє
і Боже благословеніє!


В.Б.

1-14 Січня 2012 року


 

З Новим роком! З Різдвом Христовим! З Новим-Старим роком! Віншування на 2012 Новоріччя

Архів новин:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012

 

 

 

 

 

 

  
Нагору цієї сторінки Титульна сторінка сайту Контактна інформація
 
 

Усі права на текстові матеріали, котрі вміщені на цьому сайті, належать Валентину Бугриму і охороняються згідно із законодавством України. Будь-яке відтворення їх у друкованому чи електронному вигляді можливе тільки за згодою автора. У разі використання матеріалів, гіперпосилання на www.bugrym.com є обов’язковим.

Copyright © Бугрим В.В.